Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Liga mistrů

Dnes jsem četl článek, že v Německu chtějí LM pro další období (2021-2024) soutěžit už letos na podzim. Důvodem je to, že na jaře se bude soutěžit v Německu Bundesliga, takže UEFA doufá, že z toho bude mít vyšší vývar.
Zajímavostí je, že by měl být zase jeden zápas týdně na volně dostupné TV (podobně jako to bylo v minulém období). Tedy šest zápasů ve skupině a k tomu devět zápasů v playoff.
Německo je cenově aktuálně trhem číslo 6 v ceně práv za LM+EL. Nejvíc platí Velká Británie (450 mil.), Španělsko (360), Francie (350), Itálie (290), Blízký Východ/Severní Afrika (230). Německo má 220 milionů. Celosvětově pak UEFA vydělá na právech 3,2 miliardy eur za sezonu.

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 74
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

Aha, takže zde nejde o kvalitu (podání LM u O2 je totiž o několik řádů výše, než kdy byla u ČT), ale o zapšklost jednoho frustráta vůči někomu, kdo něco dokázal

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

Řekněte, Vám se komentátoři na O2 líbí?
Viděl/slyšel jste letos finále LM na O2.
O kvalitě mi tady ani nemluvte, je to odpad Rv

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

@William cz

komentátoři na 02 nic moc,to musím uznat.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 775
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Pusťte si finále LM na O2,

ta kvalita zvuku je otřesná a příšerná, i na FB O2TVSPORT všichni psali že přepnuli na ČT SPORT.
A nebylo to poprvé, a bojím se že ani naposled.

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

@William cz

Proti ČT je to na O2 mnohem lepší

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

Obávám se že není a to mám o2tv sport pack.

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů

ale bude jeden zapas volne na Canale 5 nam sdelil franck :))) urcite s italskym tymem

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů

@michalnew ... No to víte, že jo...Babiš toho taky "dokázal" spoustu, ale každý normální ho má za nepopsatelného šmejda, podvodníka a zloděje...To samé je to ovšem s Kellnerovým Péťou :) ... A kvalita LM na O2 je otřes, za tím si stojím...Takový Svěcený a jeho stupidní otázky nebo slizoun Hrdlička s vytahanými kotníky ve studiu, to je skutečně něco, co člověku
dokonale zničí zážitek z dobrého fotbalu

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 189
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů

Koukám na sport, který mě zajímá, neřeším, jestli musím platit nebo ne. Byla to jen reakce na to, že by to mělo být na ČT Sport. Beru to jako zboží a za zboží se platí. Nemám s tím problém.

zzz
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 834
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů

Hislera jsem taky neznal a můžu o něm říct, že to byl šmejd, ne ? :D A o těchto lidech(Babiš, Kellner) se dá dočíst leccos v médiích, s prvním jmenovaným je vedeno několik soudních řízení, druhý zase jednoznačně(mimo jiné) nezákonně za pomocí kartelu ovlivňuje ceny mobilních služeb....A Hrdlička se Svěceným mi opravdu nesedí, mám snad právo kritizovat tv moderátory ne? Tak jak tady jiní zvesela kritizují ty z CT, já mám nárok kritizovat ty z O2. Protože takový Hrdlička, ten fotbalu nerozumí ani za mák a do novy se tehdy dostal jen díky "xichtu"...Takže sorry, ale opravdu se raději budu dívat na kvalitní přenosy na zahraniční tv(byť pololegálně) než na tv vlastněnou oligarchou s moderátory, kteří za nic nestojí.
A k těm kecům o tom co jsem dokázal či nedokázal se v rámci ústy k vám více nevyjadřuji, ale pouze si odhadnout říct, že jsem toho dokázal víc, než vy :)

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 189
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů

Takový všeználek a všudybyl....

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů

Predkolá LM a EL bude vysielať aj Arena sport.

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 225
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů

Premier League Čr + Sr.....Digisport......

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

R^ R^

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

odkaz?Jestli se odkazuješ na Wiki,tak to není důvěryhodný zdroj.A pokud to je pravda přece jen,tak otázka zní kdo ten digisport který bude vysílat PL bude mít u nás ve své nabídce.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 775
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

Sebevědomí Ti opravdu nechybí... Se soudností to ale koukám, že bude o dost horší

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů

@michalnew Zato vás tipuju na zaměstnance či přímého spojence s O2.... Že by přímo pak Kindernay ? :))) :))) :)))

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 189
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

Omyl, už mnoho let vedu svoji vlastní firmu.... a od O2 jsem nikdy neměl ani předplacenku.

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Liga mistrů

@michalnew ... Minimálně se tak chováte, jelikož tu za ně bojujete jak Zeman za Staňka :)))

Supidio
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 189
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

Můžeš mi vysvětlit proč sem mícháš Zemana a Babiše? Jinak všechno v pořádku?

jiriN
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 210
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

Bez se lecit.... pokud nejsou Tvoje projevy jen vyplodem puberty

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Supidio

Při registraci Ti blbla klávesa T, když jsi zadával svůj nick? No jo, to se stává.... Auditorium si bude muset druhé písmeno ve Tvém nicku holt domyslet :-)

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

Chováte se tu jako Pán Bůh a sám urážíte.

Trocha soudnosti by neuškodila...

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 167
Odpověď v diskusním vlákně
 

@William cz

Nikoho jsem neurazil. Položil jsem pouze řečnickou otázku, jakože na slovíčkaření si zakládám. Pokud se někdo cítí dotčen, tak jedině pro znalost rčení "o potrefené huse", nikoliv že bych někoho nějak nazval

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 74
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra