Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

Tak uz Nova dosiahla to,ze sa neda preskocit reklama.Ked to chcem v Archive posunut vyskoci tato hlaska - Přetáčení vpřed není povoleno :O :(

Power150
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 3 998
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

Horsie bude ked vyskoci hlaska - Prerusenie reklamy filmom nie je povolene :laughing: :laughing: :laughing:

TBS5925 , Coolstream Zee2 , Dreambox 7020HD , WaveFrontier T90 , Gibertiny OP100 90E~50W

EnoSat
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Power150

Pokud chceš sledovat filmy bez reklam, tak Archiv CZ/SK

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

O2-TV zatím v pohodě při starém. R^

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 922
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

a nejhorsi je ze když si pustis trebars hokej ve zpetnem shlednuti tak to bezi i s prestavkama a se vsim tim humusem :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

To má milostpánovi někdo vystřihávat?

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

Měl by jsi pořádně číst :-/ :((

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

Tak to je úplně k ničemu, pokud člověk potřebuje vidět jen část, kterou nestihl v tv tak musí čekat a nebo je možnost u PC nechat nejdřív běžet pořad v jiném okně bez zvuku a pak už je možné zpětné přeskakování. Ovšem pokud nastane ten jejich občasný výpadek a znovunačtení ta je to na ... Jestli se to rozšíří na všechny stanice, tak to bude už úplně o ničem. Rv

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 282
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

Předpokládám, že nikdo z vás zadarmo nehne ani prstem, proč to chcete po jiných?
Proč zamykáte dveře, aby vám nikdo neodnesl bez placení nic, co nechcete?
A pokud máte za to, že se to dá provozovat lépe, proč takovou firmu nevytvoříte? Nutně by byla velmi úspěšná...tedy pokud máte pravdu.
Omlouvám se, ale vadí mi to farizejství.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

v nemecku pred Aldi ,Lidl atd... ani autá nezamkýnajú , na stavbe sa ani vercajch na víkend nebalí , v pondelok si to nájdeš tak ako si si nechal v piatok ... R^ a najlepší je predaj pri cestách od farmárov .... nikto nikde, nechá tam tovar s cenami a pokladničku každý si nakúpi čo chce pekne zaplatí a večer si farmár príde po tovar a po peniaze a nikto nič neukradne ..... :))) no nemá to chybu.... :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

to ti tak žeru,víme co tam maj za hnůj

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

To, že nejde přeskočit reklama, by se ještě dalo pochopit, přeci jen z něčeho ta TV společnost mít zisk musí. Ale proč nejde přeskočit vše ostatní? To jako mám čekat 10 minut, než skončí předchozí pořad, když mají zpoždění? Anebo když nedodrží čas vysílání dle EPG a pořad začne o 10 minut dřív a před ním běží 2 hodinový film, to musím nejdříve shlédnout celý film a pak až začátek pořadu, o který mi jde? Hodně trapné ... navíc vzhledem k tomu, že dnes není problém analyzovat pozici reklam. Jenže to by se nejdřív muselo myslet a pak až jednat.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 435
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Power150

Nova-Televize jinak!!!

Jak to mají ve sloganu,tak to je i v reálu!!! :laughing: :laughing: :laughing: Rv Rv
Prima jde opačným krokem. Sice za malou úplatu,ale pak máš vše bez reklam....

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 856
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

žiješ tam??? alebo pracuješ ??? :laughing: že tu je hnoj ,,,,to je pravda ....ale ja som tu už nejaký ten piatok a vidím to na vlastné oči ako to tu funguje .... R^ netvrdím že aj tu sa nenájdu čierne ovce . Rv

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Ty o ktorom Nemecku hovoríš? Bol som v Mníchove na týždeň a na druhý deň mi vykradli auto, policajti vystopovali a bol to nemec, nie nejaký migrant. Mám klientov, ktorí robia v Nemecku na stavbách a každý týždeň im niečo ukradnú. Vykradli im už ubytovňu 2x. A boli to vždy nemci.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

U nás na ostrově se taky nekrade a taky není třeba zamykat.
Jednak není jak ukradené zašmelit (a moc co ukrást), ale hlavně když tady posledně jednoho šmejda lapili v domě, kam se vloupal, tak ho chlapi chytli a odvezli na moře, protože ho vezli na pevninu na policii, ale tam jim skočil do vody, hledali ho, ale nenašli a už ho nikdy nikdo neviděl. Tak zní verze pro veřejnost. Interně víme, že si šel zaplavat s rybama, hajzl zlodějská.
A tak se tady moc nekrade, vlastně vůbec. Nejsou tu totiž zloději. Nemáme ani policii, ani soudy, ba ani značky na autech. Ostrovy jsou možná naděje pro budoucnost. Snad.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE:SkyLink LIVE-TV

Prečo potom skylink a ostatní provideri platia NOVE za šírenie programu?Tak nech vysielajú free a reklamy nech si potom vnucujú koľko len chcú Rv

Juri
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 180
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

Proste tých šmejdov začnite už konečne ignorovať, lebo sa nám všetkým smejú do xichtu.
Toto už nie je o tom, že si potrebujú na seba zarobiť. Driapať peniaze od operátorov, nútiť ich aby boli zaradení aj napriek tomu do bezplatného balíka a ešte nehorázne zasviniť vysielanie reklamou, to chce naozaj hrošiu kožu. Pomôže len bojkot, alebo ste sa stali ich vazalmi? Už dávno nemám Markízu, ani JOJ a Novu. Aspoň ich už nedávajte na prvé pozície v zoznamoch programov, keď už tam nutne "musíte" niečo pozerať.

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 917
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

Za současné situace, kdy není možné přetáčet ani to, co není reklama, archiv Novy u mne skončil. Nemám tolik volného času abych čekal na vybraný pořad ještě 5-10 minut než skončí ten předchozí.

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 435
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Niekede som čítal,že od 1. 8. v Nemecku zrušia políciu, lebo nemajú čo robiť. Na vašom prípevku pekne vidno, ako si Nemci poradili s Turkami a emigrantami z Afriky. Radosť tam bývať :-)

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@SirMax

tak nějak.
ale hlavně potom dle mého ztrácí i vlastně ta aplikace význam. Když si člověk najde čas a chce čumnět na LIVE pořad,tak pochopitelně nemám nic proti reklamám (komerční stanice),ale pokud už si člověk pořídí zařízení nato,aby si někdy zpětně zhlédnul třebas film,který byl před 3 dny a nejde to posunout,tak bych si nikdy nic takového nekoupil a hlavně ani takovou stanici už neladil.Jak píšeš ty ,nasra*t jim na to...
To je prostě konec!!!! R^

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 856
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

Je to na houno , ne že jenom reklama ale nedá se vůbec přetáčet. Díval jsem se na tenis a za stavu 1:1 na sety jsem musel odjet že si to potom pustím a píše to že přetáčení není povoleno ;P (nova sport)

VU+UNO 4K se VTi , Xtrend ET8000 HD (2 x DVB-S2) OpenATV 6.3 ,Samsung UE40C7000 , Samsung UE65NU8002, Denon AVR-X1600H + Polk T50, T30, T15

miky
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 861
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

To je z toho, že jste se chlubili jak je fajn přeskakovat reklamu..

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 684
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lglb

Klidně ať si reklamu zakáží přetáčet (i když pak Nova dostane zaplaceno 2x ; 1x za reklamu a 1x od Skylinku za šíření), ale proč nejde přetáčet to ostatní. Díval jsem se ráno na film cca do 50%, za hodinu jsem si ho pustil znovu a jak jsem zvyklý, dal jsem pustit od začátku, s tím že si to přetočím kam budu chtít a ejhle, když se dá pustit od začátku, tak si to vůbec už nepamatuje, že jsem to už do 50% viděl a ani do těch 50% to nejde přetočit. :fuming:

VU+ Duo2, image VTI 8.2.3

SirMax
Registrace: 1/2014
Příspěvků: 1 435
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

Nevím proč je vše tak stále “křečovité” navíc již po několika letech provozu
je služba Skylink Live naprosto tragická a témeř nepoužitelná.
Jina reklama je to poslední co divákovi chybí ke spokojenosti.
Tudíž za mně Rv

Old Master
Registrace: 1/2005
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV-neda sa preskocit reklama

Tak za mě bych řekl že služba je R^ nenazval bych tam nic krečovitého , pořád věřím že je to pouze nějaká chybka kterou rychle opraví.

VU+UNO 4K se VTi , Xtrend ET8000 HD (2 x DVB-S2) OpenATV 6.3 ,Samsung UE40C7000 , Samsung UE65NU8002, Denon AVR-X1600H + Polk T50, T30, T15

miky
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 861
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 50
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra