Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

Markíza-Archív CZ/Sk

Ahojte už dlhšiu dobu mi nefunguje v Enigma2 Archív CZ/Sk Markíza. Vypisuje mi hlášku : Chyba archívu, Autor ho musí aktualizovať. Používam Image Vti 14.0.3. Dá sa s tým niečo spraviť? Ďakujem za každú odpoveď. :))
uživatel
hrenss
Registrace: 3/2011
Odpověď v diskusním vlákně

RE: Markíza-Archív CZ/Sk

nainštaluj si archív czsk premium.
uživatel
Brumo
Registrace: 4/2019

@Brumo

Super, tak stiahnem nainštalujem a budem postupovať, ako som našiel na internete. Ďakujem Brumo som ani netušil, že je premium :))
uživatel
hrenss

RE: Markíza-Archív CZ/Sk

Markíza v Archív CZ/SK funguje bez problémov.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra, VU+ Ultimo 4K, VU+ Zero 4K, Formuler F1, EVO Nova IPTV
uživatel
petersk
Registrace: 6/2012

@petersk

A kde by mohol byť problém ? Možno by stačilo odinštalovať a potom nainštalovať ? ? Ďakujem, :)
uživatel
hrenss

@hrenss

Skús, ale odinštaluj aj subsupport. A potom odznova. Nainštaluj si to z githubu cez telnet.
Ináč u Archiv CZ/SK Premium sú už aktualizácie platené. Ale zatiaľ Markiza aj tam ide bez aktualizácie.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra, VU+ Ultimo 4K, VU+ Zero 4K, Formuler F1, EVO Nova IPTV
uživatel
petersk

@petersk

A je nejaký rozdiel, že je to platené ? Oukej to chápem, že ten človek musí pri tom stráviť nejaký čas to beriem, tak isto ostatné veci. Ale, že či je tam niečo nové ? Alebo zaujímavé ? Lebo práve nie som pri satelite a celkom ma to zaujalo. Určite to hneď vyskúšam. Ďakujem Petersk R^ :))
uživatel
hrenss

@hrenss

Na konkurenčnom fóre je ten dotyčný, najdi si ho tam a prečítaj si o tom niečo. Má svoje vlákno o tom. Asi to funguje tak, že keď Ti niečo nefunguje v Premium tak ak sa mu chce a má čas a zaplatíš tak to spraví.

uživatel
petersk

@petersk

Našiel som to pravdaže. Ďakujem :))
uživatel
hrenss

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra