Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

PL 2019/2020

V programe Digi Sport 4 na 9.8. o 20.55 Liverpool - Norwich Live. Dúfam , že ostáva všetko po starom R^

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 423
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 11 12
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 292
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: PL 2019/2020

Baví mě, že se pořád najdou borci co píšou o zbytečnosti diskuze na tohle téma atp. Nechápu proč se do těchto diskuzí teda vůbec připojujete? Já se taky na forech nepletu do témat které mě nezajímají. Stačí ignorovat pohledem a zapojovat se do témat které mě zajímají, od toho je přece forum a vždycky bylo.

Jardysek
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 448
Odpověď v diskusním vlákně
 

@patrick470

no práve, veď prečo v programe digisport.sk/program/ na 9.8. aj 10.8. nie je pre Digisport 4 uvedený žiadny program, je tam hláška "Tento kanál momentálne nevysiela" ?
:lookaround:

satylu
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 385
Odpověď v diskusním vlákně
 

Patrixk, bretah

Mate pravdu, chlapi. Totalni bullsit clanek

Endo
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satylu

ale program tam bol až následne bol stiahnutí

patrick470
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 335
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Endo

V tom případě ale odkud bereš tu odvahu/drzost tvrdit, že lžou?

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@stamar

presna trefa
a bude to na ds4 ?

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

Myslíš si, že víš všechno, přitom nevíš absolutně nic...

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 153
Odpověď v diskusním vlákně
 

@William cz

Já jsem snad něco tvrdil? Nepovídej! Položil jsem dotaz....

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian

Nezaujíma ma to,ja to budem pozerať na Canal+ PL.

stamar
Registrace: 9/2007
Příspěvků: 1 220
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: PL 2019/2020

https://football365.sk/77188/kde-sa-bude-vysielat-premier-league-v-rokoch-2019-az-2022

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

článok oničom!ktory nič nepriniesol a ktory len kopiruje verejne známe informacie a pišu tam otom čo našli na internete...proste officialna správa od digi.cz,digi.sk,telekom stále nieje! bude to na 100% vysielat digisport...len to stále nemozu prezradit a netušim prečo.Su len 2 možnosti...bud preto,lebo stále nemaju ešte podpis na zmluve a dovtedy sa nemôže nic oznamovat!maju to zakazane..až ked bude podpis oboch strán...alebo dalsia vec preco to nechcu oznamit je tá,že este rokuju s konkurecnymi operatormi a televiziami otom,že by im poskytli aspon 1 zapas tyzdene...ale podla mna sa jedná o ten podpis,ktorý bude až v auguste...čiže podla mna to oznámia officialne v auguste

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Premier League live 2019 - 2020 na Varzish sport HD gratis, alebo beIN sport HD gratis, je mozno pre teba o nicom...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

no premna to je veru oničom...ja uprednostnujem československe programy pred zahraničnymi..digisporty mám cca 7 rokov..tak to budem tam pozeravat ako aj doposial..všetky 4 atraktivvne zahranicne futbalove ligy na jednom programe je super vec...len musim čakat,kedy to konečne officialn oznámia :)))

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

tak to je

super jozko, ze budes cakat...Niekedy je najjednoduchsie: NECAKAT a nielen PREMIER LEAGUE Live tzv. gratis z orbitu pozerat.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: PL 2019/2020

Akorat bohousek zapomel ze za gratis pozerani potrebujes aspon dvoumetrovou parabolu😂

satsat
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 89
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: PL 2019/2020

tak ako tu každý rozumie talianskej hatlanine,tak tu má každý 2m lavor... :laughing:
a samozrejme že ani (nevhodné slovo)31 to neprijima. Rv

Milujem samoľúbe ,sebestredné a nútené drísty výkričníkového čviriboja a zopár ďalších.

suto123
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 455
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

čaká sa len na ich vyhlasenie..nečaká sa na priame prenosy,lebo ešte ziadne sa nehraju :))) čiže tebe prajem pekne pozeranie na orbite u arabov,poliakov alebo neviem kde všade..ja ako som napisal davam preddnost cz-sk programom

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: PL 2019/2020

Na liveOnSat vidno že v sobotu aj TRT spor HD bude dávať jeden zápas PL a netreba ani veľkú parabolu :lookaround:

Beveačko
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 217
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Beveačko

zápas Burnley-Southampton to asi nieje moc velká výhra pozerat :)))

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

ale téma je PL20019/2020 :))) teda píšem k téme. Že to Teba nezaujíma je Tvoja vec ;P

Beveačko
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 217
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Beveačko

ved a ja som ti niekde napísal,že nepíšeš k téme? :O čo to preboha meleš?ja som ti len napísal,že ano ten TRT spor HD bude vysielat vv sobotu jeden zápas,ale taký zápas,ktorý asi vela ludi zaujimat nebude..

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satsat

..ano, na gratis PL live je potrebna vacsia parabola. Avsak da sa tzv. gratis pozriet PL aj na mensich antenach, trebars na idman azerbaycan. Nie jednu sezonu sledujem PL live HDtv gratis. Teraz sa tesim vsak na Premier league LIVE 4K, na pocudovanie tiez tzv. gratis.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

Jezis maria, me to uz nebavi vysvetlovat. Prijde ti normalni na takovem webu vydavat takovy clanek, kdyz neni OFICIALNI prohlášení? Mne ne. S tim lhanim teda ok. Takze, kdyz ti ted reknu, ze v roce 2022 konci prava DIGI na Bundesligu a ta pak bude na Nova Sportu, je to uplne stejne. Lzu? Nelzu? Proste dedukuju. A oni udelali to same. Vytahli obecne zname informace, zrejme podle programu, a vydali NEPODLOZENY clanek, kdyz i sama DIGI ni psala na chatu, ze o právech se stale jedna. Takze lzou

Endo
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Digi mi oznamila, ze se stale o pravech jedna. Neni na 100 procent jiste, ze to bude tedy na Digi. Proste, kdyby to někdo mel, vyda to. Je konec července uz, ns co by čekali? Az zahřmí ve čtvrtek 8.8. den pred ligou?

Endo
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 160
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Endo

i mě tak odpověděli včera že se o právech stále jedná a nic není rozhodnuto.Ale troufám si říci,že u nás exkluzivně u jednoho operátora tentokráte PL nebude,tak proto ty zdlouhavá jednání...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5 6 7 8 9 10 11 12
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 292
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra