Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Ženský tenis WTA - televizní práva

V záplavě informací o nové stanici Premier sport mi uniklo, že vysílací práva na ženský tenis až do r. 2022 zakoupilo opět O2 TV (píše to konkurenční web).
Neví někdo, jak to bude s TV právy na Slovensku? Zda ženský tenis zůstane u DIGI na Digisportu anebo se přesune na Orange sport (což se nabízí vzhledem ke spolupráci O2+Orange)?

jirka67
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 816
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jirka67

Sorry až teraz som si všimol,že mi tam ušlo písmenko A :))) chcel som samozrejme napísat ON...ešte raz sorry R^ musím písat už pomalšie,lebo vela krát,ked si to po sebe prečítam tak je to hrôza :fuming:

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 163
Odpověď v diskusním vlákně
 

WTA/ATP

A jak víte že O2 má zájem o mužský tenis? Podle mě tam nebude ten zájem tak obrovský jako u WTA a to z jednoho důvodu - Češky! U ATP není žádný český tenista v top 100 a myslím že bohužel do budoucna ani nebude, nemyslím že by to mělo velkou sledovanost, top hráči se většinou soustředí jen na grandslamy a jinak je ATP nuda!

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 776
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jean55

nikto otom nevie..to len Dewis napisal! mna by zaujimalo ako to vlastne podla neho bude,ked napisal,ze od 2020 bude atp na O2TV..ked vlastne práva na rok 2020 má stale digisport..ved udajne práva im koncia az na konci roka 2020..čiže až vtedy sa bude kupovat nová zmluva

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 163
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Všechno nám to zde vysvětlí Endo, kterému dnes končí ban, ten to bude určitě vědět.

Hned zítra tu začne na všechny útočit...

BTW: Za 3 dny zase končí ban uživateli "Maka" - 2. účet Enda :laughing:

Fakt jak v cirkuse tady :)))

William cz
Registrace: 10/2016
Příspěvků: 4 150
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

budou sdílet práva na ATP pro rok 2020 Digi CZ a kyslík,je to domluveno.Jak to bude u Vás na slovensku to nevím...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 747
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 30
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra