Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Výběr DVBT2

Zdravím,
jaký zakoupit DVBT2 set top box?
Zajímá mě osobní zkušenost.
Děkuji.

Hu5400
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 401
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr DVBT2

Maxytec multibox https://www.parabola.cz/clanky/6638/maxytec-multibox-4k-nyní již i s funkčním Androidem a až 4 x Enigma2 image , 4K, HEVC, HDMi CEC atd. atd. a cena za pusinku :-))

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 542
Odpověď v diskusním vlákně
 

@matchboxx

Pro normálního diváka to není,v této cenové relaci je lepší už Technisat.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

co řešíte???

kupte si jakoukoliv s.r.a.č.ku,za chvilku chcípne televize a dáte si to za vitrínu

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

to RAFI007

Kdo si před třemi roky koupil televizi bez HEVC H.265, zaslouží trest za nedostatek orientace.
Když už setbox, pak jedině Kombo. V tom případě mrtvola nemusí vadit, pokud má rozlišení aspoň Full HD.

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 372
Odpověď v diskusním vlákně
 

@samorost

Jsi si jistý o své orientaci? ;) 3 roky zpět - zpráva z 5.8.2016: Kdo bude chtít mít stoprocentní jistotu, že televizní přijímač nebo set-top box bude schopen přijímat a zpracovat signál v DVB-T2/HEVC, musí si ještě několik měsíců počkat. České Radiokomunikace připravují testy přijímačů prodávaných na našem trhu.

RAFI007
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 884
Odpověď v diskusním vlákně
 

@samorost

jedině to, jedině ono... prdlajs, pros spoustu lidí co mají OK telku v dobrém stavu není jediný důvod si k ní nepořídit za usmrkaných 600 nějaký settopbox např. ten CB702Tmini nebo MAXXO/Emos170 a jsou v pohodě, na obyč. čumendu free DVB-T2 to bohatě stačí, a než se bude za pozemku platit, budou ty přístroje stejně v pánu, nemá smysl se teď stresovat nějakým chybějícím CI u strojku za 600

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

co je to

telka v dobrom stave? Telky su vyrabane s prevadzkovou zivotnostou 10.000hodin...Ak ma niekto pusteny TV prijimac 7hod/ den, tak v priebehu STYROCH rokov mu aj tak telka odide a potrebuje novu. Nakolko dnes opravovat moralne zastaralu telku nema ekonomicky ani ergonomicky vyznam. Takze sucasne telky v dobrom stave mozu byt len take, ktore su pustene denne iba 1 alebo 2 hodiny...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Ergonomický význam? To aj chápeš čo si napísal?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr DVBT2

@lubos3nec:
Citlivost se směrovostí si nepletu a EPG "amatérského" vysílače je všude jinde v nejlepším pořádku.

PeVy
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 089
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

Konečně to někdo napsal jak to je.Ze všech názorů ten nejlepší.Plně s tebou souhlasím a kecy třeba o DVBT2 který umí 4k jsou jen k smíchu. R^ R^

computer
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

"Vyslyšel" drobeček tvojí nabídku ze str. 1?
V případě, že ne a i pro mně by byla možná tato nabídka, tak bych se s Tebou rád dohodnul na podrobnostech. Zdravím.

GI XPEED LX3, DM800 clone, motor SG2100

milev1
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 197
Odpověď v diskusním vlákně
 

@milev1

OK, Digipal ISIO HD je k mání, více v PM...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr DVBT2

při rodinné návštěvě jsem otestoval jeden Strong SRT8211, nechal jsem ho zapnutý cca 10h, a pak jsem ho otestoval, a žádný problém

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr DVBT2

Taky jsem jich za poslední měsíc nainstalovat asi dvacet, zatím žádný problém. Naštěstí se to chlazení dá řešit...

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

Strong SRT 8211.

U těchto přístrojů záleží i na werzi FW. S poslední číslo 2.3.8, problémy nejsou. Během pár dnů (týdnů) by se natrhu měla objevit verze SRT 8222 s TWIN tunerem.

cha-cha
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 1 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Ono záleží na tom , kde se nachází! Pokud není v oblůasti s rozsáhlou SFN(1 max.2 vysílače), tak povětšinou funguje. Pokud se ti dostane do oblasti se souběhem 3 a více vysílačů, tak kolabuje! Začne jet na plný výkon=začne se silně zahřívat=zamrzá obraz a jde plynule jen zvuk! :-/
Nový FW to sice zlepšil, ale spokojenost bohužel není. Stačí menší změna v počasí a je to v háji! Přestal jsem ho dávat!
Sice má velký ovladač, ale jinak jsou s ním problémy od spuštění ČT z více vysílačů a teď už i na 28 a 31 MUX!
Navíc neumí po konverzi přepnout šířku kanálu ve VHF-nic nenaladí takže pro mě další Rv

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

Delta

Já tu naštěstí žádnou SFN nemám. Na Javorici a Votice ho tedy dávat nebudu. Obecně se dá říci, ze ty STB jsou problémové všechny.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

pozemak bez hd

tak po stazeni pseudo hd z pozemaku uz bude snad kazdemu jasne ze pristroj bez sachty na modul mu asi k nicemu nebude a je tedy lepsi prejit rovnou na sat
a jeste bych rovnou dal do kodu i celou ČT a mame to pekne srovnany a konecne se to snad nekam pohne !

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

SRT 8209

A co říkáte na Strong STR 8209 ... nová technologie tuneru pro skvělý příjem :lookaround:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 661
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Delta1

My tady máme velmi rozsáhlé SFN PS11, 12 a 13 na K26 + 28 +31 a tento STB (SRT 8211) s poslední verzi FW, funguje bez ohledu na jakékoliv změny počasí k plné spokojenosti uživatelů. A to se kolikrát člověk po zhlédnutí impulsní odezvy na měřáku nestačí divit co tady v etéru premává.

cha-cha
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 1 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

@cha-cha

Tak to buď za to rád :8)
Já je musel postupně stáhnout a nahradit jinými, který chodí korektně a problémy nemají :(

Hezké dny, nerušený a funkční příjem bez výpadků :-)

Delta1
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 860
Odpověď v diskusním vlákně
 

SRT 8211

Proč se tento box tak adoruje?? Dnes už není jediný, který má slušný DO.
Enormní zahřívání je zásadní problém, barvy se mi taky moc nezdály (hodně do modré a červené) a mám pocit že u něj taky lupal zvuk u dolby digital -ještě to dělá? SFN zvládal hůř než konkurenti které jsem porovnával, je to už delší dobu co jsem ho vracel...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

AB Cryptobox 702T mini , asi jediný z mála co má super DO,obraz bezproblémový příjem, žádné zahřívání.Max.spokojenost už máme v rodině 4 ks R^ R^ R^ R^

computer
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Výběr DVBT2

Hm, a jak dlouho je máte.

HiFiOK
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 3 933
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HiFiOK

Hifisto, ty seš dokonalej kritik... ale nějakej konkrétní tip (co je tedy podle Tebe OK), jsem tady od Tebe snad jaktěživ nečetl... takže furt čekám, kdy se konečně předvedeš s nějakým konkrétním doporučením ;)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 284
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 98
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra