Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

servisni poplatky na jedné kartě

Dobrý den, chtěl bych si na jedné kartě, která je registrovaná na Slovensku, zaplatit ještě český servisní poplatek, abych měl příjem příjem všech kanálů a nemusel to řešit dvěma kartama. Jeden známy to má. Ale mě to nikde v samoobsluze nenabízí. Nevíze kde může být problém?

rinkoo
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisni poplatky na jedné kartě

Problém je ten, že už to Skylink několik měsíců nenabízí... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@rinkoo

v samoobsluze ne, ale kontaktuj Skylink individuálně (tel., chat) a poptej se...

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

dotazoval jsem se přes chat.... nelze ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

tak já jsem uspěl, možná proto, že šlo o prodloužení předchozího předplatného...?? čert ví..

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

nebo na koho tam natrefíš, zkusím je znova a napíšu že kolega uspěl... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

zkus... (karta CZ Kombi + SK serpo které mně končilo, prodlužoval jsem SK serpo - v samoobsluze to nešlo, po domluvě mi to dali...)

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

Karta SK +Serpo SK

Mám v rodině kartu Skylink ICE SK region a už od minulého roku (od 06/2018) Serpo CZ Letos v červnu jsem to prodlužoval - balíček Kombi HD + Serpo CZ a úplně bez problémů to šlo v zákaznické zóně - kliknul jsem u Serpa na prodloužit - zaplatil kartou a jede se dál. Možná to šlo pouze u zákazníků, kteří to už měli aktivované.

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

Karta SK +Serpo SK

Jo platil - objednával jsem to ještě před ukončením starého předplatného.

shiraz
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 745
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisni poplatky na jedné kartě

normalne som si to kupil na webe, normalne mi potom zvysili uroven zabezpecenia na karte :(

VU+: Zero, SoloSEV2, Uno4KSE, E-85 1W-28E, 110cm 27,5W, 115cm 36E

dbart
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 534
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisni poplatky na jedné kartě

Normalne to funguje, teraz som sa dival. :)))

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 515
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisni poplatky na jedné kartě

Ono to i v té samoobsluze bylo takové zvláštní. Skoro, jako kdyby to schovávali. Ale po chvíli pátrání to šlo spustit.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: servisni poplatky na jedné kartě

Skylink to kdysi nabízel. Platily se defacto dva serpo. Dneska je to už zablokované, nebo to spíš zmizelo z nabídky. Pravděpodobně kvůli požadavkům provozovatelů stanic na ochranu obsahu a taky kvůli reklamě.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

dá sa

Aj mne funguje český servisní poplatek. V čase od 4. 06.2018 zhruba do 6. 08. 2018, keď Skylink začal ponúkať tento príplatok za české programy som využil šancu, vtedy sa to dalo aktivovať v kamennej predajni zmluvných predajcov Skylinku. Tento rok ešte dávno pred uplytnutím času predplatného som predĺžil český servisní poplatek na ďalší rok v zákazníckej zóne. Myslím si, že toto predĺženie a vôbec tá možnosť , že tam je vysvietená možnosť predĺženia vychádza z toho, že tú službu som mal už raz zaktivovanú a preto ju asi ponúkajú týmto zákazníkom, ktorí si ju vtedy po dobu tých dvoch inkriminovaných mesiacov aktivovali. Mám ešte druhú kartu na SK región a na tej tá možnosť bola iba do 6.08.2018, kedy Skylink pod tlakom televízií NOVY a MARKÍZY prestal túto službu poskytovať a na nej to už nejde.

Vďaka aspoň za to, že to možno predlžovať.
Keď si prečítate časopis Skylink, je tam tiež písané, že napr. všetky ,,malé PRIMY " tiež by nemali hrať na Slovensku a v skutočnosti...
A dohoda v chate? Myslím, že je možná. Na spomínanej karte som mal tiež niekoľkodňový výpadok týchto českých programov a po kontaktovaní pomocníka v chate zákazníckej zóny, keď si overili, že čo mám zaplatené ( teda aj čes ser. poplatek) mi do 5 minút všetky programy nabehli. Neviem, či je to tým, že rešpektovali predplatné alebo či by boli ochotní aktivovať programy vtedy ak by to teraz niekto povedal, že má záujem o ne. Spomínam si tiež na vlnu článkov, kde Skylink prehlasoval, že túto službu už nebude ďalej poskytovať, tzn. ďalším zákazníkom a zrejme tí stávajúci majú šťastie, že si to vtedy stihli aktivovať. mesiacovs

viliam72
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 4
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra