Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Tipsport liga 2019/2020 Sport TV

Mohol by mi niekto napísať stránku kde je napísané že bude Tipsport ligu vysielať Sport TV?
uživatel
patrik246
Registrace: 5/2015
Odpověď v diskusním vlákně

@patrik246

Otázka znie ako si sa k tajekto úvahe a otazke vôbec dostal??Ak myslis slovensku hokejovu tipsport ligu,tak tá by nadalej mala byt ina na RTVS a na internete ju bude vysielat tipsport.sk a nakoniec ostane aj na huste.tv..

https://7sport.sk/hokej/kde-sledovat-tipsport-liga-nazivo/
uživatel
jožko
Registrace: 7/2016

RE: Tipsport liga 2019/2020 Sport TV

https://www.hokejovysvet.sk/clanok/42255/tipsport-liga-ma-pred-novou-sezonou-vela-noviniek-zapasy-bude-vysielat-dalsia-televizia-all-stars-vikend-v-trencine
uživatel
Janci19
Registrace: 5/2008

@Janci19

Super.Dakujem za článok.A nevieš nahohou odkedy to budu vysielat?lebo ich programe zatial nemozem najst žiadne prenosy..nedali na svojom webe a FB ani otom vediet
uživatel
jožko

netuším je to pár dni čerstvé
uživatel
Janci19

@Janci19

No pozrel som si ich FB stránku a už tam vidím ako sa ich ludia nato pýtaju a Sport tv im odpisala,že zatial sa k tomu nebudu vyjadrovat.Tak asi este dojednavaju nejake podmienky alebo netušim prečo to nechcu oznamit.
uživatel
jožko

bože vždyť ta slovenská liga nemá žádnou úroveň,total bída.
uživatel
dawis77
Registrace: 9/2011

dawis

stále lepšia než khl kolkokrát sú tam dobré zápasy

Magio TV (IPTV) T90 13E,19.2E,23.5E
uživatel
Jupi
Registrace: 5/2007

@Jupi

lepší než KHL?To snad nemyslíš vážně?Uroveň vaší ligy se blíží té maďarské,totální prales a stadiony?Ruiny.
uživatel
dawis77

@Jupi

No tak nějak sleduju a zajímam se o hokej nejen u nás a je bohužel pravda,že kvalita Extraligy na Slovensku je na vyjímky dost slabá...Už třeba jen to,že jsou hráči kteří se třeba u nás neprosadí v Chance lize,tak na Slovensku uplně v pohodě stačí na extraligu.Návštěvnost třeba v Žilině byla úplně tristní.No a teď Slovan v extralize?Fér by bylo kdyby se tam probojoval sportovní cestou...
uživatel
NecanP
Registrace: 6/2010

@dawis77

V niečom máš samozrejme pravdu a v niečom nie.Určite nieje naša liga na urovni Madarskej.Ved čo si nezaregistroval,že už 2 najlepesie Madarske kluby prišli hrat do našej ligy?lebo tá ich nemala uroveň a ich príchodom sa trocha zvyšila uroven našej ligy.Samozrejme,že naša liga nepatrí k tym najlepším v Europe,ale ty musiš pochopit,že v televizii to funguje inak.Sport tv vie velmi dobre,že to bude mat unich dost velku sledovanost ako mali aj zapasy Slovana v KHL.Ty si možno povieš,že preboha prečo radšej nekupia švedsku alebo finsku ligu?ved tá je omnoho lepšia...áno lepšia je,ale kolko ludí na sk-cz by ti nanu pozeralo.Cize sledovanost budu mat určite slušnú..aj ked neviem či to je už na 100% potvrdene,že ju budu vysielat,lebo liga zacina už dnes a cez vikend a Sport tv stále mlčí a nemaju žiadn prenosy v programe napisane.Možno to začnu vysielat až ked zacne play off alebo mozno sa dohodli len natom,že budu vysielat len zápasy Slovana
uživatel
jožko

@jožko

to nepopírám že sledovanost to nějakou mít bude,ale kvalita slovenské ligy to je fakt děs a každým rokem je slabší a slabší.A věř mi,že vím o čem mluvím...
uživatel
dawis77

Tipsport liga 2019/2020 Sport TV

Tak je třeba dost Slováků (jasně i Poláků) kteří např. jezdí kvůli hokeji do Třince... To tak jenom mimochodem trošku odbočím od tématu.
uživatel
NecanP
Registrace: 6/2010

@dawis77

s tou kvalitou slovenskeho sportu to zial vo vacsine odvetvi ide dole vodou pomaly nam unika cely svet co je vysledok systemu panujucemu na slovensku velmi ma to mrzi
uživatel
vlado 07
Registrace: 8/2016

@vlado 07

u nás to je aspoň o trošku lepší než u vás,jelikož jsme celkem milovníkem hokeje,tak mám snad navštíveny všechny zimáky co hraji u Vás nejvyšší soutěž a až na vyjímky hrůza a kvalita hokeje horší jak u nás druhá nejvyšší soutěž,to je prostě fakt!
uživatel
dawis77

@dawis77

asi si ma zle pochopil ja hovorim zial o sporte na slovensku vseobecne nie len o hokeji
no dobre ale odbocili sme od temy takze uz dost
uživatel
vlado 07
Registrace: 8/2016

@vlado 07

díky za upřesnění...
uživatel
dawis77

Tak kdo dnes sledoval úvodní zápasy obou soutěží musel vidět ten rozdíl. Slovenská extraliga na Sport 1,2 v Česku mnoho diváků mít nebude.
uživatel
vlah
Registrace: 9/2017

Lepší vrabec v hrsti ako orol v KHL... :laughing: :laughing: :laughing:
uživatel
Kimlo
Registrace: 1/2017

u nás to je aspoň o trošku lepší než u vás,jelikož jsme celkem milovníkem hokeje,tak mám snad navštíveny všechny zimáky co hraji u Vás nejvyšší soutěž a až na vyjímky hrůza a kvalita hokeje horší jak u nás druhá nejvyšší soutěž,to je prostě fakt!

Slovan, Košice, Poprad, Michalovce majú super štadióny

Mikuláš má od konca novej sezóny tiež kompletne rekonštruovaný štadión.

BB ma komplet opravený štadion, síce s malou kapacitou ale nič mu nechýba.
Trenčín tam to stále ako tak vyzerá.

Staré štadiony sú len v Detve, Nové Zámky, Nitra a Zvolen tam je to fakt ruina.

Pokiaľ to nedajú ako vo futbale kde je to podmienka tak sa to nepohne tak rýchlo. Pozri futbal kompletn nové štadiony majú všetci účastníci ligy od Michaloviec až po Slovan. A to niektoré Slovan alebo Trnava by boli ozdobou aj v Českej lige.

Na margo toho čo bude mať väčšiu sledovanosť či česká alebo slovenská liga na Sport 1, ak by mali šancu vysielať český hokej tak sa stavím že by do toho išli takže porovnávaš neporovnateľné. Proste k takým právam sa nedostanú a siahnu potom čo by mohlo mať sledovanosť a je dostupné. Sk liga a právo na utorok a piatok boli voľné (Nedeľu má STV) tak to kúpili. Určite to bude sledovať viac ľudí (minimálne na Slovensku) ako KHL. A nebavme sa o kvalite pretože ako fanúšik Slovanu je mi jasné že KHL nemá konkurenciu ani v Európe (hlavne teda špička)... ale keď tam nehrá Lev Praha a už ani Slovan tak to proste tak neťahá. Včera som si pozrel Košice-Slovan a v pohode. Nasadenie a bránenie ako v play-off. To by v prvom kole KHL nehrali určite, veď čo tam nejaký Traktor alebo Avtomobilist... budú iné zápasy. Ale takto prestížny zápas nikto neodohrá len tak. Česká liga sa hrala viac otvorenejšie ale to nič nemení na fakte, že Sport TV môže variť len z toho na čo má prachy a šancu to kúpiť. Oni by tiež možno radšej vysielali domácu ligu alebo čo ja viem NHL.
uživatel
Eraser
Registrace: 2/2008

@Eraser

ať je to jak chce slovenská liga je velká bída a čím dál více upadá.Je horší jak naše sruhá nejvyšší soutěž!
uživatel
dawis77

Trenčín rekonštrukcia toto leto aktuálne sa montujú červené nové sedačky ,frflošov si nevšímať ide to postupne trochu hore krok po kroku nedá sa všetko hneď bo páni si musia zobrať do vačku ako v každom odvetí na SK
uživatel
Janci19

Čím chceš podporiť svoje tvrdenie že je to väčšia bída? Tým, že Slovan najsledovanejší a najúspešnejší klub sa vrátil do tej ligy? Skôr teraz sa ta úroveň ligy určite zvýši a sledovanosť tiež tak. To už bolo vidno na prvom zápase Košice-Slovan 8500 divákov. Pochybujem, že minulú sezónu tam mali takú návštevu čo i len raz v základnej časti. Porovnávaš to s Chance ligou. Ja som bol vo Vsetíne tak ak toto je podľa teba štadión ktorý má byť akože vzorom pre Slovensko tak s pánom bohom a zápasy proti farmam extraligy kde im na domáce zápasy chodí 200 divákov ani nekomentujem. Iste sú tam kluby ako napr. Budejovice ale zas jeden, dva kluby nerobia celú ligu. Ináč keď si písal že všetky české kluby majú už nový štadion... to už aj v Kladne, Jihlave a Litvínove?
uživatel
Eraser
Registrace: 2/2008

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra