Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

od 16.9. RTL UHD - rozšíření vysílání

Sportovní akce, živé pořady a seriály - Mediengruppe RTL Deutschland dále rozšiřuje své působení v oblasti Ultra HD
Pozor na fanoušky sportu a seriálu! Fotbal, formule 1 a série jsou nadále viděny v ultra ostré kvalitě obrazu.

Kromě vysílání kvalifikačních závodů a závodů Formule 1 bude RTL UHD vysílat také všechny fotbalové internacionály přenášené RTL v UHD. Kromě toho mohli diváci už zažít utkání Evropské ligy UEFA až do finále na RTL UHD. Všechny fotbalové zápasy jsou produkovány a vysílány v UHD HDR (High Dynamic Range).

Po úspěchu "Sankt Maik" Mediengruppe RTL Deutschland také pokračuje v rozšiřování svého obsahu s vysokým rozlišením na kanálu Ultra HD RTL UHD a představí denní série GZSZ "Gute Zeiten, schlechte Zeiten" v ultra ostré kvalitě.

Od 16. září 2019 bude GZSZ, první denní série v německé televizi, vystavena v UHD HDR. Od pondělí do pátku se mohou fanoušci těšit jak na hlavní vysílání (19.40), tak na přehrání následujícího dne (08:30) na UHD.

Kromě toho se na UHD představí na jaře 2020 třetí sezóna seriálu RTL „Santa Maik“ s předním hercem Danielem Donskoym jako umělcem Maikem Schäferem.

Výhradním distribučním partnerem RTL UHD přes satelit je HD +. Kromě toho můžete také získat nabídku RTL UHD v HD v Magenta TV Telekom.
uživatel
kolenáč
Registrace: 4/2010
Odpověď v diskusním vlákně

@kolenáč

a este mi povedz ako to ja v poka..nej zjednotenej europe mozem pozerat asi ...
uživatel
vlado 07
Registrace: 8/2016

@vlado 07

Zaříď si přístup k HD +. tady na fóru je nás víc co máme možnost sledovat RTL UHD.
uživatel
kolenáč

RE: od 16.9. RTL UHD - rozšíření vysílání

Německé vysílání. Hmmmm. Jestlipak se tu objeví ty hodnotné příspěvky, co častovaly info o italském vysílání.
To je kritika těch příspěvků, jestli autoři argumentů mají jednotný metr. Já sleduji HD+ i TivúSat.
uživatel
Hugocz
Registrace: 10/2006

@Hugocz

Mi treba by se líbilo kdyby tu bylo vyvážené zpravodajství o všech pozicích co se tu dají přijímat. Ne jenom CZ/SK a Itálie.
uživatel
JanM
Registrace: 10/2018

@kolenáč

ako sa to da zariadit mi nemusis pripominat ze je vas tu zopar to tiez nie som tu prvy den len som chcel povedat to ze ja ako obcan europy si nemozem oficialnou cestou kupit televizny produkt ani len sportoveho vysielania a zhanat sa po tom cez znamych je pod moju uroven a preto mi musi postacovat vysielanie o stupen v nizsej kvalite co mi pri zobrazovaci s mensou uhloprieckou vobec nevadi
prajem pekny den
uživatel
vlado 07
Registrace: 8/2016

@vlado 07

Každý na to má svůj pohled.
uživatel
kolenáč

@vlado 07

Ve svém skoro důchodovém věku se nechci nechat omezovat stupidnímy předpisy nějakých předraženě placených úředníku.Já už toho času nemusím mít mnoho. Tak to zase vidím já.
uživatel
kolenáč

RE: od 16.9. RTL UHD - rozšíření vysílání

Ale mozes cestovat, bludit medzi dochodkovymi piliermi a platit dane z ktorych sa rozdava mimovladkam aby vymyvali mozgy tvojim detom .... :laughing: :laughing: :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.
uživatel
liquere
Registrace: 7/2008

@liquere

Jó to máš pravdu. Proto nebloudím, ale hledám zkratky.
uživatel
kolenáč

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra