Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

OT - off topic - reálný čas ve Windows 10

Poradí někdo,proč čas a následně datum nesouhlasí se skutečností?Přitom nastavení(a v "nastavení") je vše správně - nastavovat čas automaticky,časové pásmo... Např.po zapnutí PC ráno jsou zobrazené hodiny časem vypnutí PC minulého dne.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 33
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: OT - off topic - reálný čas ve Windows 10

Automaticky.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: OT - off topic - reálný čas ve Windows 10

Neodpojuješ po vypnutí minipočítač od síťového napájení? Mám zkušenost s jiným minipočítačem, že pokud to udělám, tak vnitřní hodiny nejdou. Pokud zdroj zůstane v síti, tak hodiny i při vypnutém miniPC jdou.

Dula11
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 121
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dula11

Ne,ne...Klasicky vypnu mini PC a nic víc.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jerzy

proč to řešíš?,pokud je to nové,zeptej se prodejce,pokud staré,tak ti to dlouho nevadilo

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 005
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jerzy

a co stahnout uplne aktualni instlacku w10 a zkusit tu ?
treba je chyba nekde v procesu tech aktualizaci

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jerzy

Zkus si pohrát s nastavením napájení. Mně něco podobnýho dělal BRIX, když jsem měl neobvyklé hodnoty u přechodu ze spánku do hibernace. Nastavil jsem asi 1000 hodin a už to začalo. Najednou jsem měl + den, ale někdy i + půl roku.

VU+ UNO 4K, VU+Zero 4K (OpenPLi 7.2, OScam 11572), VU+Zero 4K, NAS, parabola T90, 4 x Inverto BLACK Ultra Quad LNB 0,2 dB, DiSEqC 4/1 OptiSwitch, SONY KD-65XD7505

clooney1
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 29
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: OT - off topic - reálný čas ve Windows 10

Bublajs a clooney1 - děkuju za konstruktivní nápady,mám co zkoušet a snad se doberu kýženého výsledku.

jerzy
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 2 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: OT - off topic - reálný čas ve Windows 10

mel sem podobny problem komu jsme kupovali uplne novy nb samsung a ten cas nesel nijak nastavit uz hned po koupi. a kvuli tomu ze byl novy nechtelo se mo do nej zasahovat ale podle mne je to nejspis knoflikova baterka. nikdy nevis kolik ten stroj stal pred prodejem. proste neslo to vyresit zadnymi sw na synchronizaci casu protoze nic takoveho nikdo ani nevymyslel nevim proc kdyz je to tak jednoduche ze bych to naprogramoval i ja ve visual basicu.

sioga_bs
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 280
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 33
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra