Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-T přijímače

702T mini - dvb-t2

Ahoj, mám dva přijmače AB cryptobox 702t mini. Nemůžu přijít na to, jak zazálohuju kompletně jeden příjmač a na flešce jeho nastavení přenesu do toho druhého přijímače, aby byly úplně stejně nastavené. Máte s tím někdo zkušenost? díky moc

jurasek
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jurasek

Není to v USB upgrade?Je tam přenos na USB.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jurasek

je to tovarensky sw a tam pochybujem ze to pojde u enigma 2 prijmacov to ide bez problemov ale tu ti neostava prakticky nic ine ako jeden vzorovy a druhy podla toho nastavit no vzhladom na cenu toho prijamca tam nemoze byt ani vela nastaveni

GIGN1987
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 168
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 702T mini - dvb-t2

nieco som predsa len nasiel ale ci to bude fungovat to neviem ak nie tak len ako som pisal vyssie

https://cryptobox.sk/ako-vytvorit-zalohu-fw-nastaveni-a-settingu/

GIGN1987
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 168
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jurasek

Není tam ta funkce, každý se musí samostatně.

computer
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 702T mini - dvb-t2

Mam jej taky a nekdy se po prepnuti na programech CT HD zacne obraz jakoby sekat jako u spomalenych zaberu, po prepnuti třeba na CT1 HD zase vse ok a i po nejaker chvili zpet na program CT, kde se obraz choval jak jsem popisoval. Nedela to porad, jen nekdy. Jinak funkce HDMI CEC funguje dobře s tv Samsung. Je tam nahrany poslední novejsi sw z 16.9. ze stranek dodavatele výrobce. V prijimaci byla verze bez funkce HDMI CEC. Mel jsem tam nahrany i poslední sw ze stranek Atos, který je zrejme trochu upraveny, poznal jsem to podle nastaveni intenzity podsviceni u disleje v menu na cislo 3, bezne je 5 a tam se zase projevovala občas chyba při prepnuti se zobrazenim obrazu na HD program CT, kdy sel jen zvuk nebo prijimac hlasil občas zadny signal pouze na TV Seznam. Prijimac mel asi horsi citlivost tuneru, jelikož mi to nenaladilo MUX 11 na kanalu 26 z Jestedu. S tou verzi MCAS z 16.9. od výrobce vse vporadku, kde se také uvadi zlepseni citlivosti tuneru. Tak to je me zjisteni se stejnymi verzemi sw s prijmem. Jinak je to slusny STB za ty prasule obraz dobry. Na kvalitu obrazu a stabilitu slabších signalu jako od Technisatu ale trochu zaostava. Je to ale jina cenova hladina. Co by jsme za ty prachy taky chteli. Proste Cina i zdroj se me zda trochu mensi na vykonnost, pouze do 1A. Coz me prijde trochu malo pokud mame používat při provozu i zaznamove zarizeni přes USB konektor a pripadne používáme napajeni anteniho zesilovace v mistech slabšího signalu. Ještě dodam, ze po nahrati sw jsem prijimac uvedl opet do tovarka a vse naladil. Je docela mozny, ze se muze jednat o kus, který se takto občas divne chova. Nemam zatím moznost to posoudit s jinym kusem.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Mužež napsat postup nahraní?Dík .nebo do PM

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@miku

Stáhneš soft. rozbalíš, dáš na flešku (soubor má koncovku bin.) strčíš do přístroje v menu najdeš USB potvrdíš nahraješ, ještě je potom lepší dát tovární nastavení , znovu vše nainstaluješ a je to, nic složitého není se čeho bát.(je dobré at nevypnou proud během aktualizace :))) :))) )

computer
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

HYPER,computer

Díky za pomoc.

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 702T mini - dvb-t2

Je novy FW z 18.10.2019 pro 702 t mini

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 702T mini - dvb-t2

Ma už někdo vyzkoušené nové FW?diky za info

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@miku

Nainstalované, vše běží v pořádku. Ale co je nového na to jsem nějak nepřišel. :))) :)))

computer
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 65
Odpověď v diskusním vlákně
 

@computer

zkusím to taky nainstalovat

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

@miku

Dnes nahrán nový fw z 18.10.2019 a běží v pohodě.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 702T mini - dvb-t2

Tak uplne v pohode není. U me na tv Samsung UE 40ES7000 po zapnuti HDMI CEC funkce se tv po vypnuti prijimace vypla, coz je vporadku, ale po zapnuti STB tv vudec nenabehla, navíc při zapnuti a nabootovani se objevil na TV na chvili zeleny obraz s rozlisenim 1440x720p a pak se teprve prepl format na 1920x1080i. Zkousel jsem ruzne varianty nastaveni, ale výsledek nic neprinesl. Tak jsem se vratil k sw z 16.9.2019, tam vse maka jak ma, jak po strance vypinani a zapinani STB s TV, tak s moznosti prepinani jen jako scart kabel, tzn. Z anteny na HDMI a zpet. Tento novy sw by mel mit vylepsenou verzi HDMI co pisou. S mou tv si moc nerozumel.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

Mám starší Samsung 652 a tam to chodí zatím dobře.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

jjery,

ten novy sw je vylepsena podpora HDMI CEC, takze je to ještě upravene pro další modely na kterých zrejme nesel dobře ten sw s HDMI z 16.9.. U me to proste neslo tak jako s tim sw z 16.9. Tak jsem se vratil k tomu původnímu ze zari. Taky zalezi na verzi sw v TV a moznosti nastaveni pro tuto funkci přes HDMI vstup. Tak hlavne ze ti to jde, mas ještě starsi verzi tv nez ja. Ty 652 jsou dobry, mají lesklejší LCD panel jako ten muj z roku 2013, mam i 80 uhlopricku radu D 6570 z roku 2011 se stejnym panelem, tenkrat stala kolem 21 tis. jako novinka.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 869
Odpověď v diskusním vlákně
 

jjery,HYPER

nainstaloval jsem,Tv zapína-vypína bez problemu.spokojenos

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 702T mini - dvb-t2

nové FW z 6.11.2019

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 702T mini - dvb-t2

Vstup do skryteho menu 702Tmini/https://cryptobox.sk/ma-ab-cryptobox-702t-mini-tiez-menu-pre-nastavenie-obrazu/

miku
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 1 165
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: 702T mini - dvb-t2

Dívám se po nějakém přijímači na dvbt2. Je to pro staršího člověka, který nebude využívat připojení na net, HbbTV. Bude čistě sledovat programy a sem tam si něco nahraje, nebo použije Time shift. Tento přijímač dle recenzi umí CEC. Což je plus. Dá sd používat jen jeden ovladač. Zajímá mě jestli je již s novějším softem odstraněn ten problém s přepnutím z SD na HD kanály ČT. Či pokud tam není nějaký jiný problém o kterém se treba zde nepíše. Díky. Další alternativou by asi byl Skyworth SKWT21, ale ten zase neumí CEC. Případně co jiného se v této cenové relaci nabízí?

Dreamsky HD6 Duo, parabola Maximum E85 Multifocus (23,5°E; 19,2°E; 13,0°E;1,0°W)

wladys
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 3 444
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra