Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Společná anténa přechod z DVB-T na DVB-T2

- je třeba něco dělat se společnou anténou, rozvody nebo s účastnickým zásuvkami při přechodu z DVB-T na DVB-T2?
- jestli to správně chápu, tak současné frekvence DVB-T2 jsou jen přechodové? na konečné frekvence v DVB-T2 se bude muset zase znovu přeladit? jestli tomu tedy tak je? kdy se bude zase případně přelaďovat na konečné frekvence v DVB-T2?

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

saxon co na tom mém příspěvku bylo špatně

Saxon takhle nám to udělali profíci i kabely měnily všechny v bytovce pro 20 rodin dva vchody okolo 80 000 kč to stálo a jede to na jednu anténu síto velký český s prvky jak se přecházelo na digitalizaci . Taky jsme měli vložky , všechno pryč a ted chytáme přesně kanály jak jsou třeba 32, 39 ,25,27 , atd. jako se chytá v rodiném baráku LTE vysílače mám já od naší bytovky 100 m na věžáku pro celou oblast a žádný problém . Vysílač nově na DVB-T2 co chytáme je 120 km Klet .TED KDYŽ SE PŘECHÁZÍ NA dvb.t2 tak mi stačilo jen setobox , nebo novou tv a hned to šlo . Není ted už žádný problém , přibyde kanál naladím a koukám nevím co je na tom špatně . Jedinou nevýhodu vidím že musíme v bytovce všichni ke každý tv doma koupit setobox , nebo mít novou tv , ale já už to mám vyřešený. Spokojenost . R^ :laughing:

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 414
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 26
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra