Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

Zdravím OLED65C9PLA nainstalována na Skylink cca. před 20 dny. Po 7 dnech přes noc ( vypnuto ovladačem do pohotovostního stavu) bylo ráno zapnuto a chyběly ČT předvolby.- nebyla předvolba 1,2, 8,9,10. Provedeno tovární nastavení ( před tím si již TV několikrát stáhla nový software ) a TV znovu naladěna na Skylink . 10 dni v pořádku a nyní v noci z neděle na pondělí opět zmizely předvolby- tentokrát chybí 15,17,18,19,20,24,,32,33. Kdyby to nebyla TV za 90.000kč. Satelitní signál v pořádku silý sigmál parabola 100cm, signál TV ukazuje kvalitu 100%

Ariva 200HD , Ariva 103

nori
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 419
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

Bohužel je to LG

Vu+Uno 4 K Se

Laik
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 481
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

Tak s tím se budeš muset smířit. Při případné reklamaci ti LG servis sdělí, že se závada neprojevila a budeš-li se pídit dál, dostaneš se až na šéfa servisu LG p. K...u a ten ti vysvětlí, že za to může Skylink, protože určitě zase něco změnili.

petr71
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 120
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

Vypnul bych v televizi všechny aktualizace . U známého to dělala také televize LG, po vypnutí aktualizací bez problému.

pepa12
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

Já bych vypnul Skylink.

mamk
Registrace: 7/2013
Příspěvků: 192
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

Nejspis se ti natahl i novy sw nebo appky do tv, tim se muze potom seznam zborit. Hlavne když je tam služba Skylink live. Udelej zvovu vyhledavani Skylinku, naladi ti to zpet a pokud pouzivas internet, tak vypni aktualizaci sw, pripadne aktualizaci programu. Pokud budou nejaky zmeny v seznamu, tak to provedes znovu rucne a vypnes znovu aktualizaci programu.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 943
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

všechno vypnout fastscan na Skylink , pokud tam je , automat na
automatické doplňování programů vypnout, pkud tam je.Ručně naladit a přesunout do favoritních.Pokud ladíš i terestriál tak mi u LG
pomohlo různě kombinovat nejdřív SAT potom Ter. nebo obráceně
zkouška omyl.

dnurg
Registrace: 12/2016
Příspěvků: 282
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

U kamose to udelalo nekdy před rokem na 4K rade zakladni model, zatím mi nic nerikal, takze zatim ok po posledním naladeni zborceneho seznamu programu. Uvidíme. :)))

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 943
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

toto robia, dokonca vymazanie druzic a vsetkych tp., vtedy uz len tovarko pomaha. R^ R^ R^

satan
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 198
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

už sa to tu tuším riešilo, aj u môjho známeho LG po čase si začal robiť s naladenými programami čo sa mu zachcelo, aj keď bolo všetko povypínané, nakoniec skončil na skrinke a to sa mu zapáčilo viac.Stále hovorím, že sat tuneri v tv sú na 95% prípadov za trest.

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 223
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Laik

LG o tom to není, záleží např.Panasonic,od kusu...

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 689
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

Tenhle nesvar je bohužel problém u LG televizi at uz HD nebo 4K. U nekterych TV to udela po par hodinách nebo dnech, u jinych to udela treba az po 2 letech, u nekterych vůbec a to jsou asi výjimky. Vyvojari sw firmy LG si s tim bohužel nelamou hlavu a jedou jiz několik let stejnou pisnicku.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 943
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Laik

Já mám se Skylinkem u LG problém,Skl live a je to na jejich straně, už jsem změnil poskytovate služeb a v pohodě R^

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 689
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romannitra

..sat tuner v TV LG je podla teba mozno za trest. S integrovanym sat tunerom v TV UHD 4K Philips /1.299,-eur/ som nadmieru spokojny. Napriek tomu mne na tejto telke podobne ako nori-mu na LG, vypadavali tiez niektore tv stanice Skylinku. Najviac vypadavali tv stanice CT z orbitalnej pozicie 23E. Jednoducho som vymenil operatora Skylink_23E za DIGI_0,8W a ZRAZU ZIADNE tv stanice nevypadavaju. Ako bonus pre mna bolo zistenie, ze HDtv obraz DIGI TV je krajsi ako HDtv obraz Skylinku...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@nori

Těžko hledat chybu, já si myslím, že je lepší vedlejší StB,jinak v reakcich jsou LG pomalé

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 689
Odpověď v diskusním vlákně
 

@nori

Skus vymenit operatora a orbitalnu poziciu. Taketo jednoduche riesenie, Ti napovie viac...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

no lenže tebe to vypadlo kôli 2 metre vysokému plotu . :laughing:

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

žádný problém

zakaž aktualizace programů ve standby,pak vše funkční,vyzkoušeno i u jiných značek,prostě nic nesmí dělat,bez tvého souhlasu

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

Tak toto zkusím

Díky Hoši, s LG asi nic nebude, tak zkusím zakázat tu aktualizaci seznamu programů(pierrepetr
)to jsem tam minule viděl, STB to jistí, zase jim tam dali integrovanou kartu s modulem- to je výmysl. Vypnu ještě automatický software z internetu- ale to zákazník stejně odklikne, jak jej to vyzve. Díky všem ještě jednou !

Ariva 200HD , Ariva 103

nori
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 419
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Aha, takže LG má problém s tunerem a já kvůli toho vyměním operátora? To je fakt řešení. :-/

TDHenry
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 536
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bohus31

Darmo vymení, LG má problémy aj s Digi aj s freesatom. :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 067
Odpověď v diskusním vlákně
 

@nori

nerozumiem, kupujes tak drahy tv a nekupis si k nemu externy box za par € ?
pouzitelne boxy s enigmou2 sa pohybuju v cene od 80 do 135€, tam nie je co riesit

Slnko svieti ako prasa, na zahrade sere pes, pod oknom nam howno smrdi, boze jak je krasne dnes

jozef BA
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 2 459
Odpověď v diskusním vlákně
 

@nori

..najracionalnejsie je problemom predchadzat a jednoducho ich riesit. To znamena, ze ak jednoducho nemienis vymenit operatora, tak aspon zalohuj tvoj zoznam naladenych a oblubenych tv stanic na USB. Pretoze Tvoj tv prijimac takuto funkciu rozhodne ma. Takze ak Ti nahodou zmiznu niektore Tv stanice zo zoznamu oblubenych a naladenych Skylink tv stanic aj po zakazani automatickych aktualizacii, tak ich jednoducho za chvilu z USB zalohy natiahnes nazad do TV.

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Mizející předvolby Skylink TV LG Oled

Mam dotaz. Je to problem LG, ze? U Skylinku tohle dela, ale dela to i u jinych operátorů? Pokud ne, tak Skylink definitivně zrusit.

Unlucky
Registrace: 9/2019
Příspěvků: 163
Odpověď v diskusním vlákně
 

Mám LG OLED 55B8

Mám ten istý problém.Na nete si vyhladaj soft ChanSort.Je to programček na editáciu programov v tv.Funguje aj na LG.Zo začiatku sa javí komplikovane ale po chvíli na to človek príde.Zoradíš si programy podla svojho uložíš na USB klúč.Pri strate niektorých programov strčíš klúč do tv dáš stiahnúť z klúča do tv a hotovo.Ja mám klúč trvale v tv.

feko
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 153
Odpověď v diskusním vlákně
 

K Vánocům si dej dárek,

Kombo přijímač s funkcí HDMI CEC a všechny kanály budou držet jak přibité!

Každá složitá věc se skládá ze série jednoduchých věcí.

samorost
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 2 372
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra