Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

VU+ USB Turbo Tuner DVB-T2/C

Hmm... tak to vypadá, že nám přestali USB Turbo tuner pro přijímače VU+ vyrábět. Nemáte někdo bližší informace, co a hlavně proč se stalo?

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Zde posledni kus
https://www.tvdigitalne.cz/vu-turbo-usb-tuner-dvb-t2-c.html

VU+ UNO4K SE (FBC-S2X + Vu+ Turbo USB tuner DVB-T2/C) Vti 15.x.x, Zgemma H9 combo 4K - OpenATV 7.1, Raspberry Pi 3, Skylink KOMPLET (19,2 + 23,5)

Wozi
Registrace: 1/2015
Příspěvků: 563
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Wozi

je potřeba se dívat Cena :Prodej ukončen - nelze objednat

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 542
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ USB Turbo Tuner DVB-T2/C

Ještě že jsem ho v červnu stihnul koupit. Ted nevim jak bych do UNO 4K SE přidal DVB-T2. Ještě na ebay je pár kusů.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ USB Turbo Tuner DVB-T2/C

Na eshopu podporujicim OpenViX je taky jeste k mani:
www.world-of-satellite.co.uk

biga
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 70
Odpověď v diskusním vlákně
 

aka je alternativa ?

Tak to že ho nikde nieje možne zohnať ma nazaj zaskočilo.
Planoval som ho použiť na DVB-C kde moj miestný operator planuje prejsť.
Je vlastne nejaka alternativa pre VU solo 4K alebo Vu duo 4K ked volné sloty sú už obsadené pre S2 a DVB-T2?

Vu+duo4K,VuZero,Maximum Toroidal 90,Gibertini 105,motor Opticum 3800,LNB Inverto Black utra (sigle,twin quad)antena DAB Emme Esse 15RB3,av-receiver yamaha rx-v500d dab, Sony XDR-P1DBP,

Stabo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 252
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Stabo

Tento funguje s každým linuxovým boxom pod E2
https://edision.de/produkte/sonstige-receiver/optimuss-combo-dvb-c-t2-usb-tuner/

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

funguje, ale už se taky nevyrábí - takže zbývá DvbSky, Sundtek

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 542
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

určite ??? si si istý ??? :))) skús ho v novších image vo VU+Solo4K ,alebo v Zgemme Combo a daj vedieť ... :laughing: aj ked ho v menu vidíš a nastavíš správne ale ani nepípne... R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ USB Turbo Tuner DVB-T2/C

No potom sa mi to zda nelogicky krok od korejčanov ukocit vyrobu usb turba

Vu+duo4K,VuZero,Maximum Toroidal 90,Gibertini 105,motor Opticum 3800,LNB Inverto Black utra (sigle,twin quad)antena DAB Emme Esse 15RB3,av-receiver yamaha rx-v500d dab, Sony XDR-P1DBP,

Stabo
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 252
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ USB Turbo Tuner DVB-T2/C

Je to fakt problém. Zkoušel jsem opravdu i v zahraničí, spousta eshopů psalo, že je skladem a po zaplacení mi vrátili peníze se zprávou, že se to už nevyrábí a už není skladem. Našel jsem v Irsku, ale za 2500 a asi 600 poštovné. To ať si nechají.

Doma mám obyčejný stick a on mi na VU+ funguje, ale potřebuju něco, co spolehlivě naladí programy UPC v DVB-C a bez problémů bude spolupracovat s dekodérem. DVBSky T330 prý s tím má (měl?) problémy.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Stabo

korejcům je to srdečně jedno, když se neprodává v Německu tak finito :-)

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 542
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

A čo sa deje, že Ti to ani nepípne, veď Tebe funguje vždy všetko na všetkom. Kto vie nazdielať CI+ modul tak s týmto by nemal mať problém. :))) :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

A keď si nato neprišiel, že prečo v týchto boxoch nefunguje tak možno Ti to prezradím :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@matchboxx

Chcel som s tým povedať skôr to, že na VU+-kách fungujú aj iné tunery nie je len ich originál.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

nestojím o tvoju pomoc , poradil som si aj bez teba :laughing: stremovať a nazdielať CI+ je sakra rozdiel :laughing: ale ty to nikdy nepochopíš .... :))) nikdy nikde som nepísal že mi všetko funguje, taký box a image ešte neexistuje . :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Veď dobre, ak si už nato prišiel, že prečo ten Optimuss nefunguje na Zgemma Combo a na VU+ Solo4K. Si šikovný. :))) A keď k tomu nerozumieš tak sa neozývaj ale čítaj a študuj.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

tak nepíš toto:Tento funguje s každým linuxovým boxom pod E2 ,lebo nie je to pravda .
ten tuner s chipom HMP je super o tom potom ,vlastním 2-ks. R^
tunery USB-DVBT mám dobre odskúšané na každom boxe čo som mal doma ,alebo čo vlastním .a je ich pár desiatok ....takže viem o tom celkom dosť . môžem o nich napísať román....prajem ti príjemný deň.... R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Ja Ti nezazlievam Tvoje schopnosti, ani nato právo nemám, lebo Ťa nepoznám, ale vždy sem treskneš niečo narýchlo s tými Tvojimi sprostými emotikonmi a potom začneš rozmýšlať a po treťom príspevku už prídeš nato, že to celkom tak nie je. Toľko k tomu odo mňa, podobne Ti prajem príjemný zvyšok dňa. :)

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

daj typ čo som kde tresol??? ja píšem len čo mám osobne odskúšané. R^ ty si tu tresol že funguje v každom boxe pod E2 , len som chcel upozorniť že nie je to pravda . Rv možno to niekomu pomôže. že sa dá stremovať program s CI+ s jedného boxu na druhý to je tiež pravda ,to ťa asi štve ... :))) na to nepotrebuješ žiadne zvláštne schopnosti ,ale to ty určite vieš ,ved si to môžeš odskúšať . nie je to nič tajné .

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Mňa neštve nič. Tebe všetko funguje na všetkom a všade. Mne nie :))) Ale už sa ukľudni a užívaj si nedeľu niekde inde, nie tu. Napr. v prírode. ;)

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

OK ,v pohode už som ti nejeden krát písal že tiež mi nefunguje všetko čo by som chcel ,ale prežijem. beriem ťa za slovo idem sa pozrieť teda na Bodamské jazero. R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

No vidíš, sú aj lepšie veci ako pozerať telku a hádať sa po fórach. Tak si to uži R^

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: VU+ USB Turbo Tuner DVB-T2/C

DVBSky T330 je můj favorit, pravděpodobně ho ještě letos koupím. Nic jiného mi asi nezbude. Jen doufám, že funguje i s UPC. Že tam jede pozemní TV, to není novinka.

Mám doma stařičký USB DVB-T tuner. V přijímači funguje, ale nesmím rychle přepínat programy. Musí to být s frekvencí tak 5s, jinak ten tuner (ne přijímač) zamrzne a musí se zrestartovat celý přijímač. Je to sice blbost, ale tak to prostě je. VU+ Turbo tuner se mohl přepínat rychle a nezamrzal. :)))

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Odpověď v diskusním vlákně
 

@OrHoro

Nezkoušel jste už to DVBSky T330 ve VU+

Silon1
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 20
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra