Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Ruseni prijmu DVB-T (mobilem)

Dobry den, mel bych jeden dotaz.
Jako doplnek jsem si nainstaloval antenu pro prijem DVB-T, ale setkal jsem se s jednim problemem. Zjistil jsem, ze mi prijem rusi mobil. Vzdy, kdyz zapnu na mobilu data se signal na chvili prerusi (cca 3-5s) a nabehne zpatky. Nacitam na mobilu stranku, stejny scenar. To same se deje po vypnuti dat. Zkusil jsem i prozvonit druhy mobil, opet vypadek signalu. Takze zdroj ruseni znam. Chtel jsem se vas prosim zeptat, jestli se da toho ruseni nejak zbavit? Jako prvni me napadl LTE filtr (nepouzivam ho, bo zatim nebyl nikdy potreba), ale zase me trochu zarazilo, ze pouzivam starsi mobil, ktery ani LTE neumi a presto se signal rusi, ale zase se tak ci tak zarusi prozvonenim. Pomohl by "pitomy" LTE filtr nebo by byla potreba nejaka jinci vecicka?
Dekuji za odpoved. R^ S DVB-T jsem moc nedelal...

Zdravím Vás!

bobo2
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 1 615
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ruseni prijmu DVB-T (mobilem)

To čo si kúpil, ja by som ani len nenazval anténou! Je to ken nezmyselný gýč z pomenovaním "anténa".
Apropo!
Správna poznámka od viacerých nickov, anténa do bytu nepatrí, minimálne von na stenu, prípadne na povalu, v najlepšom prípade na strechu!
;)
A žiaden "35dB gýč"! Normálna LP, yagi, alebo sito anténa!!!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 646
Odpověď v diskusním vlákně
 

@sateliťák

nepochopil som tvoju otázku?

Dagy2
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 4 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Dagy2

to je jasný,na slovači nemáte jakešuv prst ze Žiškova(vysilač v Praze) ;) ;)

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 493
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 28
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra