Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

DVB-T2 vs DVB-T, cast prvni, alebo prva

@Quido (zdravim do Brna), @Lubos (v 3nci).
Oba super stroje, ani nevim do ktereho spunta se zamilovat. Oba OK a za gresli.

Takze, konkretne k tematu, ked uz nieco zakladam.
A snad po prvni krat (naucte se prosim, prekopavat jazyky - on the fly. Vola mi segra, pratele, zena malem na ale prasky, terminy prechodu na DVB-T2, no trochu zrychlene.

Takze: "Sardinka".
Vlado to je specialne pre Teba, Aj ked samozrejme zdravim aj ostatnych. Zaciname a prosim, nesudte, trochu sa pobavte a premyslajte.
uživatel
wenk
Registrace: 4/2006
Odpověď v diskusním vlákně

Tak Sardinka, 1 cast

n piccolo pesce nuota in un pesce in scatola ben sigillato...

Tak si tak plavam, okolo Sardinie, zavrety v konzerve, no odstieneny od vsetkych elmg (zase pastika, tentokrai i nachos, testoviny).

No, nic som z toho nemal, som iba sardinka, nalozena vo vlastnej stave, este slnko do mna prazi, tak napoly, alebo napoli-tanka.
opecena, obycajna konzerva, si myslim, ze niekde doplavam....

No, ani "n", ako by som mohol, ked som nalozeny vo vlastnej "stave", ako inak "pripeceny" a zavrety v nepriedusnej konzerve.
..
Super stav.

- Viete to fyzika neumoznuje. A zaklad fyziky je maximalna predstavivost..
- Podlozis matikou....
Neeeee. (Opat nejaka matrika, nebo matinka....).
Co si zakladate Mestky urad a bude tam veleti kapo maminka zo Sicilie +
nejaky pocestny Pepa, mate ho poblizku," nebot jsem ho slysel uz i v konzvere az na Sardiniii"...

Nejdrive takovy jemny ping z .au (jo, presne z auto moto revue), hlavne, ze si pripeceny v oceane:).
No, tak ocujem, toho milionkrat naklonovaneho Vladimirovica, jak mi huci do kunzervy, mojej tienenej lodicky.

Hmm, nie, nie je to dobry pocit, ked som uz "pripecena sardinka".

A este si uzivas mini dovcu, striedavo, bajlabalabalabamba, potom italianovero. A do toho kdo?
Carevic.

Nastartujes z poslednych "pripecenych" sil plutfaky (ne lufta-ke, to bolo v minulych dieloch,
kedy ste nad niecim.... hm... velmi dlho.. premyslali?:). Ved OK.
uživatel
wenk

Tak Sardinka, 2 cast

A potom ako blba, pribrzdena dar... (oh, sorry, uz zblbly som sa za zasekol v Mlynskej doline.... a nieco viac, sorry Dara, nic osobneho, ved vis, vsetko right).

Takze samozrejme pripecena sardinka, una la tutta b....a,
Plutvy lietaju v konzerve a otrieskaju vsetkych surodencov, ktori "hahaja, no mimi", vytasis klofaky...
A ides.:)

Nie srobovaky, kto by ich vyrobil, ved ten posledny nezvladal ani odsrobovat, zasrobovat vrzgajuce dvere, cooooo, Ty carevic"....:).

A mih mih mih. Behom sekundy rozhryzes konzervu, opalene kridielka ("super na tropico, neee...."}...

Stale zostavavas pripeceny, ako inak:),
A preco to?
Aby si im zozral vsetky telky (co, zabudni uz na C-cka...., t-cka, t-dvojky,,,,
Nie na co myslis...:). "2 roky si sa zasekol v t (jednotka casu) a vidis,.. prd".

Jednomiestne lietedlo (Pyrania airlines), povodne balenie sardinka vo vlastnej stave, surodenci sa este plahocia s otrasom mozgu na Sardinii...
Pripecene male torpedo skoro na uhol, v konzerve Ti zozralo SIGNAL.

Cus, teraz asi permanent Ban. Budem smutny , paakaaaat, po dovolence, prvni, nooo.
Ja vim. Mam rad caj, proto cajik a zdrobnenina od Ban je Banik..... Ostrava:). Ale i tak beeeciim.

--------------------------
Pro kazdeho, kdo jeste mysli, doporucuji
Archiv, IPTV za par, ze, nebo ne?
streda vecer, Kurz sebeovladani, dil 79, nebo S02E69
ctvrtek vecer. Kurz sebeovladani, dil 80, nebo S02E70

Zadne odkazy, zdravi - pripecena sardinka:)
uživatel
wenk

Zaver

A naucte se ovladat sve "ego".
Dekuji, stale, jiz temer spalena Pyrania Airlines, puvodne - otrepana, zblbla sardinka:)

Zatim, cus.
uživatel
wenk

RE: DVB-T2 vs DVB-T, cast prvni, alebo prva

Téma zavřít,pisatele zchladit.....

:laughing:

Femr, to bylo natáčení..... dnes TBS 5925 na 105cm a SG2100, 85E - 30W,olomoucký kraj, W98, W2000, WXP, Vista,W7(64) na plátno 250cm.
uživatel
Kamil_k4
Registrace: 10/2007
Galerie: Kamil_k4

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra