Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Programy na orbitu

iConcert nefunkční EPG

Je to až neuvěřitelné ale EPG u kanálu iConcert na skylinku vůbec neodpovídá skutečnosti,např. před chvilkou tam byl concert s Rolling Stones a přitom bylo v EPG napsané Def Leppard ,včera Queen a bylo napsané Celline Dion no maj v tom nějaký bud guláš nebo je snad něco špatně na mém nastavení Dreamboxu ?
Je to dost iritující poněvadž hlavně a především v případě nahrávání pomocí časovače .

DM900-DM800HD-DM800se-DM8000-2x SG2100

DVB
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

@DVB

A co my s tím? Možná zkus napsat někam jinam :-)

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 541
Odpověď v diskusním vlákně
 

matchboxx

Jak co vy s tím ?je to v sekci /programy na orbitu/ pro které je určené a chci zjistit a dopátrat se proč tomu tak je ?Zda je chyba naapř. u mého nastavení či na straně provozovatele a jak se to chová ostatním uživatelům to je celé.

DM900-DM800HD-DM800se-DM8000-2x SG2100

DVB
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

re:/

To je vždy když je změna letního a zimního času.Mají v tom bordel.....
Rv

ginginman
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iConcert nefunkční EPG

hmm, změna zimního a letního času teď v prosinci, dobrá dedukce :-)

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 541
Odpověď v diskusním vlákně
 

matchboxx

Protože to chybné špatné epg u programu Iconcert trvá již od té změny letního času na zimní,což proběhlo koncem října.Nemůžu za to že skylink v tom "chrápe",na jaře bude zas to stejný.Je ovšem otázka kolik uživatelů tento program v skylinku si předplácí pane "chytrej"

ginginman
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

re:iconcert hd

Je to zkrátka o tu hodinu posunutý tečka,nikdo to neřeší

ginginman
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iConcert nefunkční EPG

No a už jsi napsal provozovateli, Skylink nebo M7 group to určitě není https://en.wikipedia.org/wiki/Stingray_iConcerts

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 541
Odpověď v diskusním vlákně
 

re:matchboxx

Na skylink jsem ohledně epg psal i volal,zatím změna nula Rv

ginginman
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: iConcert nefunkční EPG

Děkuji za reakce a potvrzení mé oprávněné připomínky ,ale jak jsem to vydedukoval já nemá to s letním/zimním časem nic společného např. Queen tam v EPG vůbec nefiguruje /jen nějaká podružná skupina podobného názvu/ čas hod. dozadu či dopředu s tím nesouvisí mají v tom prostě guláš a pokud tu někdo psal na skylink ano kde by jinam měl psát tod v pořádku a oni by měli dát podnět na tu kanadskou společnost co to od ní přebírají aby s tím sjednali pořádek ne ?Takové EPG žádné EPG ,ale odpovědět by skylink tak či onak měl o tom žádná. :)))

DM900-DM800HD-DM800se-DM8000-2x SG2100

DVB
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 285
Odpověď v diskusním vlákně
 

DVB:re

Já používám přijímač VU+Zero 4K,co se týče epg iconcert je to tam vždy jen o hodini zpět nebo vpřed,jinak tam nemám problém že by celkové epg tohoto programu ukazovaly koncerty kapel,interpretů které v tom danném konkrétním dni neproběhnou,z tohoto pohledu v poho.Proto píšu o té "rozjebávce"Epg v době změny letního a zimního času.To je můj názor,jinak mi časy epg,které mají na 7dní dopředu sedí,přijímač mám nastavený individuálně dle svých potřeb,zejména kvůli epg,novinové tv programy už dávno vyšly z módy.
R^

ginginman
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 61
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra