Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

Sluchátka k TV

Zdravím.Používám asi 15 roků bezdrátová radiosluchátka HAMA RF433 k TV.Poslední dobou pravidelně asi tak za minutu se ozve příšerný zvuk něco jako fax v telefonu.Nevím co to ruší.Tak se chci zeptat, když koupím něco nového jestli to bude dělat znova nebo technologie pokročila a bude to odfiltrováno.
uživatel
Jarous
Registrace: 1/2006
Odpověď v diskusním vlákně

RE: Sluchátka k TV

nejspis mas radio sluchatka. taky sem si koupil kdysi nejake takove a nedalo se to pouzivat.
proto jsem si koupil bluetooth sluchatka a bluetooth vysilac ktery se pripoji k stare tv ktere nema bluetooth a zadny sum nebyl, ted jsem si uz koupil tv s bluetooth a je to jeste vic pohodlnejsi nez zapinat stale na bt prijmaci.
uživatel
sioga_bs
Registrace: 6/2007

Jenže pokud koupím bluetooh tak mohu sedět jen v pokoji.Já potřebuji aby jsem mohl po domě
uživatel
Jarous

Sa i zda ze tam bola moznost prepinat kanaly alebo co , nie je tam nieco take ? Vyskusat prepnut na iny. Ked to je rusenie mozno pomoze.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.
uživatel
liquere
Registrace: 7/2008

Má to jen kolečko pro ladění a tím se naladím na ten vysílač v dokovací stanici.Žádný jiný přepínač tam není.
uživatel
Jarous

Tak ako to nieco ma, hlavne to musi byt na vysielaci a sluchatka potom doladit.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.
uživatel
liquere

Jarous

https://www.mall.cz/sluchatka-bez-mikrofonu/sony-mdr-rf895rk
Naprosta spokojenost!!! Modulace FM a chodim po baraku, dokonce se pohybuju pred barakem a hraje naprosto bezchybne (dle meho nazoru), takze doporucuju!!!

Zdravím Vás!
uživatel
bobo2
Registrace: 8/2009

no musis zkusit. mne bluettoth chytaji i po baraku. a nevim jak muzes mit velky barak abys to tam nechytal. kdyztak zustan u sveho, stejne jednou vsichni chcipneme.
uživatel
sioga_bs

bobo2

To bude něco podobného jak mám jen by to chtělo vyzkoušet jestli to rušení bude také.Jak silná je baterie.Já tam mám 2x 2500mAH tak to vydrží hodně dlouho.
uživatel
Jarous

Jarous

Jaka je baterie ti bohuzel nezjistim, ale jednou jsem je mel zaple cca 6h a jeste by hraly dal. Nestezuju si!

Zdravím Vás!
uživatel
bobo2
Registrace: 8/2009

Možnost pokrytí přes Bluetooth 5,0 je spolehlivě cca.20-30 metrů tj. celý dům.Tady např.https://ru.aliexpress.com/item/4000212828104.html Tahle investice pak dává smysl :)
uživatel
jerzy

jak se píše

musí to mít přepínač kanálů na vysílači,já když přepnul jinam,poslouchal jsem video od sousedů
uživatel
pierrepetr
Registrace: 5/2006

" no musis zkusit. mne bluettoth chytaji i po baraku. a nevim jak muzes mit velky barak abys to tam nechytal. kdyztak zustan u sveho, stejne jednou vsichni chcipneme."

Ja mam pred sebou kolonoskopii (vim, co mi napises - tak si to uzi), no diky, mam opat nieco zarazene :)))
uživatel
wenk
Registrace: 4/2006

Ale, tedy k tematu. Na 2,4GHz, by Ti nemel zadny fax litat v usich.

Mozna jiny problem, nevim, nooo.

Kazdy OS ma monitor signalu poruchovost v modulaci, mer...
Vim nekdy zakladni.
Tak jinak, existuji programy, volne dostupne, ktere Ti zarusneni zmeri.
Nebo si kup, fax - mas to prime, bez modreho zubu. :)))

Nechtel jsem, nejak mi to nedalo a samozrejme, omlouvam se.
uživatel
wenk
Registrace: 4/2006

uz zablokujte toho wenka. tohle neni poeticky klub.
uživatel
sioga_bs

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra