Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Kolísání sgnalu

Některé transpondéry mám sílu i kvalitu 80az 90treba ČT ale třeba 11934 12090 mamsilu 80 a kvalita litá mezi 85 až na 60 někdy je to na obrazu ví co det

nozro
Registrace: 10/2015
Příspěvků: 15
Odpověď v diskusním vlákně
 

nozro

Místo satelitu si kup" Pravidla českého pravopisu". Nebo si svůj příspěvek před uveřejnění alespoň 3x přečti

starbaits
Registrace: 11/2016
Příspěvků: 291
Odpověď v diskusním vlákně
 

@nozro

Možná máš pohnutou parabolu nebo špatně dotažené konektory.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kolísání sgnalu

Sežen si antenáře a knihu Pravidla českého pravopisu.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kolísání sgnalu

2JanM: nebo zatečený koax, nebo starý koax, nebo LNB s prasklým víčkem, nebo rušení od něčeho, nebo přijímač s vyschlými kapacitory a zvlněným napětím pro tuner, nebo asi deset dalších věcí. Bůhví jaký přijímač, bůhví jaká anténa, bůhví jaký rozvod...jedině s křišťálovou koulí může někdo radit něco jiného, než co Saxon.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

Dobrý den. Já chápu, že na takovýto dotaz se dost těžko reaguje. Stačilo by asi mu jen napsat, objednej si nějakýho odborníka co ti to nastaví. Jenže asi si zde a nejen tady myslí, že nastavit parabolu nemůže být žádný problém, tak proč za to budu někomu platit. To je ale na jiný téma...
Mě spíš docela udivila Vaše reakce na jeho pravopis. Zrovna od Vás který máte tolik reakcí bych to nečekal. Nebo právě proto máte zde asi nejvíc příspěvků? No to ne vím, že se snažíte pomáhat a to je fajn! On už samozřejmě ten nadpis je s chybou, ale chyba kdy mu vypadne "i" není snad zase takový problém a stává se mě taky když chvátám, že sem tam nějaký to písmenko vypadne. To další je jistě pěkný, ale přece si z něho nebudu dělat srandu. Ten člověk třeba nemá vlohy pro češtinu, ale může být zase dobrý v něčem jiném a být to skvělý člověk.
Víte kolik lidí vidím jak bojují a většinou neúspěšně když se snaží ještě někoho poučovat a povyšovat se nad něj a přitom napíšou hold sem nic nepiš, místo holt. Tak oni dělají chybu v tom, že místo toho aby napsali, třeba prostě, tak mu vzdávají úctu. :O

jexxx
Registrace: 11/2006
Příspěvků: 114
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jexxx

fakt moc hezky napsáno. Málem mi ukápla slza(bez prde*e)...Fakt moc hezké R^

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 877
Odpověď v diskusním vlákně
 

Jexxx

OK, já mu to tedy dám dohoromady, abych odčinit své provinění...

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra