Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Boyard Land - ohlasy

Včera odvysílala France 2 první epizodu nové soutěže Boyard Land, která má být jakousi "zimní pevností Boyard" ale natáčela se mimo pevnost. Co si o této nové soutěži myslíte? Mi to přijde jako zajímavá recyklace formátu, který francouzi v Pevnosti Boyard zkoušeli v roce 2010.
Pro ty kteří to nestihli, tak v archivu zde https://www.france.tv/france-2/boyard-land/1129255-boyard-land.html

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Boyard Land - ohlasy

vyborne až na to že to nejde prehrať. :laughing:

Milujem samoľúbe ,sebestredné a nútené drísty výkričníkového čviriboja a zopár ďalších.

suto123
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 455
Odpověď v diskusním vlákně
 

Boyard Land - ohlasy

Taky mi to nejde přehrát Rv

gogin
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 52
Odpověď v diskusním vlákně
 

@suto123

Je potřeba VPN. Já používám HoxxVPN.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Boyard Land - ohlasy

takže info o h... ako raiko-ferko . ;P

Milujem samoľúbe ,sebestredné a nútené drísty výkričníkového čviriboja a zopár ďalších.

suto123
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 455
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Boyard Land - ohlasy

Recyklace je výstižným pojmenováním. Je to barevnější, ale ne originální. V porovnání s ostatními soutěžemi stavícími na zábavě diváků jen další pokus v řadě.

F4turbo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 2 096
Odpověď v diskusním vlákně
 

@F4turbo

Spíše mě napadá přirovnání k pokusům v původní Pevnosti Boyard roku 2010, kdy taky soupeřily dva týmy proti sobě, ale s anonymními soutěžícími. Tady to byl tým 4 zpěváků proti 2 hercům, komediantovi a plavci. Některým vadí celebrity a přiznávám že zpěvačka Amel Bent se tam opravdu předváděla a u týmu zpěváků taky trocha reklamy na jejich alba. Ale tady původní Boyard připomíná jenom měna Boyard, kuchař Willy a pojmenování postav Passe-Něco. Ale je to zajímavá alternativa k originální Pevnosti Boyard. Pro ty kteří nestihli a nedostanou se přes VPN do archivu tak za týden v sobotu na France 2 další díl.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra