Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Pořady v televizi

Silvestrovské pořady

Na jaký zajímavý program se díváte? Já průběžně přepínám mezi Novou, ČT ART a France 2, kterou nahrávám. Letos to ale stojí za starou bačkoru. Kde jsou ty časy kdy se ČT snažila o kvalitní silvestrovské pořady, tedy cca 10 let zpět?

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

NOW80s 28,2E alespoň muzika

Jirka1963
Registrace: 5/2017
Příspěvků: 68
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Na ČT ART právě začal koncert Queen

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Už dlouho jsme neviděli v TV nic tak skvělého.
U2 živě v Abbey Road Studios v Londýně. Veřejná nahrávka BBC. Díky Slovenské televizi.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Z opacneho sudka. Co netreba pozerat. TV joj uz druhy rok nedokazala vyrobit normalny silvestrovsky program. Väcsinu programu tvori zostrih z vysielani pocas celeho roka. Fuj!
Sice teraz som nevidel ani minutu, ale ukazky mi stacili.

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 428
Odpověď v diskusním vlákně
 

Je to špatné

Chlapi, je to smutné že si musíme pomáhat zahraničními TV protože naši nedokáží zajistit kvalitu která před cca 10 lety byla.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Každý rok to samé. Opakování estrad atd. :zombie: ;P

Archibald
Registrace: 9/2015
Příspěvků: 175
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

tak asi nejlepsi bylo ZDF,pred i po pulnoci, a je hruza ze ceske tv vubec nereaguji na to ze je Silvestr a jedou si proste to svoje

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kristian

Co byl na Němcích tak super?

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Russia 1, nejkultovnější sovětský film "Ирония судьбы, или С лёгким паром!"

https://www.csfd.cz/film/27441-ironie-osudu-aneb-rozhodne-spravna-koupel/komentare/

Poprvé po restauraci v HD kvalitě. No a potom Queen na Dvojce

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Bohužel si musím postesknout. ČT mě letos opravdu zklamala. Že už léta nedokážou vytvořit nový program chápu. Na to je potřeba inteligence a fantazie a invence a kde takové lidi v dnešní době brát, když vzorem je pouhý konzum. Ale aby nedokázali ani naplnit vysílací čas trochu různorodými pořady a v rozmezí několika dnů dávali 4x Bohouše, 4x Světáky, 4x Vrchní prchni, atd. to už je opravdu ubohost. Ubohost na úrovni komerčních kanálů HBO nebo Filmbox, kde mají vybraný určitý počet pořadů a ty melou neustále dokola. Ještě že sledování TV nebylo mou hlavní silvestrovskou činností. Ale asi si budu muset zvyknout, že TV jako zdroj zábavy, na který jsem se těšíval, je už nenávratně minulostí.

Offset Laminas 2700, Ortho Mode Transducer,2x LNB NJR2842, VU+Ultimo4K

Hugocz
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 952
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Hlavne, ze to mame uz za sebou. :)))

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 516
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hugocz

Nejhorší na tom je že ČT si prostě myslí že o estrády není zájem a že je třeba "cílit na mladé" kteří údajně estrády nepožadují. Já mám 20 let a hodně by mě zajímalo, kdo měla být cílová skupina toho co tam včera bylo. A jestli já mám být cílová skupina tak za mě tedy Rv Hledal jsem v archivu TV programu ČT a zjistil jsem že poslední opravdu celovečerní silvestrovská estráda se vysílala v roce 2011. Zhruba od roku 2014 většinou na ČT končí silvestr ve 22 hodin a pak si poraď jak umíš (většinou jsem si dopomáhal nějakým koncertem na ČT ART nebo Primou)

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Cielova skupina ma byt liberalny svetoobcan ..... tak ako inde, ked sa ludia nezobudia. Rv

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Viděli jste půlnoční přípitek na ČT? Zárybnická před mapou vypínaných vysilačů. Před přechodem na DVB-T/2 člověk neuteče ani na Silvestra o půlnoci.

DVB-T CZ,SK,AT DVB-S 120-západ, 95-jih, 120-východ, 85-libero DVB-C Itself, IPTV-Smartlabs, DAB-CZ,AT,SK, FM-CZ,SK,AT 5prvekH, 3prvekV

omar3
Registrace: 5/2015
Příspěvků: 1 662
Odpověď v diskusním vlákně
 

@omar3

No to byl opravdu trapas, nevěřil jsem svým očím....opravdu kdo tohle vymyslel ????

Dreambox DM 920

Pabo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 252
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Saxon

estrada z Berlina,pred i po pulnoci,
u nas nebylo nikde nic bohuzel,jak kdyby Silvestr ani nebyl, proste v Nemecku se slavi stale,ale oni maji duvod,my jen plac :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

tak jako cilova skupina na ČT dvacitky ? no to nemuzou myslet vazne, mlady na televizi nekoukaj,a o Silvestra uz vubec ne.! to potom zapada i k tem piktogramum

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Pabo

Trapas a hlavně s chybou. Podle té jejich mapy jsou Mezivrata vypnuté už od listopadu.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Na Russia 1 skvělá estráda po celý večer i po půlnoci - jako každý rok, koulel jsem se smíchy po zemi :-)

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

Že by tam opakovali Pavlíka Novotného????

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

A bola aj Alla Pugaceva a Vesyolye Rebyata? :O

black13
Registrace: 6/2006
Příspěvků: 251
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Silvestrovské pořady

Uz sa vie kde sa kto okotil prvy v novom roku, Alla to uz hadam nebola .... :laughing: :laughing: :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@black13

Pugačeva je nyní podle EPG na Prvním kanále, nějaký koncert k jejímu výročí

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

Již několik let na Silvestra TV nesleduji. Zbytečná ztráta času. Dávám přednost horskému prostředí, pohodovému lyžování a vycházkám s rodinnou. Pasivní zábavy je přes rok až až. Posezení v klidu a s přáteli má také své kouzlo. A jde to aniž by se musel člověk zpumprlikovat jako obytek.

VU+Duo 4K SE, Skylink, Visio Big Bisat, 8xALPS Quad. Odroid N2+, Odroid HC2, Raspberry Pi 4B. CoreElec, OMV.

meduzka
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 929
Odpověď v diskusním vlákně
 

Meduzka

Já to mám obráceně. Po horách chodím a jezdím po celý rok, hlavně v době, kdy je tam nejméně lidí. Silvestr a světská pouť v naší obci jsou pro nás nejhorší dva dni v roce, proto je trávíme doma. Letos nám udělali na STV2 s koncertem U2 velkou radost. Hudba v TV je asi to nejlepší, naopak před tupými estrádami, jako za komačů, či na Nově v uplynulých letech.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra