Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Digi Tv Cz

Programy společnosti AMC už nejsou součástí DIGI TV CZ. U všech programů to píše:Tento kanál není zahrnut ve vašich předplacených TV balíčcích.A to mám maxi balík.Tak to si klienty nezískají :fuming: :fuming: :fuming:

dusan1976
Registrace: 8/2014
Příspěvků: 197
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 59
Odpověď v diskusním vlákně
 

Digi Tv Cz

Já už mám nachystanou výpověď, půjdu k T-Mobile TV satelit, jejich chyba, jinak jsem byl s Digi spokojený, ale mám to hlavně kvůli sportovním kanálům a když 2 důležité vyřadí tak musím hledat jinde!

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi Tv Cz

doufám že bude hodně lidí co od nich odejde,ať krachnou!!

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi Tv Cz

Informace na webu Digi z 30.12.2019:

Předběžné opatření o vysílání programů AMC končí.
V současnosti DIGI TV vysílá programy AMC na základě předběžného opatření soudu, jehož platnost končí 31. 12. 2019. Po tomto datu tak není DIGI TV oprávněna programy AMC nadále vysílat. Soudní spor vyvolaný ze strany AMC nadále trvá. DIGI TV má zájem o vysílání programů AMC za přijatelných finančních podmínek, které nepovedou ke zvýšení cen pro zákazníky DIGI TV.

turlington
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

@turlington

kecy,měli na dohodu rok a půl a ani jednou si ani spolu nesedli a nejednali co mám info,ale už mi to je jeno,zrušil jsem jich a mám T-Mobile.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Aha takze ty teda pracujes v digi nebo v amc. Mohl bys nam teda rict vic k tomu (ne)jednani a tomu roku a pul co se mezi nimi delo?

turlington
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi Tv Cz

Každému musí byť jasné,že AMC Networks asi zdvihli cenu a pýtaju za šírenie svojich programov velké peniaze.Digi.cz je práva,,ktorá im nato nepristupila.Ako tu bolo spomenuté aj madarská digi.hu vypla ich športové programy sport 1,2...treba zistit kedy končí zmluva s AMC aj inym operátorom???a možno digi.cz nebude jediná,kto ich programy vyradí..uvidíme čo prinesie rok 2020

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Z toho mám strach, že zruším Digi, dám si T-Mobile nebo O2 a za čas to vyřadí i oni, nevíme kdo je v právu....V březnu začíná nová sezóna F1 tak uvidím jestli se něco pohne...

jean55
Registrace: 11/2018
Příspěvků: 781
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jožko

Jestli muzu poradit tak to jisti F1TV.com pripadne smart app a je to neni treba neustale neco rusit

turlington
Registrace: 8/2015
Příspěvků: 181
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi Tv Cz

telekome to nehrozí tam je už dohoda dávno

🇸🇰

Jupi
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 17 338
Odpověď v diskusním vlákně
 

@turlington

Dakujem,ale mne radit nemusiš.Ja mám Telekom (mágio tv) a nám tam zatial nič nezrušili,ale samozrejme,že raz sa to môže stať aj u Telekomu :))) Niektoré spoločnosti si pýtaju až moc velké peniaze za svoje programy,tak rok 2020 bude asi hlavne o vyradovaní programov

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi Tv Cz

tak tento rok 2020 asi žádná jiná společnost AMC nevyřadí,smlouvy se většinou uzavírají k 31.12 takže pokud dnes k tomu nikde jinde nedošlo tak bych byl klidný.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Já si pamatuji, jak jsi Digi vychvaloval do nebes, jací jsou úžasní. A teď jim přeješ krach. Dobrá otočka :)))

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Co to plácáš? Skylink se domluvil v březnu 2018.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bretah

psal jsem většina,no tak se dá s něma domluvit,pokud bych si měl tipnout tak se u nás AMC s každým domluví kromě Digi CZ.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

ano krach,nic jiného si nezaslouží s tou komedií ohledně AMC.

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

tak jsem zvědavý, jak dlouho ti vydrží nadšení do t-mobile

tekapo
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 027
Odpověď v diskusním vlákně
 

@tekapo

neříkám že napořád,ale momentálně jsou pro mě nejvíce výhodní..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi Tv Cz

Já osobně jsem byl s Digi spokojený ale po zmatcích s AMC jsem po vypršení smlouvy odešel k O2. Tam jsem ale dlouho nevydržel ale nechal jsem si jenom Sport pack.
Teď mám T-mobile (internet) a jsem zatím spokojený. Teda až na jednu věc, nová aplikace je pro zákazníky od 5.11. ale asi během ledna by to teoreticky mělo být pro všechny.
A co se týče AMC Networks tak t-mobile s nimi podepsal novou dlouhodobou smlouvu.

kobra256
Registrace: 8/2010
Příspěvků: 370
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kobra256

takže to je dobrá zpráva že s T-mobile dohodnul s AMC R^ Nakonec jen ta Digi se s něma není schopná dohodnout...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 770
Odpověď v diskusním vlákně
 

DiGiSlovakia

Pánové, je zde někdo, komu prodali na prodejně DigiSlovakia jejich službu? Díky. Pokud ano, tak dědkovi zítra zajedu do Senice.

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi Tv Cz

Pak se diví, že lidi jedou přes share. Když jim poskytovatel není schopen zajistit požadované programy...

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

bretah

Mám O2-TV a vyměnil jsem 2 připojení za 2 připojení u Magio go.

Vždy může být hůř....

Jimmy
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 1 923
Odpověď v diskusním vlákně
 

Magiogo účty

Keby nieko chcel,tak môžem s niekym vymenit magiogo za niečo iné,lebo mám 4 magiogo účty...ale neviem začo to mám vymenit,ked všetko mám :))) asi len keby niekto mal orange ucet,ak to tiež funguje natom principe ako magioggo?že sa prihlasovacie udaje mozu dat komu chcu a moze sa hocikto prihlasit a pozerat..alebo ak má niekto netflix na vymenu?

jožko
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 166
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi Tv Cz

Nakonec vsichni zakaznici byvale DIGITVRO (CZ,SK,HU) skonci u T-MOBILu (Slovak telecomu) nebo prejdou CANAL+... :8) :lookaround: :8)

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JIKARU

To jako kvůli Sportu 1,2,Spektru a AMC? To snad nemyslíš vážně :laughing: :laughing: :laughing:

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Stránka: [ 1 ] 2 3
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 59
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra