Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

funguje vám plugin youtube?

Zdravím, už je to pár týdnů, co mi přestalo fungovat přehrávání některých videí na youtubu. Verzi pluginu mám git405, image OpenATV 6.2.
Na feedu zatím novější verze youtubu není.
Nevíte, zda se novější verze dá stáhnout někde jinde?
Dík.

udrzba
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: funguje vám plugin youtube?

A čo máš za stroj? Ak nemáš Arm procesor tak ti to asi nepôjde. Iba plugin.

tomko
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 328
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: funguje vám plugin youtube?

... přijímač mám Golden Interstar Xpeed Class S2, má to stejný procesor jako staré Vu Zero (Broadcom MIPS procesor BMC 7362)

udrzba
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@udrzba

Třeba na takovém Cryptoboxu už nefunguje asi půl roku. Na Vu+ UNO 4K SE stále funguje.

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: funguje vám plugin youtube?

skončila podpora u open atv . nedostatok výkonu .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

obcas sa to stava

@Brumo: to bolo fakt vtipne.

@udrzba: bohuzial sledovanie Youtube cez zadne vratka bez reklam bude vzdy trochu problemove. Youtube neustale pracuje na vylepsovani svojich sluzieb a nestale nieco vynovuje, obmiena, upgraduje a potom na to musia reagovat aj tvorci open source API k Youtube, ktore je vyuzite aj v plugine pre E2. Ja toto pozorujem v priebehu roka zbezne, hocikedy, ze z casu na cas prestane fungovat Youtube korektne a jednoducho co fungovalo predtym, tak to prestane fungovat napr. na dobu aj 1 mesiaca, nez to koderi pluginu alebo koderi youtube_dl opravia. Preklad linkov z kodu ID nieje jednoducha zalezitost a napriklad na vyber mas vzdy len niekolko video rozliseni a k nim este nejaku audio stopu. Vyzera to jednoducho, ale je to dost komplikovane. Staci aj drobna zmena na strane Youtube tvorcov a open source youtube_dl resp. plugin aj, a potom sa funkcnost pluginu ciastocne narusi. Ak chces sto percent funkcionalitu, musis pouzivat SmartTV s komernymi firmwarmi a s komercnymi YouTube doplnkami v tychto SmartTV (resp. v spolupraci priamo s Youtube oficialnou cestou) - tie funkguju na sto pro, samozrejme aj s reklamou :D.

Este k verzii OpenATV 6.2 - ak to nebol preklep, tak pokial ja viem, tak feed-server pre 6.2 uz neexistuje, pretoze verzia 6.2 je mrtva uz dlho. Uz je odstaveny feed server pre OpenATV 6.2. Teraz je aktualna bohuzial verzia 6.3, v ktorej funguje feed server naplno a uz sa pracuje aj na testovaciej verzii 6.4 (ktora sa da tiez stiahnut z internetu, no zatial len ako testovacia verzia - t.j. so spustou chyb).

s3n0
Registrace: 7/2019
Příspěvků: 50
Odpověď v diskusním vlákně
 

Re youtube

Mne na xbmc /prismcube/ už tiež nejde cca od vianoc na 80 percent

janoh
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 42
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: funguje vám plugin youtube?

vu+ uno 4k se youtube tv bez problémov aj s reklamami pred prehratim videa

GIGN1987
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 168
Odpověď v diskusním vlákně
 

vyřešeno

...pomohlo mi info od s3n0
V OpenATV 6.2 sice feed pořád existuje, ale již není aktualizovaný.
Nahrál jsem do přijímače OpenATV 6.3 a tam je na feedu už novější verze youtube, která funguje jak má.
Protože jsem neměl dnes čas hrát se s OpenATV 6.3 (pluginy, nastavování atd.) tak jsem jen nainstaloval ten plugin youtube, celou složku jsem si skopíroval na PC, vrátil do stroje zazálohovanou OpenATV 6.2 a složku youtube přepsal tím fungujícím a šlape to. Možná by to vyřešilo i přidání feedu z OpenATV 6.3.

udrzba
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: funguje vám plugin youtube?

Stačilo nainstalovat aktuální youtube.ipk ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Rád bych instaloval aktuální, akorát nevím, kde ho najít.
Našel jsem něco akorát tady
http://taapat.ho.ua/enigma2-plugin-youtube/
ale tam je poslední verze z listopadu

udrzba
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

...tak ta verze z listopadu je OK, jedná se o verzi git 424.
Stáhnout se dá také tady:
https://www.latest-files.com/enigma2.php?direction=0&order=mod&directory=YouTube-Plugin-by-Taapat&SID
Příště budu vědět, howg.

udrzba
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: funguje vám plugin youtube?

není někde nejnovější i .deb verze? já nacházím poslední verzi 1.r19, a v té většina vyhledaných videi nejde vůbec přehrát

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: funguje vám plugin youtube?

našel jsem verzi 1.r20, ale bohužel přehrává jen v rozlišení 640x360, což je strašná mazanici, škoda

Dreambox DM 920 1x Triple MultiStream DVB S2X/DVB T2/DVB C 1x parabola Tele System 109x99cm multifeed 23,5°E+19,2°E+16°E+13°E LNB Inverto Black Ultra 1x parabola Gibertini 102x95cm motor Stab HH120 LNB Inverto Black Ultra relé Spaun SUR 211 F, TV Sony

fpsfps
Registrace: 12/2008
Příspěvků: 1 978
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra