Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Telly/Digi TV SK

Digi TV změny?

Ahoj. Chci si pořídit internetovou televizi od DIGI ale kamarád mě varoval, že se budou prodávat a budou změny. Nevíte jaké změny budou? Abych s nezavázal na dva roky a pak bude vše třeba jinak.
Jinak jsem měl teď DIGI na zkoušku v aplikaci v TV a je to bomba.

Tvrdik
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 61
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 48
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

V cem je to bomba, kdyz vyradili vsechny AMC kanaly?

esquire
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 486
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

Bomba byl rovněž Mitko (na Každom kilometri).Já osobně bych si nejprve stanovil priority - co chci, (sport,nebo jiné),dle práv.Jelikož nemáme křištálovú guľu Kefalín, tak bych,do mi vyhovující platformy šel.Pokud to nevyjde, tak něco prodělám a nepos**eru se z teho.Z lamy dromedára veru neurobíš.

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

@esquire

Ty programy mě nezajímají. Bomba je to jak aplikace švihá, jak je to obrazově kvalitní a možnost interaktivity a nelineárního sledování, to ti satelitní nebo pozemní vysílání nedá.

Tvrdik
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

Ale číst znova po těch letech zase takové nadšení bylo hezké ne? :-)

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

Nic lepšího na fotbal u nás není než u DIGI.

Pavel1975
Registrace: 4/2016
Příspěvků: 278
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

Zdar zlatý Tomýku, ano je to velmi pozitivní :)) .

hdpe
Registrace: 11/2007
Příspěvků: 4 402
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

:))) Mi málem ukápla slza.. Podobně jak mi před dvaceti lety najednou ze zrnění vylezl jakýsi eurosport či Viva..

Znova osmnáctku v osmiválci

Tomik535
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 15 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomik535

Prosím pište k tématu. Diky

Tvrdik
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

mají byt po novem roce velke zmeny,balicky,apod, ale to nesouvisi s prodejem digi.

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

A s čím to souvisí?

Tvrdik
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

nevim ceho se bojis, dvouletého zavazku ? no to snad ne, to není manzelstvi. novej balicek muze byt lepsi a nebo taky horsi,ale urcite nebude levnejsi

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tvrdik

Spíš zvaž to, co je pro tebe priorita. Jít k digi může podle mě jen ten, kdo má prioritu sport, konkrétně teda fotbal a navíc ještě zahraniční top ligy. Pokud je pro tebe prioritou sledování Premier League, Bundesligy, Serie A, Ligue 1, tak OK. Pokud ti nebude vadit, že neuvidíš Ligu mistrů, Fortuna ligu, formule 1, NFL, zápasy kvalifikace MS ve fotbalu, tak je podle mě Digi pro tebe správnou volbou.

Pokud máš priority jinde, tak stojí za zvážení, jestli jiný operátor IPTV nemá lepší nabídku za stejné peníze. To, co jsi popisoval (nelineární vysílání, kvalita obrazu), mají i jiní poskytovatelé IPTV (O2, T-Mobile)

Pokud ještě řešíme ten sport, tak je důležité sledovat, do kdy vlastní Digi TV práva na dané akce, které tě zajímají. U PL mají práva teďka nově obnovené, u dalších soutěží je mají na kratší dobu a není jisté, jestli práva zase získají (ale taková nejistota bude i u jiného operátora, aspoň do té doby, dokud tu budou stanice dostupné pouze u některého operátora - nyní O2TV Sport, DigiSport1-3).

zdrh
Registrace: 7/2015
Příspěvků: 324
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tvrdik

Pokud jsi objevil zpetne zhlednuti ted, tak to nadseni chapu. Ale jinak to uz davno neni nic noveho a dnes to ma kdekdo. Obraz je v 1080p, takze takovy standard. To maji rovnez jini operatori. Takze bych vybiral spise podle preference programu.

esquire
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 486
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tomik535

Připadá mi to,jako bych podobné nadšení z Digi tady již četl.Že by reinkarnace? :-/

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

No taky mě to tak silně připadá. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tvrdik

Jestli ti jde o sport, konkrétně o fotbal, tenis a zimní sporty, tak je ideální mít O2TV Sport Pack a od Digi Sport plus. Já to tak mám a max. spokojenost.

gliderman
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 752
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gliderman

chvála bohu že i ATP ztratili od příštího roku...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 775
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

Digi TV nevysílá Eurosporty? Nepovídej... Je to přesně naopak. náplň jim zůstala stejná, ale práva platí jiní

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

za prvé aby i ty eurosporty za chvíli nevyřadila tak krachující společnost a za druhé za chvíli už nebou používat slůvko exkluzivita a vo tom to je....

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 775
Odpověď v diskusním vlákně
 

@dawis77

V každém případ je silně krátkozraké říct, že když má práva na tenis Eurosport, tak že je to lepší, než když je měli u Digi/Nova Sportu. Místní vysilatelé dokázali vyzobat zápasy CZ hráčů, na což Eurosport rozhodně brát zřetel nebude, neboť celá střední a východní Evropa má jednotnou programvou náplň

michalnew
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 1 353
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

Zápasy na malých kurtech jsou nepřehledné.Většinou je kurt divně protáhlý do dálky, Není vidět míček už od zadní čáry na podání. To samé turnaj v Lucemburku. Nedívatelné.

jenes
Registrace: 1/2016
Příspěvků: 1 066
Odpověď v diskusním vlákně
 

@michalnew

já stejně koukám jen na špičkové tenisty,to se čechů netýká..

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 775
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jenes

přesně tak...

dawis77
Registrace: 9/2011
Příspěvků: 10 775
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Digi TV změny?

Smutné je, že většina diskutérů neumí číst nebo nerozumí psanému textu. Ptal jsem se na změny u DIGI TV, ne na programové výhody a sportovní obsah.Takže většina příspěvků je zde zbytečná.

Tvrdik
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 61
Odpověď v diskusním vlákně
 

@esquire

Obraz u DIGI TV v CZ je v 1080p? Máte na to nějaká měření nebo jiný relevantní zdroj, potvrzující toto tvrzení?

Tvrdik
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 61
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 48
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra