Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

odblokování tv LG

zdar všem mám dotaz jak se dá na hotelu vypnout blokování tv přepínání kanálů ručně,zapnutí tv ručně,hlasitost ručně ?dá se nějak dostat k něčemu v čem to odblokovat díky za radu všem ochotným.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

odblokování tv LG

návod na googlu pomohl téma možno smazat díky

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

jaký smazat snad to zajímá i další a ty bys mohl napsat návod,zdar

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

Ahoj špatně jsi to pochopil, problém mi pomohl vyřešit google a youtube takže téma se mohlo smazat potřeboval jsem vypnout hotel mod na tv aby nebyly blokovány tlačítka k obsluze tv aby nebyl potřeba ovladač.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: odblokování tv LG

Možná to taky špatně chápu, ale proč sem nenapíšeš ten postup jak jsi to vypnul ??

jona
Registrace: 10/2007
Příspěvků: 641
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

pochopil jsem to dobře,to může někomu pomoci v budoucnu a mě to taky zajímá,tak mazat je kravina,napiš jak se to řeší,jinak tady stejný dotaz někdo příště zase prskne

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: odblokování tv LG

takže tu je návod zapnu tv na jakýkoliv kanál pomocí ovladače protože ručně to nejde pak držím tlačítko settings asi 5 sekund až se mi objeví logo sledovaného kanálu tak namačkám kod 1105 a zmáčknu ok objeví se tabulka hotel mod a dám na vypnout a je to hotovo a pak fungují všechna tlačítka na tv tak jestli to někomu pomůže je to ověřený čus

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

Ten Hotel bude mít z Tebe velkou radost,když jim to překopeš a oni budou muset volat technika,ať jim to vrátí do původního stavu!Proč je tam asi hotelový mod?Ať jim do toho nikdo nehrabe!!

Prosat
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 1 029
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: odblokování tv LG

Pokud to na konci pobytu vrátí zpět do původního stavu, nevidím problém. Taky to tak dělám.

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: odblokování tv LG

Pokud.
(Nicméně hotel má mít údržbu televizí zakalkulovanou v ceně pokoje. Představovat si, že nebude potřeba ve "veřejném" použití dlouhodobě z přijímačem nic dělat, je poněkud amatérské, a amatéři se nemají plantat do kšeftu, kterému nerozumí. Je to jako by si mysleli, že záchod po sobě přece každý umyje...)

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: odblokování tv LG

V Českém Krumlově jsem jednou vešel coby anténní technik do pokoje, který před tím opustili čínští turisté. Rozladěná TV byla to poslední co mi upoutalo...

On Air!

Saxon
Registrace: 5/2007
Příspěvků: 18 235
Galerie: Saxon
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: odblokování tv LG

Jiný kraj jiný mrav.
Čína je hodně jiná, než Evropa, jejich měřítka a způsoby životních vztahů jsou prostě naprosto odlišné. Šílený bordel nechávají na stole, na pokoji, kdekoliv kde mohou - a není to proto, že by byli obecní špinavci (doma to tak nemají). Po pár letech strávených v Číně s byznysem jenom mohu odhadovat, že to jejich jistá ukázka "mohu si dovolit" zatěžovat služebnictvo a nic nedělat vlastníma rukama. Takové to "zachovat si tvář" je v čínských podmínkách nekonečně důležitější, než to vnímáme my. Ale jenom hádám, přesto, že jsem tam měl více než dvacet let firmu a mám tam dodnes přátele, nedovoluji si nic tvrdit. Čím víc o Číně vím, tím více vím, že je to natolik odlišné, že je těžko odhadnout, co vlastně do znamená. Neplatí ani nejzákladnější žebříčky hodnot. A až na čestné výjimky Číňan nemůže pochopit zase ten náš životní systém.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

prosat

nikdo jim nechce nic přenastavovat já jen chtěl aby byly funkční tlačítka
samože to zase pak nastavím zpět.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kanon

díky,to se může hodit

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

pierrepetr

není zač od toho to tu je forum a pokud jsou rozumní lidi tak se snaží poradit protože nikdy neví kdy nějakou radu bude potřebovat on sám.Nejsem profík v it v satech v anténí technice ale myslím si že něco málo znám a co neznám se snažím nějak naučit a nebo co nejvíc pochopit,já jsem stavař ale tyhle technologie mě moc baví a zajímají je to můj velký koníček.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra