Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

vuplus duo4k

zopár informácii o tomto X64 .
poprvom zapnutí a nabehnutí originálneho skinu som ďalej nešiel . vypol som ho a dal najnovšie VTI . konfigurácia tunerov počká ,však to sú nepodstatné veci . zaujímal ma hlavne archív czsk a stream cinema . obsah hdr a super filmy , ktoré tam už vlastne nie su , z dôvodu autorských práv . nemá to kto odstrániť . tak že som si vybral film a pustil prehrávanie v 4K. box spadol . viac nenabehol . podľa výsledkov na zahraničných fórach , nikoho nezaujíma archív czsk a doporučujú ho nepoužívať.. z môjho pohľadu to bude rovnaké . z času na čas zmizne z ponuky ďaľší film a až to zase padne treba znova bootovať , čo nerobí dobre flash pamäti a skracuje sa životnosť.
tak , VTI sa zohrialo v boxe asi 20 minut.
na rad prišlo open blackhole . podobné problémy ako vti . tam som spravil aj konfiguráciu tunerov . no čo už vydržalo asi dve hodiny .
blackole : tak nenávidené pre lenivých a pre prepínačov . aj tam som začal najprv s archívom czsk a tým istým filmom v HDR . aj tam sa box zosypal . zelenáča to neurobilo , ale box sa na šťastie len reštartoval a v pohode išiel ďalej . nedalo mi a skúsil som prehrať aj obsah v 5k. tak sa box zosypal a display zostal biely . vypol som box a zapol . na prekvapenie box nabehol ako keby sa nič nestalo .
testol som aj 3 usb kľúče s mp3 a flac . a tu je problém . po každom vložení usb kľúča vybehne hláška , že sa nenašli žiadne súbory . čo teraz .logo , v menu má , že prehráva mp3 . divné . možno cez exteplayer.
najnovší oscam tam ani nejde nainštalovať .
čo sa mi podarilo je oscam 11434 a cccam 2.3.2 arm. oscam cfg čo mi poslal turek ,je super .
skúsil som nainštalovať skin hdglass 16 . super , bez problémov . pri zmene skinu ale vyskočí hláška , že nie je kompatibilný .turvod 10 , tu nastala menšia zmena v prehrávaní ,čo beriem ako plus .
čo sa týka uhd rozlíšenia , som prekvapený . vyše roka mám dložený uhd , ktorý nechcel prehrať zero 4K a ani solo 4K . tu je to super . buď sú to kodeky , alebo x64 . časom sa popátram . open atv asi ani testovať nebudem , keď tu čítam , že má s ním každý problém . vti ma totálne sklamalo . snáď spravia vylepšenia . iptv v enigma ,absolutne bez problémov . v prípade , že zabudnete dopísať - service - to hodí zelenáča . aj to som testol. okrem toho prehrávania mp3 , nahrávanie streamov a sťahovanie streamov , tam ide všetko . zatiaľ.
obraz je o niečo lepší ako na ostatných vuplu4K. asi dopočítavanie .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

brumo

Až spadne image, tak Ti naběhne flash a dá Ti na výběr, z čeho chceš znovu bootovat, pak nechtěnou image přes tc vymažeš a jedeš dál. To už to takhle nefunguje na vučkach? Omluvte mně, na dreamu používám pána barryho. Btw, kto se Ti bude patlat se svojí zálohou, jenom kvůli tomu, "že sa na to pozrieš", na to se Ti " bílý tesák " víš co...

Dm920 triple+fbc, 105gib+85fuba multifeed

tukan
Registrace: 10/2005
Příspěvků: 4 090
Odpověď v diskusním vlákně
 

@TRNi

Omlouvám se neměl jsem čas odepsat.Mám Vuduo 4k a bluethoo ani ci slot jsem nezkoušel.

Tonda2
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 322
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Tonda2

PurE2 jsem zkoušel asi před půl rokem, hodně se mi líbil. Jsou vydávány
často aktualizace, nyni je verze 2020-jan-25, podobně jako OpenPli
(dokonce i pro stařičké VU+UNO).Je tam spousta různých nastavení.
Jen jsem chtěl vědět jestli nefunkčnost CAM modulu není nějaká moje blbost.
Někdo mi psal, že CAM od digi funguje bezvadně.

TRNi
Registrace: 6/2018
Příspěvků: 140
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vuplus duo4k

testujem teraz iné vti ,čo som dostal . musel som doinštalovať jedného pythona a tak to vyzerá že je super .mp3 z usb kľúča bez problémov . zatiaľ si ho ponechám na dlhšie testy .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vuplus duo4k

@Brumo

Taky testuju novou img od Pli , vydali ji letos 7.2-release-vuduo4k-20200210 . Je dobra. :)))

Frenk75
Registrace: 2/2020
Příspěvků: 1
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vuplus duo4k

koho by zaujimalo, dnes vysiel img OATV 6.4, da sa testovat ....

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

Openatv 6.4 běží víc jak pul roku!Jsi za zenitem

Prosat
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 1 029
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vuplus duo4k

ale dlho nebol lebo boli problemy, jeden cas sa nerobil ...

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

Byl stále,zádne problémy nebyly,problém mohl být jen mezi stoličkou a klavesnící!

Prosat
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 1 029
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: vuplus duo4k

Co to placate fw OATV 6,4 pro DUO4K stahnuli, byl problem s tunerem a dalsi problemy. Tady je aktualni odkaz na OATV 6.4

http://images.mynonpublic.com/openatv/6.4/index.php?open=vuduo4k

Vu+ UNO 4KSE (1xDVB-S2X) HDD 750GB HITACHI; E2 OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/05; Vu+ DUO 4K (2xDVB-S2X) HDD 1TB/16MB WD 2.5" GM; OpenAtv-6.4 FW: z 2020/08/04; Panasonic SH-HT 855; Samsung UE55HU6900 a UE48HU6700; Pozice 1W+19,2E+23,5E+28,2E

JIKARU
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 558
Stránka: 1 [ 2 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra