Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Zkušenosti

odhlášení koncesionářského poplatku

Moje matka už nějakou dobu nepoužívá televizní přijímač. Sleduje jen pořady z webových stránek (hlavně z webu ČT) přes její stolní PC. Navrhl jsem jí, že televizi ji dám do sklepa nebo odvezu a může zrušit platbu koncese 135Kč/měsíc. Je to zákonné? Mám pocit, že počítače koncesi nepodléhají, i když lze na nich přes internet TV vysílání sledovat. Je to tak?

Zgemma H9 Combo / Gibertini 105cm + motor Amiko DM3800 (90e - 50w) / Toroidal T90 (28,2e - 1w) / Mascom OP 85cm (27,5w) / Praha

mtz7601
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 488
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 55
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

K pravnoučeti gratuluju.
Jinak dobře, že se svými názory nevolíš - plést si veřejnoprávní se státním reprezentuje dost typickou politickou negramotnost. Podobných tu bohužel volilo a volí víc než je zdrávo. A že bys nám sem přinášel z těch svých Kanárských zapadákovů extra pohodovou náladu, není patrné.
Buď zdravý a užívej si.

knawi
Registrace: 3/2007
Příspěvků: 2 411
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: odhlášení koncesionářského poplatku

2knawi: já tím cíleně ukazuji, že státní a veřejnoprávní jedno a totéž jsou. Veřejnoprávní název je jenom jedna lotrovina, zakrývající pravou podstatu věci. Asi budu muset psát více polopaticky.
P.S. Já bych určitě nevolil komunisty, a to ani bývalé, tak pokud volí lidi stejně jako já, tak jich nebude moc. Nicméně je to váš život, vaše volba. Nesete a ponesete i její důsledky. Nutnost platiti koncesionářský poplatek je ten nejmenší. BTW. já ho platím taky - mám v ČR televizi.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: odhlášení koncesionářského poplatku

tak k tem volbam,to mi pripomina ten vtip,rika jeden druhymu, koho jsi volil ? ten druhy odpovida-komunisty, a ten prvni zas-no jo ale kterou stranu :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: odhlášení koncesionářského poplatku

To je kryptokomunistický vtip, který jenom relativizuje stav věcí. Ne, všichni politici nejsou zloději, lháři, komunisté, exkomunisté, estébáci. Mně to pro změnu připomíná dětinskou výmluvu: ale Tonda taky ... házel, jedl, kopal, opisoval...atp.

Antonín
Registrace: 8/2005
Příspěvků: 5 988
Odpověď v diskusním vlákně
 

@lance

No, dneska to tak možná je. Já jsem to takhle měl cca od roku 2006 a tehdy mi to takhle poradili na Poště a fungovalo to. Tedy s tím placením TV a neplacením rozhlasu. A jak jsem psal, manželka pak rozhlas poslouchala, tak jsem ho "dobrovolně" přihlásil, protože se změnily zákony a platily se zpětně velké pokuty. :)

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 55
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra