Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: DVB-S přijímače

Amiko micro hd se

Pozdravujem,
chcel by som sa opýtať ako by sa dal vyriešiť problém s amiko micro hd se a nahratím iného sw. Mám tam momentálne galaxy2.4.50emu by dekolte. Preflashujem ho cez rs232, mám ho zapnutý na druhý displey, prebehne update, update dávam AMIKO_MicroHD_SE_Starlight_2.2.23_by Dekolte,pekne nabehne novy sotwer, potom cez usb nahram AMIKO_MicroHD_SE_2.4.44_SKYLINK_ICE, ale po update cez usb sa prijimac rebootuje a je tam opäť sw galaxy2.4.50emu by dekolte, ktorý nejde odtial prehrat, neviete niekto nejaku radu ? loader používam tento : Universal Loader SD-HD by Dekolte ALi3511 & ALi3516 a os na pc mám win 10. Vďaka za každú radu.

reavisko
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

vyhod to do kose

sioga_bs
Registrace: 6/2007
Příspěvků: 1 280
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

Cez loader "Universal Loader SD-HD by Dekolte ALi3511 ALi3516" by mal ist nahrat naspat aj povodny FW. Tieto "Dekolte" FW zvycajne nejdu prehrat cez USB na povodny firmware. Chce to pouzit RS232.
Nemaj strach, ide to.

kobram
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

uz som to robil cez rs 232 aj ten loader len to neslo, neviem ci to moze byt softom, dat niejkay starsi ?

reavisko
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

skus najprv nahrat cez loader original conax a potom 2.4.44

vili1
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 654
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vili1

nevies alebo nams ho, neviem ho nikde najs, sw conax

reavisko
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

@reavisko

Zkoušel jsi i toto Amiko Micro HD Firmware v1.5.41 EMU ?

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

@reavisko

amikostb.com hladaj v archive

vili1
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 654
Odpověď v diskusním vlákně
 

@reavisko

Nebo na foru ellana zkus třeba tohle FW 1.2.96

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 109
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

Ak niečo prehrávaš,musíš si dobre prečítať ,čo. Týmto FW Galaxy by Dekolte nie je návratu. Hociktorý druhý,len nie Galaxy. Na tú 44ku musíš mať Irdeto kartu,lebo ICE neodkóduje. Teraz už žiadna rada.

pego097
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 347
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pego097

no neviem ale stalo sa mi to s 8150 a na AB fore je loader na navrat vyskusane ok

vili1
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 654
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

1. Jedna kontrolna otazka: nema nahodou Amiko micro HD SE 17 mm 4-pinovy 3,5 jack na RS232? To by mohol byt problem, preco mu nereaguje loader :))) ...(standardny bezny 4-pin jack 3,5 ma 15mm)

2. Vzdy to pojde rozbehat. Ked to nepojde cez loader, staci vybrat SPI flashku a preprogramovat.

kobram
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 583
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

Nemá RS232 jednoducho už tam nie je návratu ,lebo minulý rok som to flešoval niekomu a našiel som práve i tento FW a bolo tam upozornenie ,že sa nedá pri tom vrátiť speť,tak som ten ani nedával. Je to na Ab f.niekde.A- 150 a Amiko Mikro SE nie je to isté a ani Mikro HD SE -Mikro HD nie je to isté.

pego097
Registrace: 3/2011
Příspěvků: 347
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pego097

Už sa mi podarilo, su rozne verzie micro hd se (a jasne ze to nieje rovnake ako micro hd), ktore nemaju rs232, ale mam novsie verzie, kde rs232 je, zacal som cez rs232 upgradovat sw 2.092, jack je original, cize upgrade cez rs 232 sa podarila, cize deolt galaxy tam uz nieje, nahral som vyssiu verziu AMIKO_MicroHD_SE_2.4.58_emu z supportu cez USB, a mam iny problem. cize jeden som vyriesil uz mam dobry sw ale nejde mi nahrat cez USB sw AMIKO_MicroHD_SE_2.4.44_SKYLINK_ICE,vyhadzuej mi hlasku - wrong version, urobil som predtym defaultne nastavenia, skusal som ten soft update cez rs232 ale ani tak mi nejde naladovat, Ak by niekto vedel poradiť ako ďalej. Vdaka

reavisko
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

a preco to netlacis cez rsku?

vili1
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 654
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

mám síce 8150 HD no tam išlo prehrať SW cez USB zmena na IRDETO a ide na ICE karta v univerzálnej čítačke, MIKRO HD vyšlo neskôr a v
ELLANE mi potvrdili že všetke po 8150 idú prehrať na irdeto, tiež tam mám 2.4.44, len z tohto nejde zdieľanie ako server

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 107
Odpověď v diskusním vlákně
 

Pego097

ako že nerozkoduje?, práve SW 2.4.44 ICE zmení univerzálnu čítačku na IRDETO a ide tam stará ICE karta

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 107
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Amiko micro hd se

operácia sa podarila. Ten sw mi nechcel ist cez rs232,
Nový usb key som naformatoval na fat32, rozbalil nan sw2.4.44 ICE a už to šlo nahrať, a som si zachránil 3ks, a zaujímavé že som skúsil aj M7 a normálne šľape v tej mašinke.

reavisko
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 133
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra