Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

TV Philips a YOU TUBE

Hezký den , mám starší TV Philips LCD a k tomu STB Technisat Digipal ISIO s připojením na WI FI.Doposud mně fungovalo YOU TUBE bez problémů.Posledních 14 dnů ale se objeví pouze nápis YOU TUBE a dále už nejde ovládat YOU TUBE.Přitom další internetové aplikace ISIO , např. Panorama , Meteo,Internetová rádia fungují bez problémů. Kolega mně říkal, že prý snad YOU TUBE omezil některé starší TV.Nechce se mi tomu věřit.
Díky za každou dobrou radu, pokud jde s tím něco dělat.

janekova
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips a YOU TUBE

ochrana osobných údajov . povinná registrácia na you tube ..

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips a YOU TUBE

Ale jestli to dobře chápu, tak aplikaci YT spouštíš v STB?
Pak je TV mimo hru.. A u STB jsu pluginy záležitostí konkrétního firmware. A tím, že YT onehdy měnilo platformu vysílání, tak u některých přístrojů YT přestal fungovat ( třeba AMIKO už také nefunguje ani s nenjnovějším FW.A buď to vyřeší nový firmware -pokud vydají - a nebo máš smolíka..

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 469
Odpověď v diskusním vlákně
 

lubos32

Díky za radu.Asi máš pravdu , YT spouštím přes STB. Ale jenom mi vrtá v hlavě to , že když STB připojím k novějšímu TV Samsung ,který taky potřebuje STB , tak tam YT funguje.
Ještě jednou díky za radu.

janekova
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

@janekova

Každopádně jakou TV připojíš k STB nemá absolutně žádný vliv na funkčnost/nefunkčnost aplikace YT spouštěné ze STB.. TV je v té chvíli jen zobrazovadlo signálu po HDMI.
Tak jestli opravdu ten stejný box na stejném místě ze stejným internetovým připojením a stejným HDMI kabelem má funkční YT na SAMSUNG TV a na PHILISPS TV nefunkční ,tak to natoč a pozvi si zástupce co hledají divy světa.:-)
Pokud nějaká z podmínek není splněna - tak hledej problém v rozdílech.
Podle mne na SAMSUNGU pouštíš YT aplikce přímo z TV ( aplikace od SAMSUNGU)

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 469
Odpověď v diskusním vlákně
 

Lubos32

Omlouvám se za mylnou informací . Volako som to popletl . I na Samsungu YT nejde. Asi jsem to zkoušel v době , kdy mi to šlo i na Philipsu. Zkrátka jsem laik , který se nezapře. Díky.

janekova
Registrace: 5/2014
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips a YOU TUBE

S toho si nič nerob dnes nemáš všetko večne.Ja som si kúpil v 2013 plazmu Panasonic TX-P50GT60 a po 2 rokov prestal podpora youtube a zmizla aj s ponuky obchodu takže to je ukážka firmy Panasonic a telka stala cez 1000 euro.

joki741
Registrace: 2/2017
Příspěvků: 71
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips a YOU TUBE

Stále platí že tv ako zobrazovač, pre obsah čo má byť zobrazený použiť prípojné zariadenie ktoré sa dá podľa potreby vymeniť. Pripoj k tv napríklad niečo čo vie KODY, tam Youtube ide lebo sa niekto stará o to aby to šlo. V niektorých tv Youtube spustíš aj z PC alebo telefónu.

tras
Registrace: 2/2011
Příspěvků: 423
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: TV Philips a YOU TUBE

Ano, je to tak, odstřihují se starší čipy. Ne, že by nemohly fungovat, ale jednoho dne se prostě někdo rozhodne a i když to doteď fungovalo, tak teď už ne. U některých Android boxů lze nahrát starší verzi aplikace a může to fungovat. Řešil jsem něco podobného u iVysílání nebo u Horizon Go.

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra