Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Jiné placené TV

o2 tv box nejede

potrebuju poradit mam rok ten novy box na o2tv a pred 1hodinou se mi sekl a ted ho nemuzu rozjet...asi 10x vypnuty s elektriky a porad to pise,ze se sluzba nacita a to je vsechno....muze byt uz vadny ten box po roku?diky

kolopik
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: o2 tv box nejede

Ano, může... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 657
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolopik

No jestli tam nemají zase nějakou chybičku.Zkusil jsem se právě přihlásit na PC a to jak přes jejich web,tak přes aplikaci ve Windows 10 a nejde to ani na jednom.Včera to ještě normálně šlo. :-/

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

tak mi to pise na firefox prohlizeci po prihlaseni tady to K O2 TV se pokouší přihlásit příliš mnoho uživatelů. Zkuste to prosím za 5 minut.

kolopik
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolopik

Přesně tak.Takže chybička bude u nich. :-/

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

to zaclo tak,ze jsem se koukal na fotbal co jsem mel nahrany...pak jsem to chtel vymazat s nahravek a uz to zaclo delat binec,ze to dlouho se mazalo a pak se to nejak seklo...tak jsem to vypnul s elektriky a uz to nejde vubec a porad to nacita

kolopik
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolopik

No však ano.STB je v pořádku,ale přihlášení nejde ani přes PC.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

na mobilu se prihlasim pres wifi na o2tv pres internet co mam zapojeny i box pres kabel...to je zajimave

kolopik
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolopik

No už to jde přes aplikaci ve Win.10.Takže asi jeden z dočasných problému na jejich straně.

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hobo

tak je to jasne..na FB strankach jejich to nejde se prihlasit nekolika lidem jak na webu i boxu...me to nejde stale no.

kolopik
Registrace: 4/2014
Příspěvků: 806
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kolopik

No já jsem se už přihlásil i na jejich webu a službu zrušil.Do blízké budoucnosti-možná ne blízké,ale mnohem delší,nemá pro mně význam. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
Odpověď v diskusním vlákně
 

@all

Já dnes preinstalovaval 3 nové boxy,na všech sekly obraz a pomohlo jen tovární nastavení a potom 2 hodiny čekat než se to chytlo, děs, zřejmě daň současné akci o2 tv za 1 Kč ale už mě to nebaví tato služba opravdu není user friendly,kdybych to neměl k internetu za 1 Kč tak to okamžitě zruším a volat na jejich (nevhodné slovo)ní linku také nemá žádný význam :scared:

Je těžké být (nevhodné slovo)em, protože konkurence je veliká. ? Miroslav Horníček

Anubis
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 719
Odpověď v diskusním vlákně
 

Sport Pack

za ty dvě kilča ztratil momentálně v podstatě význam. ;)

hobo
Registrace: 1/2007
Příspěvků: 7 373
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra