Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: LCD, plazmy, CRT...

NAS a Tv Panasonic

Netušáte prosím někdo kde je problém u přehrávání filmů s AVI kontejnerem, kdy při vložení USB disku přímo do TV jsou přehratelné,ale pokud se nahrají na NAS tak TV hlásí nepodporovaný formát. MKV , MP4 fungují z obou zařízení bez problémů.
Měl jsem za to, že vše dekoduje TV a jestli soubor dostane po síti a nebo z USB by mělo být sand jedno..

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 469
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NAS a Tv Panasonic

Panáka nemám tak si pouze tipnu: pokud jsi vrazil USBčko do TV tak ti to přehrává nějaký zabudovaný přehrávač, což když je slušný něco jako VLC tak v podstatě přehraješ vše. Kdežto pokud to vrzneš na NAS tak hádám že k souborů přistupuješ přes DLNA a tam už to taková hitparáda není, nepřehraješ rozhodně vše co na netu najdeš. Trefil jsem?

Jantars
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 602
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NAS a Tv Panasonic

Prostředí i přehrávač je naprosto identické u přístupu z USB i DLNA.. Ale problém jsem už našel. V nastavení NAS bylo z neznámého důvodu nastaveno v Kompatibiltě s DMA -povolit upravené typy MIME. Po zrušení této volby už AVI přehrát jde..

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 469
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NAS a Tv Panasonic

aha, zajimave.........jaky NAS mas?

Jantars
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 602
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jantars

synology ds118. a tu volbu jsem si tam asi omylem zapnul já, jelikož u synology stačí kliknout jen na text u zaškrtávátka a už se aktivuje..A já tam dělal i jiné změny co jsem chtěl uložit, tak pak jsem dal Použít a uložilo to i tuhle věc... asi.

lubos32
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 469
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: NAS a Tv Panasonic

tak promin - je to ostuda ze jsem se do sveho synology nepodival :-(.
Jinak ja musim uz obmenit cekal jsem na DS220 ale vse je o rok posunuto, je to bida......ale to uz je OT.

Jantars
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 602
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra