Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Chromecast Skylink live TV

Caute, kdo ma Skylink live tv pres Chromecast, tak jakou potrebujete průměrnou rychlost internetu na bezproblémové sledovani bez sekani a v hd kvalite? 10 Mb/s? Nebo mene? A to same treba na O2. Tam je nejmensi rychlost 6 Mb/s tusim. Je to fakt? Diky za odpoved.

Ondrasek
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Chromecast Skylink live TV

Máš v Skylink live tv v pravom hornom rohu obrazovky značku pre chromecast? Ak ju nemáš, tak asi ti spoľahlivo nepôjde. V tom prípade musíš dať prenášať celú plochu, a to bude bieda.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 987
Odpověď v diskusním vlákně
 

jako pouštět si

cédéčko tak,že ho nahraju na kazetu a pak si pustím kazeták,teda super

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 28 002
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

No, ja ji tam nemam, jelikoz premyslim nad koupí Chromecastu teprve. Chtel jsem se proto zeptat, jak to fakčí. Jinak O2 tu znacku ma, Skylink i Digi, taky, ne? Vsechny tri aplikace by to meli zvládnout Chromecast, a ne plochu.

Ondrasek
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Chromecast Skylink live TV

Bez značky je to sekanica alebo zvuk predbieha obraz, čo veľmi nepoteší. Mám to overené. Preto som odložil chromecast a kúpil 2 android boxy.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 987
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Karner

Na tech to jede teda ok, jo? A jaky mas? Co rikas na Xiaomi mi box S?

Ondrasek
Registrace: 1/2020
Příspěvků: 75
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Chromecast Skylink live TV

Ja mám dvojročné čínske android boxy s 2 Gb RAM a 16 GB ROM a idú celý čas spoľahlivo. Xiaomi mi box S nepoznám, možno je dobrý. To máš ako s autami. Jedno sa vydarí, iné nie.

Karner
Registrace: 3/2010
Příspěvků: 1 987
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Chromecast Skylink live TV

V aplikácií Skylink live TV sa po spustení TV stanice zobrazí ikona pre Chromecast. S rýchlosťou internetu 90 Mbps funguje Skylink live TV cez Chromecast úplne bez problémov.

miroru
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 4
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Chromecast Skylink live TV

Záleží na android aplikaci, jestli chromecast podporuje a jestli tam má tu ikonku chromecastu, se kterou to jde pak mnohem lépe a telefon pak můžeš používat i k jiným činnostem, než zrcadlit celou plochu. A aplikace Skylink Live chromecast podporuje, takže tam ta ikonka je. Co se týká rychlosti, tak Skylink doporučuje min. 10Mb. Já mám nějakých 20Mb na ADSL a úplně v pohodě.

biga
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 70
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra