Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Technika

Budu potřebovat nový konvertor-LNB?

Zdravím,
mám cca 15 let? starý "set" na satelit a uvažuji o zprovoznění satelitu v S2 a S2x. Budu potřebovat nový LNB? Na starém setu jsem nyní na Astře 23,5°E naladil asi 5 FTA programů v "S". Jde mi o to, když budu objednávat přijímač, že bych přijednom objednal i nový LNB. Mimo téma: mám parabolu s motorem, tak jsem ani nedoufal, že po cca 10 letech se rozběhne a on běží a v 6. patře (jihozápad - velké nápory větru) se natočil na Astru, síla signálu 80, milé překvapení :) . Předem velké díky za info. O. Weber

weber
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

@weber

LNB by z tým nemalo mať nič spoločné, osobne odporúčam LNB Inverto Black Ultra, alebo Teslu.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 616
Odpověď v diskusním vlákně
 

@weber

nepotřebuješ, bude to fungovat na stávajícím zařízení

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Budu potřebovat nový konvertor-LNB?

Díky za extra rychlé odpovědi a typ na LNB. Člověk se ani nestihne kouknou z okna, kolik nasněžilo a má odpověď :) .

weber
Registrace: 8/2006
Příspěvků: 12
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hogofogo11

Promin že ti píší sem co jsi udělal s tím nefunkčním stb od o2tv , který je to typ? Nemáš zaplé pm.

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

@habr

Místo vhozu do sběrnýho kontejnéru jsem box (model iP4.tv EVO4-T) nakonec odnes známýmu ať si s tím krámem udělá co chce, ten pak zjistil, že je špatný kontakt mezi základní deskou a tím vestavěným napájecím konektorem asi prasárna z výroby - jelikož dědek neměl tendence odpojovat zdroj a vytahovat konektor ze settopboxu.
Takže ten settopbox je nyní funkční, ale stejně jsem balík sport odhlásil, nemá to nyní smysl.

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

@hogofogo11

Dík za odpověd.

Philips 55PUS8303/12 - APEBOX C2 4K - apka O2 TV , Skylink live TV - Philips 40PFL6606H/12 - Opticum SLOTH Combo Plus Philips 32PFL6626H - TESLA MediaBox XA400 Android TV

habr
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 7 097
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nový LNB

Na Astre 3B ide FTA asi 15 programov.Treba skontrolovať ftrkv. alebo kúpiť nový STB na DVB-S , DVB-S2 , DVB- S2X.

garbanka
Registrace: 8/2009
Příspěvků: 769
Odpověď v diskusním vlákně
 

@weber

Ja mam 28 rocny lnb na hlavnej parabole s motorom (bol s nou pôvodne kupovany) a no problem. Boli tam aj ine lnb (nizkosumove!!!!) a o nic lepsi vysledok s nimi nebol!!!! Tie sucasne udaje ohladom sumu maju vypovednu hodnotu nula!!! Rv :laughing: Rv

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 424
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra