Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Linuxové přijímače

Kodi 18.6 s Widevine na další linuxové E2 boxy

Ti co máte OpenATV 6.3/6.4 ve feedu se objevilo Kodi 18.6 s podporou Widevine DRM, modifikace pro Netflix, Dazn .....
Seznam boxů najdete zde : https://www.opena.tv/allgemeine-image-informationen/51181-kodi-18-6-mit-widevinne-34.html
včetně Axas, Maxytec, Dinobot, Hitube

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 541
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
Odpověď v diskusním vlákně
 

Kodi 18.6 s Widevine

Dobrá zpráva, ale mě zatím HiTUBE nabízí ver. KODI 18-r0. Budu sledovat.

HiTUBE 4K UHD Combo openATV 7.3

MartyCR
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 23
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi 18.6 s Widevine na další linuxové E2...

u Hitube asi bude nutny flashexpander a vse presunout na USB

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 541
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nejde zvuk

Zdravim dohromady. Super diky kodi 18,6 funguje bezva. Ale nejde mi zadny zvuk. Nevi prosim nekdo proc? Nebo, kde se ten zvuk da nastavit?

Wata
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi 18.6 s Widevine na další linuxové E2...

u Kodi nastaveni-system-zvuk

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 541
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi 18.6 s Widevine na další linuxové E2...

Cauky u dinoboxu u5 mini mi kodi vubec nenabehne v open atv 6.3 nevite co s tim diky

brumla
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 275
Odpověď v diskusním vlákně
 

@brumla

patrne to bude ňákej low-cost křáp ten dinosaurusbox mini úúpět

kloner
Registrace: 10/2017
Příspěvků: 211
Odpověď v diskusním vlákně
 

@matchboxx

Díky za radu, s flashexpanderem jsem rozjel Kodi 18,6 i s instalací Widewine (2,1GB). Pluginy jsem přesunul na USB flashku, díky tomu jsou odezvy pomalé, ale dá se. Co se ale nedá, tak Kodi nepřepíná fps dle přehrávaného videa. Na 24p z Netflixu se nedá koukat. Zná někdo možnost jak přinutit Kodi měnit fps?

HiTUBE 4K UHD Combo openATV 7.3

MartyCR
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 23
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi 18.6 s Widevine na další linuxové E2...

nedalo mi to pokoja ,tak som to nainštaloval do jedného bazmaku chcel som vyskúšať Skylink live v E2,všetko som nastavil nainštaloval, ale nenašiel som tam ten prehrávač na Skylink IPTV simple alebo čo to je za zázrak . v androidoch jak v karabičkách tak v TV to mi ide v pohode ,ale v E2 som na to zatial neprišiel. je to tam vôbec borci ???

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@matchboxx

Sice diky, ale to jsem vse udelal. Mrtvo, zvuk u filmu nahranych na HD chodi, IPTV zvuk nic. Na pocitaci to ale vali.

Wata
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@MartyCR

Na to je nějaký plugin, je potřeba hledat

matchboxx
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 2 541
Odpověď v diskusním vlákně
 

@matchboxx

Asi myslis m3U Player, tam to ale nechodi. Moje playlist neni Https ale rtp.

Wata
Registrace: 4/2006
Příspěvků: 159
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Ahoj. Čo sa stalo, že Ti to nefunguje? Nie som borec, ale prezradím Ti to, že to tam nie je :))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

vdaka za info , ale už sú slávne KODI fuč s toho bazmeku . Rv nič zaujímavé pre mna v satelite. v androide prosím.... to je iný level . satelit mám na pozeranie TV + stream cinema . R^ všetko ostatné mám v krabičke ,kde všetko funguje podla mojej potreby a stálo to asi 50-euro. neprišiel som na chuť Kodi v satelite a asi ani neprídem . :laughing:
len som to skúšal ked už musím byť 14-dni doma,teraz mám kopu času. :fuming:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Súhlasím s Tebou. Aj podľa mňa do satelitu nepatrí nie len Kodi, ale ani android.. Mám aj ja jednu Android krabičku, keď sa nudím tak sa s tým hrám. :))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

tak,tak... práve sa nudím tak sa hrajkám trošku aj s androidom + KODI a kede čo iné.... R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi 18.6 s Widevine na další linuxové E2...

ten KODI virus tu bol skor ako corona virus ... :laughing:

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Keď sme už pri tom. Neviem, či si to skúšal. Nahodil som na android box Coreelec. Ak tam v Kodi pustím addon Enigma2 PVR client nenačíta mi EPG zo sat boxu. Ale v Kodi pod Androidom bez problémov. Rovnaká verzia Kodi rovnaká verzia addonu, rovnaké nastavenia a ani bohovi v Coreelec nechce načítať epg.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

no práve som to skúšal na dvoch android krabičkách cez ten plugin čo píšeš tak EPG mi načíta všade bezvadne s boxov dokonca aj TV TLC . v tom plugine na Enigma2 Client mám v nastaveniach EPG len posledný riadok Skip initial EPG Load zapnutý , ostatné hore mám off. R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

Veď na Androide mi načíta, len v Coreelec mi nenačíta.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

uff... tak na rýchlo som si to našiel na nete to je operačný systém ??

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi 18.6 s Widevine na další linuxové E2...

efendy efendy

ivan
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 498
Odpověď v diskusním vlákně
 

@maradona

V podstate je to Kodi pod linuxom.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Kodi 18.6 s Widevine na další linuxové E2...

Fúúha tak s tým ti neporadím . neskúšal som to . zatial..... :)))

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Skuste ci vam to nepojde pod Librelecom- Pouzivam krabicku belink GT king 4k gigova lan Android 9 kodi v tom nema chybu vali to v tom ja z praku. R^

coral
Registrace: 9/2009
Příspěvků: 297
Odpověď v diskusním vlákně
 

@coral

No problém s Libreelecom je ten, že neviem ho nahodiť. Ja mám Mecool KM9pro s Amlogic S905X2 a ani bohovi som ešte neprišiel nato že s ktorým dtb to ide. Testovacia verzia už je údajne ale neviem ktorým dtb by to chodilo. Neviete mi v tom pomôcť?

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 31
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra