Široká nabídka DVB-T antén

Podzimní seriály na Prima Comedy Central

| redakce | tisk

Se svým sychravým počasím umí být podzim pěkně depresivním obdobím roku. Prima Comedy Central se jej proto rozhodla zpestřit náloží zábavných, sprostých i absurdních domácích a zahraničních pořadů. Diváci se mohou těšit na nové i stávající animované seriály a na široký výběr populárních komediálních pořadů.

Podzimní programovou nabídku zahájila zářijová premiéra amerického animovaného seriálu Rick a Morty, který si získal mimořádnou popularitu mezi diváky především díky kombinaci černého humoru, sci-fi tématu a nihilistického náhledu na svět. Atmosféra celého seriálu může být shrnuta do Mortyho slov: „Nikdo z nás nemá na světě své poslání, nikam nepatříme a všichni umřeme. Pojďme si pustit telku.“

Podzimní seriály na Prima Comedy Central
▲ Podzimní seriály na Prima Comedy Central

Silnou sestavu animovaných pořadů doplní nové série s příhodami rodiny Griffinových. Kromě právě vysílané 13. série se mohou diváci těšit také na čtrnáctou řadu, která se na televizní obrazovky chystá již 3. listopadu. Říjen pak bude patřit animovaným postavičkám s hodně drsným smyslem pro humor. Premiérový díl z 21. série seriálu Městečko South Park s českým zněním odvysílá Prima Comedy Central už 13. října večer.

Podzimní seriály na Prima Comedy Central
▲ Podzimní seriály na Prima Comedy Central

Zkrátka nepřijdou ani hrané seriály. Konec října zpestří populární sitkomy z rodinného prostředí. Těšit se můžeme na sedmou řadu Průměrňákových a na druhou řadu seriálu Rodinka na kousky. Poslední říjnový den pak přinese Halloweenský speciál a premiéru druhé série neotřelého seriálu z policejního prostředí Brooklyn Nine-Nine. V listopadu mohou všichni diváci hledat životní lásku s Joshem Greenbergem v nových epizodách seriálu Muž hledá ženu nebo se zasmát nad šílenými milostnými příhodami Amy Schumer ve třetí řadě pořadu Amyino plodné lůno.

Podzimní seriály na Prima Comedy Central
▲ Podzimní seriály na Prima Comedy Central

Dlouhé podzimní večery oživí Prima Comedy Central s novým pořadem z lokální produkce s názvem „Tos neviděl!“. Novinka v programové nabídce staví na formátu krátkých vtipných videí doplněných o trefný komentář moderátora Tigrana Hovakimyana, kterého diváci znají také z pořadu Comedy Club. Prima Comedy Central si zatím u produkční společnosti NOW Productions objednala výrobu osmi dílů, které se budou vysílat od konce listopadu každé pondělí.

zdroj: PCC