CryptoBox 800 UHD

TV Barrandov s novým programovým schématem

| redakce | tisk

Televizní skupina Barrandov představila nové programové schéma platné od 15.6.2020. Hlavní kanál skupiny TV Barrandov sází především na premiérové díly osvědčených televizních pořadů z vlastní tvorby. Barrandov KRIMI a Barrandov KINO pak divákům přinesou atraktivní krimi a romantický akviziční obsah.

Nová programová schémata stanic Barrandova reagují na změnu chování publika v průběhu letních měsíců. Nejzásadnější změnou je posun zpravodajské relace MOJE ZPRÁVY. Ta bude nově začínat deset minut po osmé hodině a bude ještě aktuálnější a zároveň přinese komentované shrnutí nejdůležitějších událostí dne. Na hlavní zpravodajský pořad pak navazuje diskuzní formát JS Live, po němž se diváci mohou těšit buď na hvězdně obsazené Duely Jaromíra Soukupa, nebo na Arénu Jaromíra Soukupa, která je vždy plná emocí a kontroverzních názorů.    

Sídlo televizní skupiny Barrandov (foto: TV Barrandov)
▲ Sídlo televizní skupiny Barrandov (foto: TV Barrandov)

Novinkou je i nasazení premiér pořadu Nebezpečné vztahy v 19:15. Nové díly s populárním moderátorem Honzou Musilem by měly přilákat k televizní obrazovce opět všechny, kteří mají rádi řešení komplikovaných vztahů a zamotaných životních příběhů přímo před kamerami. 

Vedle aktuální změny vysílacího času hlavní zpravodajské relace MOJE ZPRÁVY a na ni navazujícího publicistického pásma jsme si na léto pro diváky připravili i další novinky. Na rozdíl od ostatních televizních stanic, které v letních měsících především reprízují, my jsme vsadili na premiérové díly z vlastní tvorby. Týkat se to bude především zábavné show, v níž s nadhledem, humorem a ironií komentuji současné dění a nešvary, které hýbou společností - pořad Týden podle Jaromíra Soukupa -, ale také tolik divácky oblíbených pořadů Honzy Musila - Nebezpečné vztahy či Jak to dopadlo!?. Pevně doufám a věřím, že diváci si z naší široké nabídky vyberou a že jim bude příjemným společníkem v letních dnech,“ okomentoval novinky generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva Empresa Media Jaromír Soukup.