Quantcast
CryptoBox 800 UHD

Show Jana Krause bude pokračovat i na podzim

| redakce | tisk

Late night show Show Jana Krause (SJK) se po mimořádné koronavirové pauze úspěšně vrátila na obrazovky. První premiérový díl ve středu 27. května přilákal téměř 750 000 diváků v CS 15+.

Jednalo se o nejsledovanější díl za uplynulý rok a půl. Za posledních 28 dní má pořad přes 6 mil. zhlédnutí na YouTube. Pořad v letošním roce průměrně sleduje 542 000 diváků v CS 15+ a na YouTube kanálu má celkem přes 33 mil. zhlédnutí.

Show Jana Krause (foto: FTV Prima)
▲ Show Jana Krause (foto: FTV Prima)

Show Jana Krause patří mezi úspěšné stálice na Primě, proto jsem rád, že se po koronavirové pauze vrátil ještě silnější. Jsme dohodnuti na další spolupráci a diváci se mohou těšit na premiérové díly i po prázdninách, kdy pořad úspěšně oslaví své 10. jubileum u nás na Primě,“ uvádí k tomu Marek Singer, generální ředitel skupiny Prima.

Tvůrci pořadu SJK přichází s inovací pro diváky, kteří by chtěli vidět celé představení, tzv. virtuální vstupenkou na natáčení pořadu. Jde o placený stream, který divákům umožňuje sledovat živě z pohodlí domova nezkrácené představení v divadle již v úterý večer. Na stránce showjanakrause.online najdou uživatelé tlačítko, které jim po prokliknutí umožní nákup vstupenky. I nadále se mohou fanoušci SJK zúčastnit vystoupení v Divadle Archa, natáčení se koná vždy v úterý od 19.30.

Reklama
Vybrané články