Quantcast

HbbTV Asociace má 7 nových členů

| redakce | tiskobrázek k článku: HbbTV Asociace má 7 nových členů

Asociace HbbTV, globální iniciativa věnovaná poskytování otevřených standardů pro dodávání pokročilých interaktivních televizních služeb prostřednictvím vysílacích a širokopásmových sítí pro připojené televizory a set-top boxy, oznámila, že během posledních 12 měsících se k Asociaci připojilo sedm nových členů.

Novými členy jsou přední vysílací organizace, provozovatelé sítí, výrobci elektroniky, technologické společnosti a poskytovatelé služeb, jmenovitě ATET (Francie), Digita Oy (Finsko), Ocean Blue Software (OBS, Velká Británie), Rundfunk Berlin-Brandenburg (rbb, Německo), Skyworth Group & Shenzhen Chuangwei-RGB Electronics (Čína), Synamedia (UK) a ZEASN Europe (Nizozemí).

Jsme poctěni a nadšeni z více než půl tuctu nových členů, kteří se v uplynulém roce připojili k Asociaci HbbTV. To jasně potvrzuje význam specifikací HbbTV mezi společnostmi z různých částí odvětví napříč všemi platformami,“ řekl Vincent Grivet, předseda Asociace HbbTV. „Rád bych povzbudil všechny hráče v oboru, kteří mají zájem utvářet televizní a OTT svět budoucnosti, aby se stali členy Asociace HbbTV,“ dodal.

Reklama
Vybrané články