Arena spustí vysílání ve vysokém rozlišení později
| redakce | tiskArena, nový vlastník vysílacích práv k přenosům z fotbalové Bundesligy, plánuje, že bude nabízet zápasy Bundesligy od 11.srpna 2006 a to ve standardním rozlišení (SDTV). HD přenosy chce chce nabídnout později.
Německý fotbalový svaz DFL očekával, že každý herní den se bude vysílat Bundesliga také v HDTV. Od nové sezóny bude Arena TV, která vlastní TV práva a také Telekom, který vlastní práva pro DSL a IPTV šíření. Oba držitelé práv mají také práva k přenosům ve vysokém rozlišení. Telekom chce přenosy v HD nabízet zákazníkům ve velkých městech. Arena se zatím k otázce HD vysílání nevyjádřila. Počítá nejprve s STV šířením.
zdroj: DF
Parabola.cz
Facebook
Twitter











20:10 Inspektorka Candice Renoirová IX
20:00 Robin Hood (3/10)
20:20 Policie Modrava II (3)
20:15 Polabí (79)
20:10 Veselé Vánoce přeji chobotnice
20:05 Josef Klíma: Jak jsem přežil devadesátky
20:30 Viera (4/9)
20:00 Eric Clapton
20:30 Kukučka (4)
20:20 Inženýrská odysea (13/13)