Quantcast

Moduly Cryptoworks za nižší ceny

| Tisk

Od konce loňského roku byl na českém trhu zaznamenán nedostatek modulů Cryptoworks z důvodu dočasného přerušení jejich výroby firmou Philips.
Cena modulů Cryptoworks na přelomu loňského a letošního roku a na jaře letošního roku dosahovala závratných výšek. Prodávaly se běžně za cenu kolem osmi tisíc Kč. Většina z modulů, které se v této době daly zakoupit, byla totiž předělávána v počátku složitou hardwarovou, posléze jen softwarovou úpravou z modulů Aston verze 1.03. Při příjmu Czech Link i UPC Direct pracují tyto moduly bez problémů.

Asi před dvěma měsíci (duben 2001) se objevily na českém trhu moduly Cryptoworks za přijatelnější ceny. Projevila se však u nich nečekaná závada - v těchto modulech nepracovaly korektně karty UPC Direct. Většina těchto modulů byla prostřednictvím prodejců vrácena výrobci - firmě Philips, která na nich provedla určité úpravy a moduly byly zákazníkům vyměněny.

Od minulého týdne (od 11.6.2001) se objevují na českém trhu nové moduly vyrobené firmou Philips. U těchto modulů se problémy již neprojevují.
Cena modulů Cryptoworks se pohybuje řádově do 6000 Kč.

V případě, že s modulem zákazník zakoupí i kartu Czechlink, dostává výhodnější cenu - cena takového kompletu pak vychází přibližně na 7900 Kč.
Připomeňme, že samostatná karta pro příjem Czechlink se dá zakoupit u většiny prodejců za
3 - 3.5 tisíce Kč.


Parabola.cz

Přečtěte si také

Reklama
Vybrané články