Quantcast

Novinky UPC: HBO2 HD, Cinemax HD, TLC a Country No. 1

| Tisk

logo Největší tuzemský kabelový operátor UPC Česká republika rozšiřuje svoji programovou nabídku o další stanice ve vysokém rozlišení. Zároveň přidává i zcela nové stanice. V programovém rastru UPC se objevily programy HBO2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD, Cinemax 2 HD a zcela nové kanály TLC a Country No. 1. Uvedla dnes společnost UPC.

Neustále rozšiřujeme a zkvalitňujme nabídku programů pro naše zákazníky. Jsem si jist, že vysoké rozlišení u programů HBO2, Comedy, Cinemax a Cinemax 2 naši zákazníci rozhodně přivítají. Country No.1 se zaměřuje částečně na českou, ale zejména na zahraniční tvorbu country hudby, naopak TLC se zabývá módou a životním stylem pro ženy,“ řekl Jason King, viceprezident UPC pro marketing a prodej.

HBO2 HD, HBO Comedy HD, Cinemax HD a Cinemax 2 HD

Vysoké rozlišení kanálů HBO staví nabídku UPC opět do lepšího světla. UPC tímto nově vysílá celkem 30 HD programů ve špičkové kvalitě. Pro HD programy bude vytvořen nový multiplex a v přehledu programů se zařadí na pozice 133 – 137. Programy se klientům v boxech načtou a zařadí automaticky. Klienti s TV přijímači a CI+ moduly budou muset nová HáDéčka manuálně doladit. HD programy zařadí společnost UPC do existujících balíčků k HBO v normálním rozlišení bez úpravy cen.

Během léta si mohou zákazníci užít filmy jako “Thor: Temný svět“ nebo „Něžné vlny“ od scénáristy a producenta Jiřího Vejdělka. Nový seriál „Pozůstalí“, od tvůrců jiného napínavého seriálu „Ztraceni“ bude hlavním tahákem letní sezóny. První díl „Pozůstalých“ bude vysílán všem digitálním zákazníkům UPC 30. června.

UPC poskytne v HD kvalitě i oba programy Cinemax, které nabízí vynikající zábavu zejména fanouškům filmů. Filmy „Doktor Smrt“ a „Klauni“ se slavným duem Kaiser-Lábus zažijí svojí absolutní premiéru v HD kvalitě v kabelové i satelitní televizi v červenci.

Country Music se vrací na české obrazovky

Country No. 1 je druhým programem stanice Šlágr, který má kromě české produkce k dispozici i kolem tisícovky klipů pravé americké country. Program zařadíme vedle Šlágru do nabídky Česká klasika (ke Klasiku) a samozřejmě i do všech vyšších nabídek (Komfort a legacy Standard a Supreme). Program bude dostupný i ve službě Digi-Mini.
obrázek

The Lifestyle Channel (TLC)

TLC představuje další program od Discovery, zaměřený zejména na ženy. Diváci mohou sledovat pořady s tématikou módy a životního stylu, vaření a domácnosti i celé lifestyle seriály. Program zařazujeme do nabídky vedle Discovery (Komfort a tematický balíček Darwin).


obrázek

redakce

Reklama
Vybrané články