Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem satelitů

řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Na uvedeném televizoru mám naladěny manuálně jednak kanály DVB-T2 řazené od č.1,2,atd.a rovněž manuálně naladěny sat.kanály ,ale ty jsou řazeny od č. 4001.Poraďte někdo, kdo má osobní zkušenost s touto Tv, anebo ví jak by se mělo postupovat při nastavování kanálů,aby řazení začínalo rovněž č. 1,2,3 atd.jako u DVBT-2 a ne č.4001,4002...Mým poskytovatelem je Skylink.Zkoušel jsem všechno možné,ale bez úspěchu.
Děkuji za radu.

Paulino
Registrace: 2/2019
Příspěvků: 10
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

vypnout lokalni razeni programu

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Paulino

to nejde přeposkládat?? pos.ra.nej finlux to umí

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

asi to nechapu, prece mas sat seznam a T seznam, každý zvlast, a pak oblibene

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Paulino

V první řadě je nutné udělat tovární nastavení televizoru a při dalším ladění satelitní televize neladit v režimu fastscam Skylink,pak by měli jít seřazovat satelitní programy,ale každá televize to má jinak.

čubernice
Registrace: 5/2019
Příspěvků: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

radenie kanálov

ja som si to stiahol na usb, potom upravil na NB cez ChanSort a hodil späť do tv.

Martin7
Registrace: 12/2010
Příspěvků: 41
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

pokud se nepletu tak dát tovární nastavení a pak v ladění vypnout lokální řazení programů a pak naladit to co je potřeba i s fastcanem a mělo by to fungovat.

kanon
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 843
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Paulino

LG je číra katastrofa. Ladil som kolegovi, už si na tie 4000 zvykli ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 258
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Paulino

vypni automat. doladování programů, vymaž transpondéry co tam nemají co dělat a uprav symbol rate u některýcha potom lad bez skylinku a jiných nic nezašktrtávej- potom to přesuneš i ručně.
Fascan je problém a hlavně zapnutý automat. doladění to potom hodí těch 4001 a výš

allda
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Programy od 4001 jdou normalne presouvat v seznamu. Staci najet na program který chceme presunout v menu seznamu programu, označíme ho a potvrdíme modrym tlačítkem a zadame do tabulky číslo 1 a ok, program se presune na pozici 1 a tak presuneme další potrebne programy. On by sel i fastcan seznam, ale v oblibenem seznamu je naskladat to je katastrofa, když nejdou potom dal upravovat a cisla se nemeni na 1,2,3 atd.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 931
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

tiež som toho názoru celý fastscan u skylinku v TV nech si strčia do prde..... tiež som preladoval všetky telky doma u samsungu som si to poukladal cez pc a bol kopec srandy že so starších modelov sa to nedá preniesť do nových a naopak a to som si nastavil ten ich editor podla modelov a akom mi to má uložiť na usb a furt jeden alebo druhý TV pyskoval..... až od servisu som sa dozvedel že žial to nie je možné .takže som si to odmakal pre každý model zvlášť síce v pc. a kopec srandy bol tiež na Toshibe a TLC furt mu niečo nesedelo .tak pekne ručne .... Rv tiež som radšej vypol ten ich fastscan ... lebo mi to totálne rozdrbalo všetko a novu a primu som našiel až na samom konci pri nastavení sk a pri cz zase mark.,joj a im pod....tiež na konci . ale pri vypnutom fastcane to išlo pekne za radom.už nikdy viac to na tv nebudem ladiť.... kašlem na to preladiť nie je problém ,ale poukladať si to podla seba to už je na nervi ..... :))) ach jo...zlatý dreamboxedit a E2 satelitom.... R^

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Zdravím,mám novou tel. 55" LG OLED55C9PLA a už týden se z toho střílím do hlavy.T2 bez problému seřazeno, ale sat mi dává.Mám naladěno přez Skylink - a tam mě to hlásí že 1-700 nelze přjmenovat nebo přesouvat.Tak jsem zkusil oblíbené. Srovnal jsem je podle sebe, ale čísla jim zůstali,že za trojkou jsem měl 11-tku.Tel.nabízí ladění buď Skylink nebo ostatní provozovatela. Tak jsem naladil ostatní, ale zas chyběly kanály Skylinku.Tak jsem ladil ručně jednotlivé traspodéry a naladil jsem jen volný. Jedině že by pomohlo tovární nastavení jak píše Paulino ? Jestli někdo má zkušenost, tak prosím poraďte. Díky

pcfloutek
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 25
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

ja som to ladil ako píšem bez toho fastcanu ,ale zapol som sieťové hladanie , alebo ako tu už odznelo ...nastaviť len TP ktoré používa skylink ,ale to je tiež podla mna do neba volajúce ,lebo to tiež zaberie kopu času,ale dá sa to .

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pcfloutek

Zdravim, mam LG OLED55B7, predpokladam ze s rovnakym OS WebOS 3.5, ako mas ty, takze to bude rovnake.
Po pokusoch a omyloch som zaviedol nasledovny system triedenia programov v mojom TVP:

1. Vsetky naladene tv kanaly zo vsetkych satelitov mam (automaticky) v skupine All (Vsetky). Ich zoradenie ma nezaujima.
2. Vytvoril som tematicke skupiny podla druhu tv kanalu (Film,
Document, Music, Hobby, Others...)
3. Zo skupiny All som rucne vytriedil tie tv kanaly, ktore ma zaujimaju a povkladal som ich do prednastavenych skupin.
Vysledkom je (priblizne pocty) 40 kanalov Film, 30 kanalov Document, atd. Toto ide pomerne hladko a rychlo.
4. V ramci danej skupiny mozes kanaly triedit podla cisla, alebo abecedne podla nazvu. To ide na jedno stlacenie tlacidla.
Mne ani jedno triedenie nevyhovovalo (ano, ide to 1, 10, 11, 12,... 101,..., 2, 20,), ale abecedne to radi v poriadku).
5. Takze som tv kanaly v ramci skupiny zoradil rucne (tlacidlo sipky hore a dolu). Par desiatok kanalov v ramci skupiny zoradis rychlo.
6. Taketo zaradenie kanalov do skupin a ich zoradenie je trvale, stabilne a nic ho nerozhadze. Netreba sa bat ani Fastscan-u.
7. Pri pozerani nejakeho filmoveho kanalu len "skocim" do List, prepnem skupinu, odidem z List a uz mam tv kanaly inej skupiny, zoradene ako ja chcem.
Samozrejme, kedykolvek mozes pri pozerani tv kanalu zo skupiny (napr.) Film preskocit priamo na tv kanal inej skupiny priamym zadanim jeho cisla, ak si ho pamatas. Ja si napr. pamatam National Geographic 124, Spectrum 126, Discovery 121. Tieto pozeram casto, tak ich viem :)

Mozno sa niektori diskutujuci budu usmievat, ale toto som urobil, na to som si zvykol a funguje to.
Nemusim mazat TP, nemusim robit nic, stale mam vsetky kanaly v skupine All - a "moje" programy mam zotriedene ako JA chcem v skupinach, ktore som si JA nadefinoval.
Vzhladom na triediace nastroje a moznosti, dostupne vo WebOS 3.5, to zrejme vyrobca takto aj myslel.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

U tech novějších LG uz je to trochu lepsis tim tridenim programu. Da se oznacit vice programu najednou a presunout na pozadovane místo. Zustava ale stále nemazani programu, coz je nepochopitelne.

HYPER
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 8 931
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

fastscan byl vzdycky na h.v.o, ale ja tohleto presouvani proste nechapu, zabere to spoustu casu a zbytecne, proste naladim automat nebo blindscanink a pak si z toho vytahnu tech par co sleduju do oblibenych, ale kdyz si s tim chce nekdo hrat a ma na to cas

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@HYPER

" Zustava ale stále nemazani programu, coz je nepochopitelne".
To by byla i cena Tv někde jinde.
Proto mám sat. přijímač zvlášť (lepší editace atd.)

allda
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

Nedavno som kupil LG55C9 a programy som si (po naladeni v TV) triedil uz v pocitaci cez ChanSort. Trvalo mi sice chvilu, kym som to cele pochopil, ale vysledok bol vcelku dobry. Ladil som Orangesat a podarilo sa mi to zotriedit od cisla 1... Nie od 4001. :))) Inak, ako pise Hyper, hladal som v TV zmazanie programu a ono tam take nieco nie je, co je fakt sokujuce.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 513
Odpověď v diskusním vlákně
 

@LucaBrazza

Lg neumí mazat programy,použiji továrko a znova ladím.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

jo tých výrobcov TV ktorý majú paprče v softe na ukladanie programov v týchto telkách by za vojny postavili pred polný súd a dali popraviť ,ale kedže máme henten mier a doba pokročila tak v super rýchlom konaní by im mali prišiť vlastizradu a dať maximálny trest... :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Cez ChanSort zmazes, co chces. Ja som TV ladil len zo zvedavosti, ako to (ne)funguje. Pouzivam len STB, keby som mal pouzivat samotny TV, tak by som ho asi rozhryzal od zlosti.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 513
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

LG je katastrofa.Pokud to seřadíš třeba v Chansortu tak většinou si to po nějaké době tv přeskládá.Pokud ladíš nesmíš dát Skylink a síťové hledání.Pokud to dáš tak je to vždy od 4000.

Zgemma H9 combo-OpenATV 6.4.Parabola no name AL 112/97,motor DG 240S,2x karta Freesat,tv LG 65QNED91Q/ 55FUC8160 Finlux s modulem Smit Cl+.Příjem pozic 80E - 45W.

Jarous
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 901
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Jarous

i jiné značkyTV a na některých se nedá i editovat vždy vypnite automaticé doladění...,to potom rozháže vaši dřinu

allda
Registrace: 8/2011
Příspěvků: 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

A co to udělá, pokud dáš nejdříve Skylink Fastscan a potom ručně doladíč DVB-T2? Odhaduji, že prvních cca 300 programů bude Skylink fastscan a od 4001 budou DVB-T2... a tak by to také mělo podle fastscanu fungovat.

x008
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 125
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: řazení sat.kanálů na Tv LG43LF630V

vyvojarov robi uz genarcia tapatalk, comu sa cudujete ze zakladne funcie su problem... :8)

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@x008

no přesně tak to funguje u finluxů,žádný problém,jen ta značka není honosná pro některé jedince,to víš sony a loewe je pro sousedy závist

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 35
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra