Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Technika

Stream Cinema opět down na E2

Dnes od rána SC opět nefunkční na VU+ E2. Webshare ok, takže zřejmě doplněk potřebuje upgrade. Nemáte někdo kontakt na nového tvůrce doplňku ?

jarax
Registrace: 7/2007
Příspěvků: 17
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 117
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stream Cinema opět down na E2

skoro bude nový plugin 2.0 pre obnovu stream cinema na puvodnich archivech. takže žiadna panika. komu neva može si pustit v suboroch onlin i na starych archivech webshare a tam si dat vyhledat film. nech žije nuda

stanislavo
Registrace: 3/2018
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jarax

jsi už asi piaty možno aj šesty co piše tu samu vetu v jednom prispevku. co si tak obcas neco přečíst

stanislavo
Registrace: 3/2018
Příspěvků: 30
Odpověď v diskusním vlákně
 

Stream Cinema opět down na E2

Doporučuji klídek a nohy v teple.

sateliťák
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 081
Odpověď v diskusním vlákně
 

Slovenská mafie zase rejžuje...

stále stejný příběh: ševče zaplať a uvidíme. Polák hadr. Pak vypneme a zase podojime. Bača je bača. :) :) :razz:

satman15
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 172
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satman15

Zeptej se p.BBarana,proč odpojil webshare???

amper
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 186
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stream Cinema opět down na E2

Tiež sa čudujem, skoro denne tu napíše nejaký trulko, že má problém zo Stream Cinema, z KODI atď. Že im to vôbec všetci "žeriete"?! Keď je lajbavý si potrebné info dohľadať sám, tak mu treba, nech trpí!
Inak mne tieto, výpadky, nefunkčnosť streamu atď..., vôbec netrhá žily. Dokážem žiť aj bez toho a môj názor je jednoznačný - kto nevie vydržať bez týchto aplikácií, pluginov, tak ten nech sa ide liečiť. Pretože závislosť je sviňa vec!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

jiriN

Tak nevím, jestli jsme se pochopili.Webshare mám zaplaceno na 3 měsíce (vyčerpáno týden), mám aktuální verzi ArchivCZ/SKpremium, mám zaplacenou aktualizaci SC(minulý týden), a od včera mi to nejde.Údajně proto, že to bylo přesunuto na Kra.sk, ať už z jakýchkoli důvodů. Přes webshare mi NIC nejde.A nejde mi ani například O2 TV sport.Na nějakou knuihovnu ružomberok zvědavý nejsem.

Carlo62
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Carlo62

A co je ohledně toho ve všeobecných podmínkách???

bretah
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 5 136
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stream Cinema opět down na E2

Kedže nejde SC rozmýšľam nad Netflixom. Má to už aj cz podporu? Myslím tím titulky k filmom. Moja angličtina je na turistickej úrovni a na sledovanie filmov to žiaľ nestačí.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 422
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

však si to vyskúšaj,máš to na mesiac sadarmo. :)))

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Carlo62

Samozřejmě jsem to pochopil, ale uvědom si, že tebou zaplacený Webshare ti určitě funguje, taktéž archivy premium. To že BBaron,autor pluginu stream cinema webshare odpojil je sice nekorektní ale je to jeho věc. Jemu jsi za plugin platit nemusel.Tím ho nechci vůbec hájit

jiriN
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 210
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stream Cinema opět down na E2

Myslím, že vztahy autora doplňku s WS tady asi nevyřešíme, takže raději emoce stranou.

konas
Registrace: 12/2014
Příspěvků: 3 909
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jiriN

A aktualizace p.BBarona,je to lumpárna na klienty!Vykašlat se na jeho kra a forum!

amper
Registrace: 6/2008
Příspěvků: 186
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Stream Cinema opět down na E2

Pozeram ze dnes mas maly Amper vychadzky nejak skoro. :)))

ivan
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 498
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

Ako hovorí maradona, vyskúšaj si to, máš mesiac zadarmo ale nezabudni to potom zrušiť, lebo oni Ťa nevyzvú a automaticky po mesiaci budeš platiť :))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Odpověď v diskusním vlákně
 

petersk

Veď práve preto som sa pýtal tu na fóre, aby som sa nemusel registrovať.

masto
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 1 422
Odpověď v diskusním vlákně
 

@masto

Styria kolegovia kupili ten najvyssi balik UHD (4 zariadenia) spolu, kazdy to ma na jednom TV, rocne to vychadza 36€ na jednu osobu.

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 512
Odpověď v diskusním vlákně
 

jiriN

žel bohu, mne právě z ArchivCZ/SK jde pouze o tyto pluginy : SC které nejde z důvodu, že to mistr převeksloval na jemu spřátelený web, a O2 TV sport - které ze stejného důvodu taky nejde.Na co se teda mám dívat?Na Idnes, nebo knihovnu Ružomberok, či co tam ještě je? Já(já ani ne, ale moje žena) se chce dívat pouze na SC ,ostaní nás nezajímá.Nehledě na to, že jakmile se přihlásím na ten slovenský server, přestane mi jít O2 sport.nebo ne?Půjde mi všechno co je pod ArchivCZSK, co mi doposud šlo?

Carlo62
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Carlo62

O2TV nemá nic společnýho se SC. Takže ti půjde pokud budou něco vysílat.

jiriN
Registrace: 3/2019
Příspěvků: 210
Odpověď v diskusním vlákně
 

Nový SC

Kdo si nechce platit za Kra.(funguje, 3E za měsíc), tak je nový plugin na SC 2, který na androidu taky funguje (ale je to beta verze).

brrouk
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 26
Odpověď v diskusním vlákně
 

Stream cinema Enigma2

Sosac ten funguje

frenk2
Registrace: 2/2008
Příspěvků: 812
Odpověď v diskusním vlákně
 

Stream cinema 2

Potvrzuji funkčnost SC 2, sice jde jen zadat název filmu a nebo vyhledávat podle abecedy, ale jako první vlaštovka dobré, snad v budoucnu přibude aktualizace na verzi, která toho umožní více. Každopádně díky autorovi SC 2 za rychlou reakci ,,krize”

chrdinka
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 128
Odpověď v diskusním vlákně
 

a co mi pod E2??

je dake riesenie ako sa cez E2 opat dostat ku svojmu VIP uctu na webshare?
Archiv Premium mi zatial nehlasi ziadne nove update,tak neviem co sa deje....

mercedes77
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

Taky jsem zaplatil upgrade na Premium...

Sice mi částka nerve srdce ale kde je slibovaný pravidelný upgrade a funkčnost?
Co na to řekne xxxxxxxxxxxx.?
Text zeditoval moderátor petr33. Datum editace: 04.05.2020, 17:59.14

satman15
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 172
Odpověď v diskusním vlákně
 

@satman15

ked sem da satman upgrade zas budes plakat ze musis pravidlene platit. Ked chce update tak mu napis kedze uz teraz ma pre teba pripravee:

- Pridaná rýchlosť sťahovania, opravené formátovanie veľkosti súboru pri jednotkách GB.
- Zobrazenie sťahovaného súboru keď zmeníte predvolené umiestnenie (napr. chcete stiahnuť na NAS) (zobrazí sa do kým sa prístroj nereštartuje).
- RTVS: oprava načítavania relácií po opätovných zmenách na stránkach rtvs.

Stream-Cinema: oprava správania pre trakt.tv (nutné v nastaveniach vypnúť trakt, reštart prístroja a opätovne zapnúť)
- doplnená možnosť vyhľadávania podľa roku väčšieho alebo menšieho od zadanej hodnoty

ivan
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 498
Stránka: 1 2 [ 3 ] 4 5
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 117
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra