Quantcast

Diskuse

Uzamknuté diskusní vlákno , sekce: Technika

Streamcinema - tunel - kra.sk

Zaplatil jsem tedy ten jeho podvod s kra.sk na mesic a nedoporucuji! Seka se! Neda se divat! Rychlost netu 90-100mbit/s

martin09
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 663
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
Odpověď v diskusním vlákně
 

Úplný súhlas

Je to nesledovateľné , seká každý film ... zlatý dobrý webshare.cz

mercedes77
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 924
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Streamcinema - tunel - kra.sk

Čo tu stále krákate?!! Cpete peniaze bárskomu a potom sa tu sťažujete. Už aby si na všetky podobné akcie posvietili Disney, Netflix, Apple a vlastne jednoduhšie povedané - amíci. :dead:

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 940
Odpověď v diskusním vlákně
 

@all

Ja som si zaplatil premium verziu archivy skcz a dnes ma box vyzval urobit dalsiu platbu ... takze neodporucam mu posielat ziadne peniaze

hello hello

martiner
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 336
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Streamcinema - tunel - kra.sk

Som ukradol susedovi bicykel a mi pada retaz. Ten sused je riadny grazel a podvodnik. :laughing:

AB PULSe 4k, Zgemma H7S

LucaBrazza
Registrace: 12/2006
Příspěvků: 4 517
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Streamcinema - tunel - kra.sk

Ivan opět šlape na kabel R^

vandam
Registrace: 4/2020
Příspěvků: 7
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Streamcinema - tunel - kra.sk

Ak máte problémy s kra.sk, zo streamom Cinema a pod., môj názor je prostý!
Choďte sa sťažovať tam, kde ste si zaplatili a objednali tieto služby. Zbytočne tu zakladáte xy príspevkov na rovnakú tému. Ja byť adminom tohto fóra, nekompromisne zablokujem takéto príspevky a po viacnásobnom objavení sa obdobných prispevkov od toho istého nicka, zablokujem aj autora príspevku!
;) ;) ;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 646
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Streamcinema - tunel - kra.sk

A Bbaron a baron su ti isty?

Kasr
Registrace: 8/2008
Příspěvků: 4 429
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vandam

Ivan sa tu teraz neobjaví, má stiahnutý chvost, lebo nič nefunguje :))) A ani čo prezentuje, že je zadarmo nie je zadarmo. Ale ináč má pravdu, treba ísť vyplakávať tam kde človek platí :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

malinky a co ti nefunguje tento krat ? Co ja mozem zato ze si hlupy a neschopny ? :laughing: :laughing: :laughing:

ivan
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 498
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

seš nějakej ostrej. Diskuzi by si zablokoval,a velel bys tomu tady sám,ne? :-/

Carlo62
Registrace: 1/2018
Příspěvků: 98
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ivan

Ukľudni sa už, veď vidíš, že to nemá význam čo robíš. Si už každému na smiech :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Odpověď v diskusním vlákně
 

@vandam

malo si zaplatil tak co by si chcel ? :laughing:

ivan
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 498
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

prave ze ty si na smiech a mozes po forach vyplakavat, od jedu sa aj o zem tresnut ale rozum ti to neprida. :laughing: :laughing: :laughing:

ivan
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 498
Odpověď v diskusním vlákně
 

@martiner

update nevyzaduje od Teba platbu za stream cinema,ale za verziu archivu cz/sk. Za upravy v tomto plugine R^

V zivote ma stretli 2 lasky - manzelka a stolny tenis

2003begi
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 196
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Streamcinema - tunel - kra.sk

Já jsem to kra taky zaplatil,ale nejde mi to zprovoznit.Jméno i heslo mám ok vip mám -2 dny.Poradíte mi někdo,když už jsem dal za to peníze aspoň to chci vyzkoušet.

Quattro
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 91
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Quattro

Ratam ze pouzivas Premium plugin a na zapisanie a ulozenie udajov si pouzil virtualnu klavesnicu ale plugin to vsak mohol zle ulozit. Vcera vysla nova ZADARMO aktualizacia a ta okrem ineho riesila aj tento problem. Takze odporucam auktualizovat.

ivan
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 498
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Streamcinema - tunel - kra.sk

prý se už testuje SC2 na Enigma2, kde zase pujde Webshare... víte, jak ho dostat? Jeste neni v nabidce pluginu

martin09
Registrace: 11/2008
Příspěvků: 663
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Streamcinema - tunel - kra.sk

Do mailu ti neprišlo nič? Ten kupón (kód) je treba uplatniť

VU+ UNO 4K SE-S2X OpenATV 6.4 75°E-5°W parabola FTE 105, DG 240S Speedy, Lnb IBU ,TV LG 55SK8500P

markus176
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 1 045
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Streamcinema - tunel - kra.sk

Zloději křičí, chyťte zloděje.. :laughing: :laughing: :laughing:

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

@martiner

Ak si mal poslednú aktualizáciu tak táto je zadarmo pozri na AB

VU+ UNO 4K SE-S2X OpenATV 6.4 75°E-5°W parabola FTE 105, DG 240S Speedy, Lnb IBU ,TV LG 55SK8500P

markus176
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 1 045
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Quattro

Do mailu ti neprišlo nič? Ten kupón (kód) je treba uplatniť.

Čo tak si aktivovať SZ ?

VU+ UNO 4K SE-S2X OpenATV 6.4 75°E-5°W parabola FTE 105, DG 240S Speedy, Lnb IBU ,TV LG 55SK8500P

markus176
Registrace: 11/2010
Příspěvků: 1 045
Odpověď v diskusním vlákně
 

@martin09

Ano, testuje sa prva verzia SC2 a ta je pre KODI. Su v nej zatial len sekcie Filmy a Serialy a v nich len Vyhladavanie a potom triedenie A - Z. Ak ches testovat tak hladaj plugin.video.stream-cinema-2.zip ;)

ivan
Registrace: 8/2017
Příspěvků: 498
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Carlo62 @ ostatní...

Ono, ja to vidím takto. Keď sa niečo niekde potentoc, tak hneď je na všetkých fórach kopec príspevkov v znení - "prečo mi to nejde?", "čo mám robiť?" atď...
Samozrejme, každý "takto postihnutý (bez urážky!)" k týmto jeho otázkam pridá ešte nejakú "pikošku" ohľadom toho, jak sa na celú službu, operátora atp. vykašle, jak s ňou, s ním zatočí, lebo pôjde inde atp...
Ale, myslím si, že problém je úplne inde! Totižto on sám si nechce, rresp.možno?! aj nedokáže uvedomiť jeden dôležitý a podstatný fakt. A to, že základom úspechu je byť informovaný a snažiť sa vždy v prvom rade získať informácie na takom mieste, ktoré sa priamo viaže na danú službu, na daného operátora atď...
Hold, ale položme si otázku, prečo drvivá väčšina užívateľov to tak nerobí? Prečo sa radšej obráti zo svojimi problémami inde? Prečo, keď už sa obráti na nejaké fórum o radu, neprečíta si aspoň predošlé príspevky, hmm?!
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 646
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Carlo62 @ ostatní...

pozor lebo covidboy na vás urobí bubu a budete bloknuti.

dalšie jelito po traktorovi a majorovi... :laughing:

Milujem samoľúbe ,sebestredné a nútené drísty výkričníkového čviriboja a zopár ďalších.

suto123
Registrace: 9/2018
Příspěvků: 458
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

Máš pravdu, len toto nechápem v tomto prípade "A to, že základom úspechu je byť informovaný a snažiť sa vždy v prvom rade získať informácie na takom mieste, ktoré sa priamo viaže na danú službu, na daného operátora atď...". Veď problém je v tom, že každý sa vyhovára na druhého, že webshare nemá nič spoločného so Stream Cinema. Archiv cz/Sk nemá nič spoločného so SC. Kra.sk nemá nič spoločné so SC. XBMC-kodi.cz na začiatku vydali aké také vyjadrenie a podľa mňa je to tak, ako to tam oni píšu. Keď sa vyjadríš k niečomu, že niečo nefunguje tak dostaneš odpoveď, veď zaplať a pôjde to. A ľudia platia. A podľa mňa to je toho celého podstata. Podotýkam, lebo zas tu dostanem, že som nula a vyplakávam. Ja to mám celé vyriešené ináč. Webshare, kra.sk, Archiv CZ/SK premium neplatím ani som neplatil. Ale len z princípu to sledujem, že ako sa dá jednoducho oblbnúť ľudí.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 071
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 47
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra