Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Slovenske programy DVBT

Bydlim u slovenských hranic . Chcu sa zoptať. Podle internetu su dvbt Tv Markiza v kodu. Slovaci maju zakodovane programy v dvbt??? :ogre:

Vu+ Solo4K, Vu+ Ultimo 4K
uživatel
nováček
Registrace: 12/2018
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 85
Odpověď v diskusním vlákně

@petersk

to fakt ten bohus31 je Dempsey.. huh toho koku tka menom laco lacike poznam.. v zaciatkoch sat ery sa chodil ucit k motylovi do serede flashovat boxy stylom kukaj ponad plece :D a ted jaky je z neho guru zrazu :D
uživatel
pelc
Registrace: 2/2020

RE: Slovenske programy DVBT

akosi nám náš cestovatel stichol. Asi nemá k tomu čo povedať.

Milujem samoľúbe ,sebestredné a nútené drísty výkričníkového čviriboja a hlavne ozembucha bohuška . Totálnou rakovinou diskusie je spamer ivo2001 spolu s bohuškom. Bol by som rád keby títo udavači neboli protežovaní.
uživatel
suto123
Registrace: 9/2018

Ked madari,rakusaci a slovinci zatvoria hranice dovolenkari pojdu naspat cez vladisvostok .... mozno. :O

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.
uživatel
liquere
Registrace: 7/2008

pozri sa trulko.. ja som tiez od 26.5 v chorvatsku.. tu o ziadnej korone ani chyru slychu .. vsetko je v zakomplexovanych malomestiackych gebulach ala liquere. na cestach zahynie rocne viac ludi ako na nejaku podelanu koronu.. tak isto mi ukaz kto umrel na slovensku cisto na koronu ! vsetko to boli stare korytnacky a dedulovia ktorí by umreli bars aj na prehriatie.
pevne verim ze ty mas doma nakupene 100 kil muky, cukru , kvasnic a nevytrcis ani paty z domu.. tak si pekne sedkaj za computerom a ticho zavid, ale nedrb tu do nikoho !!

BTW: a sup sup napis PM adminovi ze do jeho chlapceka tu ryju :D
uživatel
pelc

@pelc

Prepáč, ale aj Ty sedíš pri PC keď odpisuješ, podľa Tvojej logiky, nie? :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra, VU+ Ultimo 4K, VU+ Zero 4K, Formuler F1, EVO Nova IPTV
uživatel
petersk
Registrace: 6/2012

@ pelc

ved to si potom rovnaky pozer. Potom ak sa zomelie nieco budete na hraniciach nadavat do kamery ako sa neviete dostat domov. By som takych nakopal do (nevhodné slovo)e. Som zabudol ze ti co zomieraju to robia pre marketing.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.
uživatel
liquere
Registrace: 7/2008

@liquere

pozri ak ma chujko mátovič nepusti dom ostanem tu aj dalsi mesiac.
A ako som pisal chcipli len starí a chorí ktory by chcipli aj bez nejakej korony.. nikto kto nemal popri tom este dalsiu chorobu ako cukrovku rakovinu atd atd nezomrel cisto na koronu.
uživatel
pelc

@pelc

vonku môžeš zostať aj na trvalo , ale tu na parabole si už dlho .

vu 4K 😍👌
uživatel
Brumo
Registrace: 4/2019

vdaka,

dobre som sa pobavil ma nezmysloch a taraninach :laughing:

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-
uživatel
bohus31
Registrace: 10/2009
Galerie: bohus31

si dopadol ty táranina, už si tu o teba nikto ani bicykel neoprie... :laughing:

Milujem samoľúbe ,sebestredné a nútené drísty výkričníkového čviriboja a hlavne ozembucha bohuška . Totálnou rakovinou diskusie je spamer ivo2001 spolu s bohuškom. Bol by som rád keby títo udavači neboli protežovaní.
uživatel
suto123
Registrace: 9/2018
Stránka: 1 2 3 [ 4 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 85

Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra