Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Příjem DVB-T

Skylink Anténa+

Mají připraveno 9 programových pozic
pro svojí službu. Jaké to budou asi programy?

dasenka
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 450
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

propustnost mobilniho internetu neporoste raketove. vzhledem k omezenim ktera prinasi uzke pasmo ktere bylo v ČR schvaleno, neni mozne aby nahradilo klasicke pevne pripojeni.

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Anténa+

Skylink antena+ bude živořit z levných bubláčků v hustě osídlených oblastech a zůstane okrajovou záležitostí, na víc se nezmůžou. Jejich strategie samozřejmě není mít z toho extra business, ale vecpat se do dvbt a napomoct likvidaci FTA vysílání v muxech 21,22,23,24 - to je totiž hl. problém Skylinku který jim nedá spát!! S regionálnímu muxy díru do světa neudělají, mnohem důležitější bude otázka, jak to dopadne s plánovanými celoplošnými rozvoj. sítěmi 25 a 26 a jestli se Nova poté až ji koupí Kelner vrhne střemhlav z FTA do PAY... na tu sebevraždu si počkám :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Anténa+

Strategia je jednoducha...Spoplatnit DVB-T2 a ludia v CZ mozu mat dilemu, aku PAY-TV v tozliseni HD zaplatit. Sat TV? Terestriku? IPTV?...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Anténa+

jo já to tu říkal stále kupovat DVB-T2 nebo TV na dvě karty ( ale ty asi nejsou ) se šachtou plno lidí mudrců se mi tady smálo , že to nebude , aby si navymýšlel .Protože Nova ,Prima atd. psali že v dvb-t2 budou vysílat jen v HD a za peníze .V TV každý má už nějakou kartu a kam dát druhou ? Proto jsem so pořídil setobox +DVB-T2 SE ŠACHTOU a uvidím .Zatím jedu jen na DVB-T2 ZÁLOŽNÝ (Když si ho v bytovce platím a satelit čekám že budem muset sundat majiteli se to nelíbí ) + V tv SATELIT.

amater3389
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 424
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Anténa+

taky jsem přemýšlel jak tu strašili , tak jsem si do zálohy koupil DVB-T2 se šachtou uvidím zaplatím si NOVU v HD atd. pro bábu na seriály nebot satelit Skylink chci zrušit až dojde předplatné a na moderní TELEVIZI nebudu koukat na SD programy .Jak zrušili těch 6 program na SKYLINKU tak tomu dali poslední ránu a nic nepřidali slušného .Ted tam už nic není a proto stačí nám DVB-T2 + něco přes internet ale to by bylo grátis od syna a v TV mám kartu kterou si zaplatím na pozemní Německý programy hlavně Motorvision.tv. . atd. Freenet TV Full HD kvalita i když to tam taky umírá .Raději do přírody , na chatu, grilovat , kántry písničky, atd. .

standa111
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 1 664
Odpověď v diskusním vlákně
 

@standa111

mam za to, ze vseobecne se ocekava podzimni akce prejdi na 1W za 3mesice full a paj zdrazeni a nucenej upgrade karty na layer2 :)

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Anténa+

nestane se vůbec nic :) akorát možná nějakej Standa přejde "chytře" od satelitního Skylinku k pozemnímu Skylinku, což bude pro oba zúčastněné (Standu i Skylink) skutečné terno :)))

lance
Registrace: 10/2008
Příspěvků: 5 283
Odpověď v diskusním vlákně
 

@bublajs

ta akce uz bezi, prejdi k telly a tri mesice full nabidka, :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Anténa+

Pravdepodobne sa vymysli akcia na Skylink DUO...Jednoducho kto si zaplati Skylink SAT + Skylink terestriku, dostane moznu zlavu 50% na ceny cennikove...Podobnu cenovu strategiu ma slovenska Plustelka v terestrike, na paket Standard Plustelka DUO. Vyuziva sa to tak, ze rodicia a dospele deti v inej domacnosti uzavru kontrakt na jednu pay-tv zmluvu a kazda domacnost pozera za polovicne cennikove ceny. Teda vsetko je ofiko ziadna ciernota, pretoze ide iba o jednoduche odburanie pay-tv konkurencie...

Rakovinu diskusie nick suto..., nie sám ignorujem -_-

bohus31
Registrace: 10/2009
Příspěvků: 8 673
Galerie: bohus31
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Antonín

@Antonín - Mobilní internet je "všude" jen zdánlivě. Divil by ses, jaký problém byl s internetem ve vesnici, která je pouhých 6km od města. Mobilní operátoři mě skoro každý týden otravovali s výhodnými nabídkami. Když jsem, kvůli CoVidu sháněl internet:
- Wifi dvě sítě. Přetížené, agregace 1:50. V době od 19:00 - 24:00 to nejede ani megabit. IPTV je naprostá utopie
- H2O mě nepřipojí, protože naše chalupa nemá číslo popisné (bude až po kolaudaci).
- T-M mě nepřipojí, protože nemají volnou kapacitu. Ale možná za dva roky ji prý navýší.
- O2 mě nakonec připojili, ale internet pořád padá. Pronajali mi údajně špičkový modem za 6.500,-, u kterého však připojení pořád padá. Když probíhala internetová výuka, padalo to každých 30 - 60 sekund. Na videa z Youtube se nedá dívat, protože to kostičkuje a často zamrzá.
- Přímo z mobilu se připojit dá, je to docela stabilní, ale ten jejich modem/router asi moc ne. Pokud se na něj připojím z mobilu, padá to. Musím se připojit přímo na vysílač.
- Žádný kabel, optika ani nic jiného tam není a ani nebude. Investice by byla okolo 100M, ale baráků je tu jen 50.

Antoníne, nezlob se, ale řeči o perfektní dostupnosti internetu v 21. století může vést pouze někdo, kdo si tohle peklo neumí ani představit. Bydlím taky ve městě, tam mám u paneláku přípojku na kabelovku UPC/Vodafone, telefon od O2, Optiku T-M, plus další dvě místní optiky, WiFi 2,4 a 5GHz. Nabídek a akcí je tolik, že je tu opačný problém - vybrat si. Ale jak jsem psal, o 6km dále je to jako v době kamenné
;)

OrHoro
Registrace: 4/2010
Příspěvků: 848
Stránka: 1 2 [ 3 ]
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 60
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra