Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

skylink nové programy

programy identifikovatelné ale ešte nejdu..aspon mne...hádam k obedu to pojde...tuším okolo 11.00 ujo Glisnik hútoril

nick211
Registrace: 5/2018
Příspěvků: 199
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 153
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

https://www.skylink.sk/rychla-pomoc

Prestal Vám fungovať niektorý z programov - Film+, Viasat Nature, Visasat History, Arena Sport 1, Filmbox Premium, HBO 2, HBO 3 a Cinemax?

Najpravdepodobnejším dôvodom je to, že pre príjem satelitnej televízie Skylink zrejme stále používate nevhodný satelitný prijímač (bez označenia Skylink READY), ktorý si nedokáže poradiť s aktuálne nastavenými parametrami kódovacieho systému.

Už roky upozorňujeme všetkých nových zákazníkov a predajcov satelitnej techniky, že Skylink negarantuje bezproblémový satelitný príjem v necertifikovaných prijímačoch.

Vzhľadom k tomu, že sme nútení parametre kódovacieho systému priebežne meniť, jediným možným odporúčaním pre dlhodobo bezproblémový príjem satelitnej televízie Skylink je nový certifikovaný satelitný prijímač prípadne dekódovací CA modul s označením Skylink READY (je možné ho kúpiť na našom e-shope alebo u niektorého z odporúčaných predajcov satelitnej techniky). Viac informácií o aktuálnych programových zmenách nájdete tu.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Crescenzio

Ja ti pažím na certifikované srajdy. Mám box za 380€ pre nahrávanie, streamovanie v domácnosti, ktorý funguje ako víno.

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

Správne, skylink si môže tie ich ready šroty strčiť vie kam

satmaker
Registrace: 11/2011
Příspěvků: 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

@ hujer23; Spacer, satmaker

Nechápem prečo mi nadávate. Mne tiež nejde HBO2 HD a HBO3 HD. Chcel som len pomôcť a dať tu oficiálnu odpoveď Skylinku.

4K Box HD61; parabola 80 cm; Twin monoblock 4.3

Crescenzio
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kostik123

Ty si tu najväčší odporca Skylinku, len by ma zaujímalo, že Ty prečo sa ku Skylinku vyjadruješ? Nie je to jedno čo robí a ako to robí Skylink? Alebo si zmenil názor, či? :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Crescenzio

Veď my sme ti poslali odpoveď. Nikto ti nenadáva. :)

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

Mno vlastne Hujer, ale ten jse odstěhoval do Humpolce. ;)

Spacer
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 937
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Tak za
1.Troška sa skľudni:laughing:
2.Je demokracia tak sa budem vyjadrovať ako to uznám za vhodné.
3.Ak nikoho nekritizujem a neškodím iným tak sa budem vyjadrovať ako chcem.
4.Nenapísal som nič nevhodné, len komentujem toto vlákno vo všetkej kľudnosti.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Crescenzio

Na to si zvykaj, slušnosť sa žial nevypláca...

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kostik123

ty si tu ako provokatér .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Brumo

Čo som zase zlé napísal... To už nieje normálne čo sa tuná deje.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kostik123

Jasné Ty sa môžeš vyjadrovať ku všetkému ako chceš. Vieš ako sa tomu u nás hovorí. Pekne si si nasr.l do huby :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Pekný večer R^ Nou comment...

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kostik123

Prepáč, ale osi..ral si tu v kuse Skylink. ale asi si naozaj len obyčajný provokatér :)))

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 062
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

chýba ti covid31 . asi bude v karanténe .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

začal jsem tímto “končit” se Skylinkem, nechci jejich přijímač, nechci jejich komplikace s nahraváním v jedné domácnosti, nechci nadále jejich SD mazanice... čekal jsem několik let na Golfchannel v HD a chtěl jsem si připlatit - nic. Mám Dreamboxy a dožijou na jiné službě. Nechám dojít SP a jdu jinam :-/

vinne2
Registrace: 4/2003
Příspěvků: 48
Odpověď v diskusním vlákně
 

Crescenzio

Soráč možno som to zle pochopil.Treba ale uznať že po týchto dňoch všade skylink tak potom jeden fakt nevie

4°W/1°W/5°E/13°E/19.2°E/23.5°E/28, 5°E Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekto by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel

hujer23
Registrace: 2/2007
Příspěvků: 684
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

hbo,hbo2,3,cinemax funguje cez šarika aspon mne

jopo166
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 1 673
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jopo166

Bobo,nalad si ich na nových frekvenciach,či ti budú šárikovat?

nick211
Registrace: 5/2018
Příspěvků: 199
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

jeden bazmek si vraj s tým poradí aj ked je to v tom vyššom zabezpečení a nie je to skylinkšrep.... R^ :laughing:

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 119
Odpověď v diskusním vlákně
 

@petersk

Je to tvoj názor, neberiem Ti ho. Môj zámer nieje provokovanie tak mi to nevnucuj OK? Aj keď si aký si tak Ti želám pekný večer.

GigaBlue UHD Quad 4K, Dreambox DM900 triple tuner DVB-S2X Multistream, motor Optibox + parabola 105cm,parabola Maximum E-85 Multifokus, Dierovaná parabola 100 FE MESH, Domáce kino Pioneer VX510s, BluRay Pioneer BDP 170S, ULED TV Hisense H55U7A

kostik123
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 10 618
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

pro"nick211",mám naladěné na nových frekvencích a pes štěká úplně v pohodě... :)))

jansmrz
Registrace: 3/2015
Příspěvků: 537
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

Už jsem se zalek že díky nasazení nových programů mi bude líto že už těm vyžírkům pár let nic neplatím. :laughing:

kehaj
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 70
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: skylink nové programy

azbuka to vie...sú to páni :)))

AB CryptoBox HD 752...4x

jsivak
Registrace: 3/2006
Příspěvků: 1 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

nick211

Mam ich naladenich na novych frekvenciach a idu .Prijimač hdbox 9105+ a plugin xcam client2 Šarika mam od činanou.

jopo166
Registrace: 1/2009
Příspěvků: 1 673
Stránka: 1 2 3 [ 4 ] 5 6 7
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 153
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra