Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomienky

Zdravim, priatelia.
Mnohi z vas, klientov Skylink, dostavate do postovej schranky aj tlacenu verziu Magazinu. Zacal som ho dostavat tiez, dokonca ma to potesilo - mam tam televizny program na dva tyzdne :)
Po case som zistil, ze za nulove naklady by sa dal vylepsit a do Skylinku som napisal podnet s tromi bodmi, ktore by mi (a mozno aj ostatnym) priniesli uzitok:
1. V zahlavi TV stanice, kde je jej nazov, by mohlo byt doplnene aj cislo stanice - toto chcem pozerat, stanica XY, natukam cislo 123 a pozeram. Teraz musim nalistovat stranku so zoznamom kanalov...
Pani odpisala, ze si cislo kanalu mam najst na stranke c. xy. Nepochopila.

2. Pride mi cudne, ze v programoch stanic chyba ich vlastny kanal Skylink 7. Mohli by tam zverejnovat program aj tohto kanalu.
Pani mi odpisala, ze tato TV stanice sa v kompletnom zozname TV stanic Skylink nachadza.
Nepochopila.

3. Poprosil som, aby do programovej sekcie zaradili aj TV stanicu CT Art. Pani mi odpisala, ze nie, lebo CT Art sa na Slovensku oficialne nevysiela. Ide o slovensku verziu magazinu, pripominam. Ale stanica TV Seznam, ktora na Slovensku tiez nevysiela, tam je. Pani je vedla...

Dnes som volal do Skylink, lebo dalsie cislo magazinu Skylink doteraz neprislo, hoci chodi vzdy v pondelok.
Pani mi povedala (samozrejme, musel som nadiktovat cislo karty, moje cele meno a tusim aj adresu - ako keby islo iba o mna...), ze vsetko je v poriadku, lebo Skylink magazin vydava v dvojtyzdnovych intervaloch a aktualne cislo bolo expedovane 23.12.2020, cize podla Skylink je vsetko v poriadku. Podotykam, ze 23.12. je na Slovensku posledny pracovny den pred Vianocami, takze magazin nemoze byt v schrankach ani teoreticky. Takze som 2 dni bez programu.

Takto si Skylink vazi klientov a takto ho zaujimaju podnety a pripomienky klientov.

Prepacte mi, ze som sa postazoval v tomto fore - u Skylink som to uz urobil, samozrejme.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

Problem bude asi tam, ze vsade maju vianoce aj na postach, aj vsade kde sa nieco posiela a roznasa. A to nezmenis aj tam pracuju ludia ktori maju aj volno, mozu byt chori alebo v karantene.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

Ty môj Boh, slovenská verzia "esik33", už len toto tu chýbalo!

Rv Rv Rv
:laughing: :laughing: :laughing:

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

@liquere

No jo, ale to vedia aj v Skylink. Preco neexpedovali magazin o den-dva skor?
A co tie tri poziadavky? Ziadam tak vela? Hlavne, ak to ma nulove naklady a pritom uzitkovu hodnotu?

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

to neni jen sk ale u vsech ceskych firem. NIGDO NECHCE VYSLYSET NAVRHY CI PRIPOMINKY LIDI!!!
mit ja supermoc tak bych zavedl povinne a snadno dostupne nastroje jak by se dal napsat navrh ci jen pomoc na kazdou firmu ci dokonce statni urad.
vsichni rikaji na vasem nazoru nam zalezi v reklamach ale to je tak vse.
za prve je temer nenozne u nekterych firem najit mozbnost jak jim napsat a pokud ano tak se to dostane jen u nejakeho pracovnika call linky(podpory) a nepredavaji nazory nekam vys komu by na tom zalezelo a vite proc? PROTOZE TEM NADRIZENYM NA NAZORECH NEZALEZI!!! jim nezalezi na chodu a zlepseni firmy, vsichni manazeri a vedouci jsou jen radi ze dostavaji plat za nic a vsechno drinu prevadeji a chteji jen po tech zamestnamcich nejniz a ani jim neumozni aby meli vsechny podminky pro dobre vykonanou praci.

alien777
Registrace: 8/2020
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

napr. jsem psal alze uz nekolikkrat a poprve uz pred mnoha lety mozna uz pref peti ze neco nefunguje na jejoch webu a presto ze jsou to nejvetsi eshop v regionu tak stejne vubec s tim nic neudelali a to protoze se ta pripominka/navrh proste nepredava dal.
google plati za nalezeni chyby ale alza a jine ceske firmy dokonce zadarmona ne nereaguji.
napr. i parabola vubec nijak nereaguje na mob. verzi a ustrnula v roce 2005.
ale misto toho aby nekdo ozval co by slo vylepsit a opravdu je to trivialni oprava ale velke zlepseni tak neni kam ozvat a misto toho ti jeste daji ban a tak je to vsude.

alien777
Registrace: 8/2020
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

alien777

Súhlasím s Tebou a chápem romanasa, je to tak ako keby si návrhy, pripomienky a podnety dával do butľavej vŕby, niektoré firmy
to ešte okorenia vyhlásením, že neporušili žiadny zákon. Obvykle sa podnet dostane do bútľavej vŕby, tí to dajú výššie a tí na to seru. Tak ľudia z bútľavej vŕby na to potom seru tiež. To máš jedno či to je Skylink alebo Lídl a pod. A nie je to dobre

TechniSat DigiCorder HD S2X Plus, TechniSat TechniSat SIR, AB CryptoBox 600, AB CryptoBox 652 HD Combo, AB CryptoBox 752 HD

antonius
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 450
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

Súhlasím s Tebou a chápem romanasa, je to tak ako keby si návrhy, pripomienky a podnety dával do butľavej vŕby, niektoré firmy
to ešte okorenia vyhlásením, že neporušili žiadny zákon. Obvykle sa podnet dostane do bútľavej vŕby, tí to dajú výššie a tí na to seru. Tak ľudia z bútľavej vŕby na to potom seru tiež. To máš jedno či to je Skylink alebo Lídl a pod. A nie je to dobre

TechniSat DigiCorder HD S2X Plus, TechniSat TechniSat SIR, AB CryptoBox 600, AB CryptoBox 652 HD Combo, AB CryptoBox 752 HD

antonius
Registrace: 12/2007
Příspěvků: 450
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

taky napr. sem mel pulroku freesat, napsal jsem jim ze uz od zacatku u jedne stanice zobrazuje jenom maďarske epg a misto toho aby mi napsali ze predaji to dal tak napsali ze oni jsou jen prostrednici a za to nezodpovidaji.
tak jsem jim napsal zas na stizbosti ze podle te logiky pokud mesic nebude jit obraz ale jen cerna obrazovka tak oni za to nemuzou protoze jsou jen prostrednici ale tak proc to proboha nabizite a jeste se za to plati proc vubec existujete.
mne stacilo odpovedet ze to predaji dal at uz je to vedeni oddeleni freesatu ci skylinku ci primo canal+.
ale ten pracovnik odepsal a ma jednu zpravu vyresenou. pochybuji ze ten pracovnik vubec vi co je to epg.
proto nektere dotazy radsi piseme srm protoze dobte vime co za lidi pracujou na podpore, maji to jen nauceny ale vedi jen malo z toho oboru. holt globalizace.

alien777
Registrace: 8/2020
Příspěvků: 383
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

mne a známym čo si platíme skylink je šum a fuk nejaký časopis. radšej by som privítal napr. si pokladať v TV-samsung v skylink live programy podla seba. tak ako to bolo v predošlej verzii. a možnosť si vybrať HD a kludne aj za príplatoka nepotrebujeme SD mazanicu ked máme už net na optike. a argument že všetci nemajú optiku ma nezaujíma. pán Glisnik kedy už bude takáto možnosť ?? ved je už pomaly rok 2021.

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@mmiriboy

ja som najskôr tiež pochopil,že je to ten zo včera :) musíme dúfať,že to očkovanie pomôže...

albertone
Registrace: 2/2018
Příspěvků: 87
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

Navrhy samozrejme mozete davat, ale nikto ich nie je povinny akceptovat. Pokial to stoticiom inych ludi nevadi a su spokojni nic sa menit nebude.Ci uz sukromny alebo statny sektor.

Tento prispevok bol cely napisany bez financnej pomoci EU, alebo nejakej mimovladky.

liquere
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 14 231
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

Kazdy vnímá podnety tak jak se mu v dnesni dobe hodi! :)))

Kolek
Registrace: 2/2015
Příspěvků: 84
Odpověď v diskusním vlákně
 

@albertone

V prvých sekundách som si to myslel aj ja, ale hneď ma vyviedla z omylu tá jeho slovenčina. Ono, totižto, keby vedel jeden človek tak dokonale po česky a aj po slovensky, tak neverím, že by si ten istý človek nedokázal zaobstarať náhradu za ten jeho obľúbený Skylink časopis bez toho, aby musel vypisovať svoje požiadavky na nesprávnej adrese. Resp. Takýto človek by nemal potrebu verejne prezentovať svoje skúsenosti z infolinkou Skylinku a samozrejme sťažovať sa tiež na nesprávnej adrese. ;)
Myslím si, že ten dotyčný človek by mal rozhodne väčší prehľad o dianí vôkol seba.
;)

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

Tak to ja sem za celý minulý rok nedostal
do schránky ani jedno číslo časopis SL
snad se to s novým rokem změní :8)

matino300
Registrace: 5/2012
Příspěvků: 671
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

skylink magazin mas na jejich webu.
prosim te vzdyt oni jeste ani nevylosovali jejich Vanocni soutez a ty by jsi po nich chtel nejaky inovace :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

Ťažko je niečo dobré presadiť, keď väčšina sa k tomu stavia apaticky a je im to jedno. To isté platí aj vo firmách. Manažéri tiež nie sú radi (bohužiaľ), keď ich podriadení otravujú s "prkotinami", ktoré nemajú podstatný vplyv na vylepšení ich finančného benefitu. A podriadení sa veľmi rýchlo naučia, ako nedráždiť nadriadených.
Ostáva len dúfať, že si to tu náhodou prečíta niekto z vyšších, ktorému to ešte nie je až tak úplne jedno a vyvodí patričné opatrenia. Oficiálnou cestou by sa to k nemu určite nedostalo. Iba ak priamo na jeho e-mail.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Možno som konzervatívny, ale ja tiež uprednostňujem radšej kvalitné printové programové periodiká. Akosi sa mi v nich lepšie prehliadajú programy.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

ten magazin na webu jsem myslel spise z pohledu "novinek" jinak papirovy televizni prehled nekupuju vubec,uz jen z duvodu neaktualnosti, ale to je tvoje vec.
jooo prosadit neco ve firme to tam musis mit nekoho znamyho ve vedeni nebo znamy znamyho,jinak ty firmy umej situaci jen patricne zkomplikovat a jak se rika "od ty doby co to spravili je to rozbity" :)))

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

na . to sú ozveny . liehovary musia makať .

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Keď nastane "dôvod neaktuálnosti", tak Ti vo väčšine prípadov nepomôže ani webový prehľad, ani EPG, ani teletext. A niekedy sa stane, že ani samotné televízie na svojich stránkach nezohľadnia programovú zmenu v prehľade programov.
Ale ako píšeš, je to Tvoje vec.

Frank11
Registrace: 2/2009
Příspěvků: 2 206
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Frank11

Presne tak.
Mnohi sa nielenze stavaju apaticky, ale ini sa este vysmievaju tym, ktori sa kvalitu snazia zvysovat s nulovymi nakladmi.
Vid v tejto diskusii mmiriboya a jemu podbnych. Vcera sa za nieco podobne vysmieval esikovi33, dnes sa snazi mne.
Akurat ze on netusi, ze ten vysmech patri jemu samemu.
Ale to nevadi - take prispevky s prehladom ignorujem a nestracam s nimi cas odpovedou.

No, verme, ze si to niekto zo Skylink-u vsimne. Obcas sa tak stane. A to bolo cielom mojho verejneho povzdychu.

romanss
Registrace: 7/2018
Příspěvků: 1 346
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Ako sa Skylink zaujima o podnety a pripomi...

Pred x rokmi prestali uverejňovať v sk verzii programy Novy a spol a na moju otázku že prečo, tak odpoveď jasná-nie je určené pre Slovensko.Podobne je to aj teraz s tou stanocou Čt art-výhovorka na smiech a zaplakanie.Program týchto tv zverejňujú na Slovensku programové týždenníky bez problémov, tak ozaj nevieme pochopiť, prečo to nie je možné v časopise od Skylinku.Pán Glisník, kde ste???

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 223
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

Napísal:
Vid v tejto diskusii mmiriboya a jemu podbnych. Vcera sa za nieco podobne vysmieval esikovi33, dnes sa snazi mne.
Akurat ze on netusi, ze ten vysmech patri jemu samemu.
Ale to nevadi - take prispevky s prehladom ignorujem a nestracam s nimi cas odpovedou.

Moja odpoveď:
Tu z mojej strany nejde o vysmievanie sa, lež mne ide skôr o to, aby si nemal na nose ružové okuliare, resp. klapky na ušiach. Ono, zvyčajne to tak býva, že ani jeden problém nemá "čiernobiely" dôvod a to znamená, že ani jeho riešenie nieje "čiernobiele".
Ty vinu hádžeš na Skylink, lebo si odkázaný na ich tlačenú podobu časopisu (Aj keď je v dnešnej dobe xy ďalších možností!) a Skylink ti nedodal včas tvoju obľúbenú zábavku. Pripadá mi to tvoje správanie a vyjadrovanie sa, ako keď malému dieťaťu nedajú jeho obľúbenú hračku a ono začne plakať na celý dom.

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

A ešte jedna vec - posťažoval si sa na infolinke Skylinku, fajn - je to tvoje rozhodnutie a máš na to právo. Keďže všetku vinu dávaš na triko Skylinku, moja otázka znie. Preveroval si si u vás na pošte stav dodávky časopisu. Čo takto vo vlastnom záujme osobne ísť na pobočku pošty v mieste tvojho bydliska a vybrať si ten časopis? Je dosť pravdepodobné, že tak ako aj na iných pobočkách pôšt, tak aj u vás majú nízky počet zamestnancov, kvôli chorobám, či čerpaniu dovoleniek a pošta jednoducho funguje v "núdzovom režime".
Napr. Aj napr. u nás je momentálne pošta zatvorená medzi sviatkami, dokonca ani pošta neroznáša po domoch zásielky! A teraz by sa mali ísť všetci, ktorých sa tento núdzový stav dotkne akože sťažovať? A kam, na lampáreň?
Rv Rv Rv

VU+ Duo 4K SE, Dreambox One UHD Combo, GigaBlue UHD Trio 4K, Qviart Lunix 4K, Qviart Lunix CO, Formuler F4 Turbo x2, Všetko linuxy z E2 - iné druhy stb sú u mňa jednoducho šroty!

mmiriboy
Registrace: 7/2010
Příspěvků: 3 598
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romanss

No keď si už sa už posťažoval, tak k tým Tvojim návrhom toľko:
1. Dobrá blbosť, keď 99 percent má vlastný prijímač az toho keď 10% používa fastcan je veľa. Takže keď ja naťukám 123 mám iné ako Ty?
2. Ako majú program Skylink 7 dať do nejakej formy, keď to nie je normálna stanica, pozbierajú programy z rôznych kanálov.
3. Čt Art neviem či je tam, tlačenú formu programu už dosť dlho nepoužívam.
A ďalšie veci Ti tu už napísali maradona a mmiriboy.
Zaoberáš sa blbosťami.

T55+5xLNB Inverto Quad Black Ultra,Axas e4HD ULTRA, VU+ Zero 4K, 4xChromecast Google TV, Google HUB, 1Gb/s internet, televízory len tie najlepšie TCL, HOME IPTV, Netflix, Disney+, Digi.sk, freesat

petersk
Registrace: 6/2012
Příspěvků: 6 036
Stránka: [ 1 ] 2 3 4
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 77
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra