Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

Skylink Live TV

Ahojte, chcem sa opýtať či sa nejako líši ponuka programov v Skylink Live TV podľa predplateného Skylink balíčka a podľa regiónu SK alebo CZ?
Taktiež ma zaujíma či je možné ponuku programov v aplikácii Skylink Live TV nejakým spôsobom upravovať (poradie programov)?
Ďakujem a prajem pekný deň :)

TV Sony Bravia XR-55A90J, CAM TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink karta

Matrix44
Registrace: 11/2009
Příspěvků: 574
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

Ano programová nabídka se liší podle regionu buď máš české tv (Nova Prima) nebo slovenské ( Markíza JOJ) Také záleží na předplaceném balíčku. A seřadit programy nelze.

Aplk
Registrace: 9/2013
Příspěvků: 9
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

Stačí vyhledat Skylink balíčky a vybrat požadovaný. Je tam i uvedeno, které stanice jsou v Skylink live TV (nejsou to všechny stanice ze satelitního vysílání).

vlah
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 284
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

Aplk, vyčerpávajúca odpoveď. Nemám k tomu čo dodať. ;)

Opensat 9700 HDPVR+

krtík
Registrace: 7/2012
Příspěvků: 508
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

Skylink live je vlastně mrtvý, časté sekání a nedá se vůbec koukat,už mi bude končit předplatné,částečně ještě využívám Rv není to internetem

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

presne tak skylinklive je o nicem,a jestli to francouzi nedaj do poradku do podoby francohzskeho integrale tak nema cenu se s tim vubec zabyvat,obrazove je to katastrofa.a systemove take,ze to nedokaze kopirovat sat balicek uz je extrem.!!!

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

Nechapem o akom sekaní a obrazovej kvalite je tu reč. Za posledný rok sa mi ani raz ziaden program nezasekol a kvalita je podla mna dobrá aj s tým že mám internet 7/mbit cez wifi poskytovateľa a sledujeme naraz na dvoch TV.

Juri
Registrace: 3/2017
Příspěvků: 180
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

mládenci akú máte rychlosť pripojenia? a zrejme bývate v oblasti kde sa na Sk. Live mnoho pripojuje, skúste to v noci

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 108
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

Musim sa priklonit na stranu @Juriho, ze v poslednej ide Skylink Live absolutne v pohode aj Live a aj Archiv kde to niekedy strasne blblo...
Skusane aj cez cinsky TV android box, mobil Samsung Galaxy a70 alebo z PC z ich webu... Vsetko o.k. bez zaseku...

Zgemma H9 Combo, Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500

Miko
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 506
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

Na Skylink Live staci aj 5 Mb/s ide hlavne o stabilitu... Rodicia maju inet dsl Magio od Telekomu a pozeraju na dvoch tv a bez zaseku...

Zgemma H9 Combo, Multiboot: STARTUP_1 az 4: PKT Hyperion 8,PurE2 v6.3,OpenESI 9.0,OpenHDF 6.4, Parabola offset 85 cm, motor Powertech DG 380S speedy, IBU Twin + 42" LCD 3D TV LG LW 4500

Miko
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 506
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

"Do podoby francouzského..." nikdo dávat nic nebude. Protože nikdo se zatím nechystá nějak SL předělat. Protože je to Skylink, ne Canal+. Ale je hezké snít. Já jsem místo snění už x let někde jinde...

rogue
Registrace: 9/2008
Příspěvků: 342
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

skylink live mám jako zákazník freesatu přístupný taky a je pravda, že cca posledních 1/2 roku to chodí bez potíží, TV sony bravia android. Z mého pohledu na tom zapracovali. Vesnický internet reálně 12/3.

hogofogo11
Registrace: 9/2014
Příspěvků: 709
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

Tiež mám v SONY android nainštalovanú aplikáciu, takže sa nepripájam cez ďalšiu čínsku habaďůru a momentálne keďže často prerábam satelitný park, využívam plnohodnotne miesto satelitného príjmu... A problém ? Žiadny... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

Počas sledovania Televízne noviny na Markíze po 19:00 cez pracovné dni vždy sa Skylink Live aspoň raz sekne. A prepína sa kvalita obrazu. Asi nieje dostatočne naBufferovaný a obraz sa rozmaže. Pozerám na TV Samsung.

Monoblock Triple 19,2°E, 16°E, 13°E a Monoblock Duo 2°E, 1°W

jimmy.a
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 345
Odpověď v diskusním vlákně
 

komu to zlobí

nehledejte chybu jinde,máte ji doma,skylink live mě momentálně jede asi rok ,co nám zateplovali,tak nemám parabolu,jedu pouze skylink live,žádný problém za rok provozu,párkrát se stalo,že něšlo něco z archivu,ale fakt párkrát,zrovna včera dr. martin

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

Skylink ako satelitná platforma už asi bez perspektívy, ale spolu s LIVE je to znovu akceptovateľné. Na Samsung TV asi rok bez problémov ...

Dzordzo
Registrace: 8/2007
Příspěvků: 3 260
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

Mám dávno jinou službu která opravdu jede včetně pohodového ovládání,ale nikomu nic neberu, každý je jinak náročný a ať si platí co chce R^

lglb
Registrace: 9/2017
Příspěvků: 687
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: Skylink Live TV

akurát SkylinkLive platiť nemusíš , ak nájdeš niekoho kto tú službu nevyužíva a dá ti číslo karty

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 108
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

Už vidím toho šialenca čo zverejní číslo svojej karty, len preto aby druhý mal zadarmo prístup k programom ... To snáď nespraví ani ten najväčší altruista v kóme... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Maneto

Proč ne?Měl jsem kamarádku,které jsem tímto způsobem pomohl.Bohužel už není mezi námi.

jjery
Registrace: 12/2012
Příspěvků: 1 110
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jjery

Tak týmto si ma odrovnal...Sorry...

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

Maneto

nedáš to ani najlepšiemu kamošovi či niekomu v rodine? dnes síce nič nie je zadarmo no vždy sa dá dohodnúť na fifty-fifty, ja tebe to ty mne ono

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 108
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

Pôvodná otázka bola: Je možnosť úpravy poradia programov v Skylink Live? Prešlo to na možnosť nech si každý platí čo chce, až po možnosť zdielania čísla karty...Je to síce už na hrane a poskytovateľ svojho čísla sa dostáva na tenký ľad, lebo porušuje pravidlá ktoré určil poskytovateľ služby... Dokonca aj niekomu v rodine môžeš dať číslo tvojej karty len v tom prípade, ak žijete v spoločnej domácnosti... Áno, čo spravíš je už na tebe... ;) Občanku predsa máš... ;)

DM9204K Dual FBC DVB-S2X Multistream+2xDVB-S2X+DVB-T2/C,DM9004K Dual DVB-S2X Multistream,ARMTBS2910+TBS5925USB,Datacomp Arion i7 Turbo 5,4GHz,RAM 64 GB,SSD 2TB+TBS6903X Dual DVB-S2X Prof,Fuba DAA110A IBU Twin,DG380S = 60°E-34,5°W,Fuba DAA850 4xIBU Twin.

Maneto
Registrace: 9/2010
Příspěvků: 5 049
Galerie: Maneto
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Maneto

jaký je rozdíl,jestli na to koukám já tady,nebo teta Bulharsku??

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Odpověď v diskusním vlákně
 

@pierrepetr

teta je teta,a kamarad taky rad, jde jen o to aby ten sdileny uzivatel byl spolehlivy,jinak je to jedno jestli je to archandel nebo gabriel

medard 1
Registrace: 2/2021
Příspěvků: 2 102
Odpověď v diskusním vlákně
 

@medard 1

tak tady nejde o sdílení karty,spíš o využití možnosti koukat na 4 zařízení z jednoho účtu

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 998
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 32
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra