Quantcast

Diskuse

Diskusní vlákno , sekce: Skylink

karta Skylink ICE

Zdravím,
pokouším se oživit 8 let nepoužívanou kartu Skylink ICE a nedaří se.
Stále hlásí E30... několik reautorizací, reaktivace uhrazena. Je nějaké šance kartu po tak dlouhé době rozběhnout ....? Díky za info. :lookaround:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 650
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 38
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

No tak starú kartu asi treba poslať do Skylinku a tam by ju určite dokázali oživiť.Asi kedysi neprijala nejaké aktualizácie a tie už do kariet roky asi už neposielajú.Mal som takú jednu dlhší čas nepoužívanú kedysi a oživili mi ju u nich, ja som skúšal všetko možné doma a nič.

Tv Panasonic 40DS400E, sat 120cm,motor 75e-27w,napevno 36e, 23e, 19e, 1w, 30w,prijímače Golden media 9080, Openbox s3ci, Cryptobox 650, na pamiatku môj prvý Openbox 810.

romannitra
Registrace: 2/2006
Příspěvků: 1 223
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

karty skylink ICE 01 je nejlepe se uplne zbavit a neee ji jeste ozivovat. vim ze s tim asi nesouhlasis ale je to tak. v lete bude NAGRA, tak proc se vracet o osum let zpatky. 👍

kristian1
Registrace: 7/2016
Příspěvků: 4 235
Odpověď v diskusním vlákně
 

@kristian1

Tak s tím skutečně nesouhlasím, to máš pravdu... ;) :)))

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

@romannitra

Ok, díky za info... :8)

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

mám ICE kartu a ide bez problémov . a meniť ju nebudem . až ICE vypnú , bude o jedného zákazníka menej.

vuplus 4k , oled 4k

Brumo
Registrace: 4/2019
Příspěvků: 1 514
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Záleží kde ju oživuješ, lebo určite ti pojde už iba lb2, čistá M7. čize skylink ready príjimač alebo modul.

reavisko
Registrace: 1/2012
Příspěvků: 133
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

asi v januári som jednu takto štartoval ....zaplatil som 8-euro+ na mesiac a bez problémov naštartovala ,ale trvalo to dosť dlho........ asi 1-hod. postupne prichádzali zápisy. treba si zaplatiť aspon nejaký balík ináč len reaktivácia mi ju nenaštartovala.

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

Takú kartu už nerozbeháš, nie su na nej "synchróny". Jedine výmena(keď už si do toho investoval), v tomto prípade za viaccess(možno už aj nagra).

baltik
Registrace: 6/2019
Příspěvků: 321
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

Popripade zavolat a dozadovat oživenie od skylinku.Tiež mi nešly karty po dlhšej dobe tak som tam volal že ich mám v univerzálnej čítačke a že nejdú za dva dni volali naspäť že už musia isť a aj išly.

zarek
Registrace: 7/2008
Příspěvků: 78
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

Napadl sníh, po ránu mrzne, nechal bych si ji na škrábání oken u auta.. :laughing:

Sony XR77A83J + Sony HT-ZF9, T-Mobile Sat M, O2TV Sport Plus, Netflix, Disney+, Xbox Series X, Sony PlayStation 5, Nvidia Shield Pro.. Howgh

Scruffy
Registrace: 2/2012
Příspěvků: 792
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

Ok, tam je problém, že na kartě zůstávají staré zápisy z roku 2013... :lookaround:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

@drobeček

několik karet jsem rozchodil a to i několik let staré nepoužívané,které již nebyly v registru skylink... Dělal jsem to v stb s integrovaným IRDETO.
a) zaplatit reaktivaci karty
b) zaplatit jakýkoliv balíček
c) nepřepínat programy a za chvíli máš obraz

éto vsjo!!!
:)

_________________________ Vím,že nic nevím _________________________

jamess96
Registrace: 11/2005
Příspěvků: 3 856
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

Pokud byla v supliku a ne alespon v jakekoliv ctecce, tak bude asi problem... Pak tuto kartu nerozchodi ani Skylink.

Hypnos
Registrace: 3/2009
Příspěvků: 918
Odpověď v diskusním vlákně
 

@jamess96

jo...presne tak to je recept na tieto zduté karty..... R^ na RTVS sa mi osvedčil gbox ked už tam nenaštartovala tak karta nebola registrovaná v systéme RTVS alebo bola vadná a majitel požiadal o výmenu.asi
7-rokou vyradená karta a naštartovala, ale to bol január-2021.

maradona
Registrace: 8/2018
Příspěvků: 1 118
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Hypnos

normálně po letech rozchodím ,karta se chová jako nová,tak stačí registrovat a fičí po zaplacení služby,chce to vrazit do skylinkvredy

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

mam tady kartu, ktera se tvarila jako mrtva. nebo spis ze ve ctecce neni karta. tehle stav trval asi 3 roky. tak sem ji mel mezi ostatnima kartama ve zbirce a pred vanocema jsem tak z nudy na ty karty koukal a najednou naskocila. oscam.

Dreambox DM520-OpenATV 6.2, Cloudibox3-MBMini-OpenATV 6.3 a 6.4, Vu+ Zero4K-OpenATV 6.4, T-90 5W-42E

bublajs
Registrace: 9/2006
Příspěvků: 8 807
Odpověď v diskusním vlákně
 

Karta Irdeto 01

Leží mi tu jedna karta Irdeto 01 ještě bílou Skylink, nepoužívaná cca 7 let, ready box ani modul nemám. Dala by se oživit v interní čtečce Cryptoboxu 750?

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

dones to někomu,co má vredyskylink a pojede

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

někdo z tvých známých ty ready věci nemá??V tom co máš,to je po 7 letech málo jisté.Ta karta je jako nová,tak ji zaregistruj k skylink ůčtu za dva stováky a SMS za 50,-jako novou kartu a máš hotovo😎😉Takové bílé jsem oživil i 1 ze směťáku,ze setoboxu SSD

korkoran
Registrace: 10/2006
Příspěvků: 6 491
Odpověď v diskusním vlákně
 

@JanM

pokud jste z Ostravy, napište mi PM, buď proti záloze půjčím ready box nebo modul a nebo se kartu pokusím oživit u sebe.

zgemma h7s, t-90 rozsah 39E-1W, fix paraboly 46E, 5W, 36E

gunter
Registrace: 2/2010
Příspěvků: 3 000
Galerie: gunter
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

Ani v ready přijímači a modulu to nechce šlapat, problém jsou pravděpodobně ty staré zápisy z roku 2013.... :lookaround:

Octagon SF 8008 Supreme , Skylink komplet, O2TV zlatá, Eurosport player, SONY Bravia 49XG9005, E85 multifocus

drobeček
Registrace: 1/2006
Příspěvků: 6 650
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

mám tiež ešte jednu ICE a doteraz stačilo raz ročne aktivovať cez SMS, i ked je na stránke písané že by to už nemalo ísť, skúsil som platbu prijalo vraj na 5 dní a karta išla 3 mesiace

Duzu
Registrace: 7/2005
Příspěvků: 1 107
Odpověď v diskusním vlákně
 

@Duzu

to je slušná cena

pierrepetr
Registrace: 5/2006
Příspěvků: 27 990
Odpověď v diskusním vlákně
 

@gunter

Dobře. Pohraval jsem si tu i s (nevhodné slovo), takže počkám až dojede abych nemusel za ten samý paket platit 2x

T-90: 5W+4W+13E+19E+23E+28E

JanM
Registrace: 10/2018
Příspěvků: 4 085
Odpověď v diskusním vlákně
 

RE: karta Skylink ICE

Skylink ako riešenie tohto pridal špeciálne EMM - U54 a U59, takže tie treba v tomto prípade zabezpečiť aby na kartu prešli.
Žiadne posielanie do Skylinku netreba. Keby toto fórum nemalo taký "úzus" aký má a dali sa tu normálne dávať citácie a obrázky a citované kódy tak to sem dám, bohužiaľ.
Prosím nemýliť si to s nejakými narážkami na toto fórum, to má svoj úzus a je na ňom aký ho má, je len konštatujem.

Steiner
Registrace: 9/2012
Příspěvků: 518
Stránka: [ 1 ] 2
INFO: Nejnovější reakce jsou na poslední stránce. Počet reakcí: 38
 
Zpět Zpět na předchozí stránku
Zpět Zpět na hlavní stránku diskusního fóra